Uwielbiasz glam koreańskich fryzur dla mężczyzn? Nie możesz znaleźć lokalnego stylisty, który by go pomachał, jak Aring lub An Jung Hyun? Cóż, nie szukaj dalej, ponieważ oto kilka prostych kroków, aby uzyskać rozbrykane koreańskie fryzury dla mężczyzn, które przyciągną twoją damę na tyle, abyś był jej jedyną! Łatwo się puszy i można go zrobić w domu. Te kroki są wolne od ryzyka i szybkie. Przygotuj się więc na pierwszy rok, niezobowiązującą randkę, a może kluczowe spotkanie firmowe, ponieważ zdobywanie serc stało się jeszcze bardziej zabawne.

15 najlepszych koreańskich fryzur dla mężczyzn ze zdjęciami:

Podane poniżej mamy najlepsze koreańskie fryzury dla mężczyzn z obrazami, które są bardzo interesujące z prostotą.

1. Długie Frędzle:

koreańskie fryzury dla mężczyzn

Ten ostateczny wygląd koreańskiej fryzury Skrillex dla mężczyzn jest nowy. Umyj włosy szamponem i ułóż je w całości do przodu, pozostawiając rzadkie włosy z drugiej strony i z tyłu. Przeczesz przedni kawałek, aby końce przylegały i pozostały w kształcie. Najlepiej wygląda na twarzach, które są lekko owalne i mają mnóstwo chłopięcego uroku. Więc weź w siebie gwiazdę rocka!

2. Potargany wygląd:

Fryzury dla koreańskich mężczyzn - Potargany wygląd

Granie trudne do zdobycia może stać się łatwiejsze dzięki tej koreańskiej fryzurze dla mężczyzn. Rozłóż włosy od lewej i nabij kilka pierwszych grzywek od górnej strony. Ułóż włosy na grzbiecie i utrzymuj pierwszą porcję zżelowaną i sprężystą. Jeśli masz grubą twarz, to jest to najlepszy wygląd dla Ciebie. Zrób to, a panie mogą przybiec!

3. Kudłata fryzura:

Fryzury dla koreańskich mężczyzn - kudłaty

To najwyższa fryzura mężczyzn koreańskich z bocznymi grzywkami. Czy jesteś obdarzony wyrzeźbionymi rysami twarzy i włosami, za które można umrzeć? Udekoruj go tym kudłatym wyglądem, który nie jest zbyt zimny. Najlepiej wygląda na szczupłej twarzy. Niech twoje włosy będą lśniące i zwisają we wszystkich kierunkach. Niech twoja grzywka przesunie się na bok.

4. Fryzura z delikatnymi grzywkami:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 4th

To najlepszy koreański wygląd fryzury złego chłopca. Czy jesteś spokojny i cichy z nutą zła? Podkręć go do końca. Wysusz włosy suszarką i pozostaw je nietknięte lub nieuczesane i pozwól naturze zrobić magię w ciągu dnia. Najlepiej sprawdza się przy średnich włosach. To jedna z najlepszych koreańskich fryzur dla mężczyzn o gładkich i krótkich włosach.

5. Obszerne kolce:

Pojemne kolce

Niezwykle fajny wygląd dla twardzieli w tłumie. Odetnij tylne warkocze jak fryzura na jeża, pozostawiając przednią grzywkę w całości. Wysuszyć suszarką, aby uzyskać efekt objętości. Podnieś grzywkę i idź na dzikie przejażdżki. Najlepiej wygląda na facetach o wyrzeźbionych policzkach i odrobinie pewności siebie, by dobrze to nosić. Posmaruj go, aby uzyskać dodatkowy efekt. To jedna z najlepiej wyglądających fryzur dla koreańskich mężczyzn o okrągłej twarzy, która z pewnością przyciąga twoją dziewczynę, spróbuj.

6. Wygląd frajera:

Wygląd frajera

Kto powiedział, że nerdy są nudne? Dla wszystkich geeków, którzy nie muszą bawić się w to fajnie, oto wskazówka dla Ciebie. Ten wygląd, najlepiej na twarzy o mocnej szczęce, można z łatwością usunąć. Stwórz smugi i rozprowadź je odrobiną żelu. Trzymaj końce spiczaste i dopełnij je tymi okularami dla nerdów. Inteligencja jest seksowna. Spraw, żeby to wyglądało tak.

7. Strzyżenie w całości z metalu Funk:

W pełni metalowy funk

To modna koreańska fryzura dla mężczyzn o średnich włosach, która sprawia, że ​​wyglądasz tak przystojnie. Uwolnij swój wewnętrzny punk dzięki temu nowemu wyglądowi. Co jest lepszego niż ten funky, potargany styl na noc klubową? Weź garść żelu i rozprowadź między palcami. Podnieś grzywkę i gotowe! Rozbujaj podłogę! Twój wygląd tego wymaga!

8. Mała fryzura w kucyk:

Fryzury dla koreańskich mężczyzn - Kucyk

Jeśli masz proste, obszerne włosy z grzywką, to jest to wygląd dla Ciebie. Weź środkową tylną część włosów i zwiąż ją wysoko. Niech grzywka pokryje większą część twojego czoła. Pamiętasz opowieści ludowe, w których dzielny szermierz z włosami związanymi w kucyk odjechał na zachód słońca, odstraszając pokonanych wrogów? To jest kucyk dla nowego rycerza korporacyjnego!

9. Zaczarowane loki:

Zaczarowane Loki

Pierwszy dzień studiów? Wrażenie tego dnia będzie trwało do ostatniego semestru. Pozbądź się łóżka w poszukiwaniu tych zaczarowanych loków. Wystarczy porządne pranie i kilka pociągnięć palcami, lekko je odrzucając. Łatwy do zdejmowania dla mężczyzn o spiczastych twarzach. Ten typ koreańskich fryzur dla mężczyzn jest idealny dla mężczyzn w wieku około 30 lat z długimi włosami.

10. Najnowsza koreańska fryzura z przednimi grzywkami:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 10

To jedna z tych fryzur dla koreańskich mężczyzn, które sprawiają, że Koreańczycy wyglądają tak uroczo i będą działać również dla Ciebie. Jeśli masz pulchną twarz, będzie to dla ciebie jedna z najlepszych koreańskich fryzur. Wzór, który ta fryzura nosi w przedniej części, ukrywa czoło i nadaje twarzy pewien kąt, co sprawia, że ​​wygląda bardzo uroczo. To nie tylko koreańska fryzura. Za nią podążają nastolatki z amerykańskiej marki i jest to naprawdę fajna fryzura na bal maturalny w dzisiejszych czasach. Wszyscy chłopcy i nastolatki z Azji będą dobrze wyglądać z takim wyglądem. Wydobywa ten chłopięcy urok, którego każdy pragnie.

11. Messy koreański wygląd:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 11

To jedna z najlepszych koreańskich fryzur męskich wszechczasów. Wzór tej fryzury jest naprawdę atrakcyjny i będzie odpowiedni dla wszystkich mężczyzn o średnich włosach. Po prostu przyłóż większość włosów do przodu i użyj lakieru do włosów, aby dostosować wygląd. To znowu jedna z tych fryzur, które zakryją czoło i sprawią, że facet będzie wyglądał bardzo atrakcyjnie. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych wyglądów dla chłopców. Wzór jest całkiem fajny i mimo że jest kudłaty, noszą go mężczyźni noszący formalności w pracy.

12. Boczne krótkie koreańskie fryzury:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 12

Koreańskie nastolatki są jak ambasadorowie tej koreańskiej fryzury dla mężczyzn. Tutaj boki są skrócone, a na krótszym boku jest przycięty podwójny poziomy wzór. Wzór można wykonać z dowolnej strony lub z jednej strony. Całe włosy wyglądają dość funky i nadają noszącemu punkowy wygląd. Ze względu na wszystkie jego niesamowite cechy, męscy nastolatkowie i chłopcy wolą sport w tym wyglądzie i można powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych wyglądów dla wszystkich koreańskich chłopców tam umieszczonych.

13. Formalny koreański wygląd:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 13

Oto urocza koreańska fryzura odpowiednia dla wszystkich pracowników biurowych. Wzór tej fryzury jest nieco podobny do poprzednich. Boki są krótkie, a góra wygląda na obszerną. Jeśli szukasz jednej z najmodniejszych fryzur w tym sezonie, to z pewnością można powiedzieć, że jest to jedna z nich. Fryzura idzie w parze z formalnym płaszczem lub smokingiem na imprezę.

14. Czerwona funky koreańska fryzura:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 14

To jedna z najstarszych koreańskich fryzur. Koreańczycy często nosili ten wygląd, ale rude włosy nie są obecnie tak bardzo cenione przez Koreańczyków. Mimo to jest kilka osób, które potrafią odkryć piękno tej fryzury i pewnie ją uprawiać. Ma dołączony punkowy akcent, co czyni go tak atrakcyjnym przede wszystkim. Jeśli szukasz jednej z najlepszych fryzur w tym sezonie, która należy do kategorii fryzur koreańskich, będzie to dla Ciebie jeden z najlepszych stylizacji. Pokoloruj włosy na czerwono i skróć je krótko i użyj żelu lub lakieru do włosów, aby włosy wyglądały tak i jesteś gotowy do pracy!

15. Zgrabne koreańskie fryzury męskie:

Koreańskie fryzury dla mężczyzn 15

Mimo że jest to ostatnia na liście wybitnych koreańskich fryzur dla mężczyzn, nadal można powiedzieć, że jest to jedna z najlepiej wyglądających fryzur dla wszystkich koreańskich mężczyzn. Przód fryzury ma ostre boczne grzywki. Fryzura będzie odpowiednia dla mężczyzn o idealnie stonowanych twarzach i średniej długości włosach.

Oto niektóre z najlepszych koreańskich fryzur dla mężczyzn. Możesz wybrać dowolne z powyższych i zrobić to. Z pewnością będzie wyglądać stylowo i przyprawiać o zawrót głowy. Upewnij się, że cokolwiek wybierzesz, dobrze pasuje do twojej budowy twarzy.