Przeważnie widzieliśmy Cristiano Ronaldo na boisku i poza boiskiem w krótkich fryzurach. Patrząc na jego fryzury, dość łatwo jest wskazać na jego fascynację szpiczastymi fryzurami. Oto lista niektórych z jego najlepszych fryzur, które zahipnotyzowały fanów na całym świecie.

Najpopularniejsze fryzury Cristiano Ronaldo:

Oto najpopularniejsze i najmodniejsze fryzury Cristiano Ronaldo.

1. Boczne kolce żelowe:

cristiano-ronaldo-fryzury

Ten jest dość znajomy, ponieważ zbyt często widzieliśmy, jak ten słynny drybbler (i to niezwykle utalentowany!). Długość włosów jest różna, ale jest spójna wzdłuż boków włosów po obu stronach, utrzymywana jest w bardzo krótkim rozmiarze dzięki odpowiedniemu przycinaniu. Włosy jednak na środku są stosunkowo długie i zaczesane do tyłu kątowymi pociągnięciami pędzla i nabijane na końcach. Aby utrzymać kolce na miejscu, wymagany jest żel o silnym utrwaleniu.

2. Wykończenie wzoru:

Wykończenie wzoru

Zwróć uwagę na odwrócony wzór typu „Z” w obszarze przyciętych włosów? Cóż, na tym polega wyjątkowość tej konkretnej fryzury. W przeciwieństwie do Christiano, możesz bardzo dobrze przyciąć inny wzór, taki jak inicjały swojego imienia lub nawet umieścić logo swojej ulubionej drużyny. To powiedziawszy, musisz udać się do profesjonalnego fryzjera, aby wykonać pracę porządnie i precyzyjnie.

3. Przysunięty na bok:

Bok śliski z kolcami

Całe włosy na głowie są krótko przycięte, pozostawiając kilka zebranych kosmyków na dłuższej długości. Te długie pasma są następnie żelowane, aby nadać im wypolerowany i zgrabny, schludny wygląd. Po uzyskaniu takiego wyglądu musisz rozczesać włosy na boki, tak jak w przypadku normalnej fryzury z przedziałkiem. Tę fryzurę można nosić zarówno na co dzień, jak i na profesjonalne okazje.

4. Kąt szczotkowany:

Szczotkowane pod kątem

Podobnie jak fryzura pędzla kątowego Davida Beckhama, ta fryzura również ma część boczną (która jest w tym przypadku bardziej widoczna) i dobrze przycięte włosy po obu stronach. Włosy odczesywane do tyłu są stosunkowo długie, które po stylizacji unieruchamiają się dzięki zastosowaniu żelu o silnym utrwaleniu.

5. Pionowe kolce z przyciętymi bokami:

Pionowe kolce z przyciętymi bokami

Choć modna w podejściu, ta fryzura może być bardzo profesjonalna w swoim podejściu. Jak zwykle w przypadku fryzur Cristiano Ronaldo, włosy są przycinane z obu stron, pozostawiając stosunkowo długie włosy z przodu iz tyłu. Włosy są sterczące pionowo w górę, bez jakiegokolwiek bocznego zamiecenia wynikającego z pociągnięcia pędzla. Stosowanie żelu o silnym lub średnim utrwaleniu jest niezwykle konieczne, aby kolce były dobrze ujarzmione.

6. Boczny śliski z kolcami:

Cristiano Ronaldo

Wielokrotnie zakładał tę fryzurę po dołączeniu do swojej obecnej hiszpańskiej drużyny La Liga Real Madryt. Jest najbardziej znany wśród fanów drużyny, a tym samym jest również godny uwagi jako jeden z graczy, który dość często eksperymentuje z krótkimi włosami. Pociągnięcie z rozcięciem z boku nadaje mu schludny wygląd, a nałożenie kremu zwiększającego objętość nadaje mu odrobinę objętości, a kolce na końcu są wyjątkowe jak zwykle.

7. Wiszące włosy:

Wiszące włosy

Ta fryzura ma rodzaj potarganego wyglądu. Ta fryzura jest dziwna wśród tych, których byłeś wcześniej świadkiem, ponieważ w przeciwieństwie do innych fryzur (w których jego włosy są zawsze starannie ułożone), ta fryzura ma włosy, które oddzielają się od głównego stada i zwisają nad jego czoło. To zdecydowanie składa się na iloraz charyzmatyczny i sprawia, że ​​ten wygląd jest dość wyjątkowy.

8. Średnie fale z mocnymi lokami:

Średnie fale z mocnymi lokami

CR ma naturalnie kręcone włosy, ale w tej fryzurze patrzymy na falowane włosy na górze, podczas gdy naturalne ciasne loki odsłaniają się na końcach włosów na górze, a zwłaszcza z tyłu głowy.

9. Sztuczny jastrząb:

Sztuczny jastrząb

Zdecydowanie nie Mohawk, ale Faux hawk. Ta fryzura ma umiarkowanie przycięte włosy z regularnymi spiczastymi włosami na górze.