Nowe fryzury dla mężczyzn zyskują ogromną popularność wśród tłumu. Od czasu do czasu w świecie mody męskiej pojawia się nowy trend. Podobnie klasyczne męskie podcięcie staje się dość popularne wśród mas z całego świata. Ten rodzaj fryzury robi się na każdej długości włosów, od krótkich do długich. Zmienia to cały wygląd każdego mężczyzny i wkrótce widać, jak zabiera panie na randkę.

Podcięte fryzury dla mężczyzn Main

Podcięcie wydobywa twoją ukrytą, cenną osobowość przed masami. To rosnący trend zarówno wśród mężczyzn, jak i chłopców. Staraliśmy się skomponować najmodniejszą fryzurę z podcięciem dla mężczyzn. Chłopcy mogą również rozważyć wszystkie te fryzury, ponieważ kwalifikują się one również jako fryzura z podcięciem dla chłopców.

9 podciętych fryzur dla mężczyzn ze zdjęciami:

Podcięte fryzury dla mężczyzn mogą stać się mężczyzną damy w bardzo krótkim czasie. Podcięcie wydobywa ukrytą w każdym czarującą osobowość. Od czasu do czasu do modowego świata mody wprowadzane są nowe podcięcia dla mężczyzn.

1. Szczotka z krótkim tyłem:

Szczotka z krótkim tyłem

Szczotka z krótkim tyłem to wyjątkowa fryzura, która wprowadziła do kategorii fryzur z podcięciem. Jest częścią bardzo zręcznych fryzur, które świetnie wyglądają i zwiększają męskość każdego mężczyzny, który chce ozdobić taką fryzurę. Świetna zarówno na imprezy towarzyskie, jak i formalne, krótka szczotka do tyłu jest pierwszą i najlepszą z kategorii z podcięciem. Ta fryzura jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych i najlepszych krótkich podciętych fryzur, które sprawiają, że mężczyzna wygląda na mądrego i trzeźwego.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury pasuje do mężczyzn powyżej 25 roku życia. Upiększa wygląd.
 • Odpowiednie okazje: fryzura z krótkim podcięciem jest idealna na każdą okazję. Czy to formalne wydarzenie, czy nieformalny dzień z przyjaciółmi.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason odpowiedni dla mężczyzn posiadających wydłużoną twarz. Mężczyźni z naturalnie prostymi włosami będą wyglądać oszałamiająco.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to odzież codzienna, czy wizytowa.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

2. Kolce:

Kolce

Kolce z podciętymi warstwami to druga najlepsza dostępna obecnie fryzura. Fryzura jest absolutnym pięknem, gdy musisz dopasować świetną męską fryzurę zarówno na imprezy towarzyskie, jak i formalne przyjęcia. Niektórzy uważają to za jedną z najlepszych podciętych fryzur dla mężczyzn tej epoki. Ten rodzaj podcięcia zapewnia surowy, ale modny wygląd na ten sezon. Moda jest obecnie bardzo modna wśród mężczyzn.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 30 roku życia. Surowy wygląd jest czasami oszałamiający, co czyni mężczyznę całkiem damskim mężczyzną.
 • Odpowiednie okazje: Krótka fryzura z podcięciem jest idealna na każdą okazję. Nawet jeśli bierzesz udział w spotkaniu biznesowym, nadal może to być Twoja deklaracja stylu.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają wydłużoną twarz. Mężczyźni z naturalnie prostymi włosami będą wyglądać niesamowicie.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to na co dzień, czy na wizytę.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

3. Spłaszczone podcięcie:

Spłaszczone podcięcie

Kiedy ktoś myśli o podciętej fryzurze, zawsze ma tylną szczotkę lub kolce, ale w tym przypadku jest to również bardzo popularna fryzura, która wymaga tylko umiarkowanej długości włosów na górze głowa. Jedyny problem z tą fryzurą polega na tym, że nie obsługuje wszystkich rodzajów twarzy. Spłaszczone podcięcie, jeśli kolorowa smuga sprawia, że ​​​​wyglądasz zachwycająco, a ta jest podcięciem najlepszych męskich fryzur.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 20 roku życia. Daje szorstki i twardy wygląd.
 • Odpowiednie okazje: Falowane włosy są idealne przede wszystkim na niezobowiązujące imprezy. Jeśli wybierasz się na wieczór ze znajomymi, sprawisz, że będziesz wyglądać na człowieka godziny.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają wydłużoną twarz. Mężczyźni z naturalnie falującymi włosami muszą wybrać ten wygląd.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do noszenia na co dzień. Załóż fajną koszulkę z parą dżinsów, aby do niej pasować. Wszystkie oczy na ciebie, gdy jesteś w masach.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

4. Wygląd frajera:

Wygląd frajera

Kolejną świetną fryzurą, która świetnie nadaje się do pomysłów na podcięcie, jest wygląd nerda. Wygląd nerda wymaga średniej długości włosów, które są łatwe w stylizacji z podciętą fryzurą. Dla wielu Ta fryzura jest przeznaczona głównie dla nastolatków i tych, którzy mają czekoladową twarz. Nastolatek wydaje się być super słodki w tej fryzurze.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla nastolatków i chłopców w wieku 12-22 lat. Daje mu super słodki i uroczy wygląd.
 • Odpowiednie okazje: średnio podcięta fryzura jest idealna na każdą okazję. Czy to formalne wydarzenie, czy nieformalny dzień z przyjaciółmi.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają wydłużoną twarz. Mężczyźni z naturalnie falującymi włosami będą wyglądać uroczo.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to na co dzień, czy na wizytę.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

5. Pompadour:

Pompadour

Pompadour to bardziej rozbudowana wersja Mohawka, ale z bardziej retro efektem. Pompadour jest łatwy do stworzenia i nie wymaga konserwacji. Świetny na praktycznie każde wydarzenie, pompadour to świetna retro, a jednocześnie nowoczesna fryzura dla mężczyzn. Aktorzy początku lat 90. przyjęli tę fryzurę. Ten trend powraca i jest znany wśród mężczyzn.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 20 roku życia. Sprawia, że ​​wygląda się szorstko i twardo.
 • Odpowiednie okazje: średnio podcięta fryzura jest idealna na każdą okazję. Czy to formalne spotkanie biznesowe, czy nieformalne spotkanie z twoją kobietą.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają okrągłą twarz. Mężczyźni z naturalnie pofalowanymi włosami będą wyglądać zachwycająco.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to odzież codzienna, wizytowa czy imprezowa.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

6. Krótki Mohawk ze skośnymi przednimi kolcami:

Krótki Mohawk z ukośnymi przednimi kolcami

Niezwykle nowoczesna fryzura na dzień, której nie można zrobić nic złego, zdobywając tę ​​fryzurę ze względu na jej bardzo wszechstronny charakter. Krótki Mohawk jest dokładną reprezentacją tego, jak wygląda rzeczywisty Mohawk z krótszymi włosami i masywniejszymi kolcami, które są pochylone w kierunku, który wybierzesz z przodu. Fryzura z krótkim podcięciem sprawia, że ​​wyglądasz super fajnie. Jeśli masz kolczyk w uchu, to wygląd w dużym stopniu wzbogaca Twoją osobowość.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 25 roku życia. Sprawia, że ​​wygląda się super fajnie.
 • Odpowiednie okazje: fryzura z krótkim podcięciem jest preferowana na każdą okazję. Nawet jeśli planujesz wziąć udział w spotkaniu biznesowym, możesz to łatwo zrobić.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają wydłużoną twarz. Mężczyźni o różnych fakturach włosów mogą iść w parze z tą modą.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Nawet jeśli planujesz nosić casualowy strój na cały dzień, na pewno będziesz wyglądać na fajnego gościa.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

7. Przednia pufa:

Puf

Bardzo radykalna fryzura w porównaniu z pozostałymi dostępnymi obecnie włosami, przednia pufa ma bardziej ekstremalną koncepcję. Warstwa z podcięciem rozciąga się znacznie bardziej niż jakakolwiek normalna fryzura z podcięciem, a przednia pufa pozwala na bardziej spiczastą fryzurę, która ładnie uatrakcyjni każdą okazję. Jeśli jesteś zakochany w kolcach, musisz przyjąć taką podciętą fryzurę. Po tej oszałamiającej fryzurze można oczekiwać trzeźwego wyglądu.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 25 roku życia. Po tej fryzurze buduje się w Tobie pewność siebie.
 • Odpowiednie okazje: fryzura z krótkim podcięciem jest idealna na każdą okazję. Imprezy to najlepsze miejsce, w którym musisz pochwalić się swoim modnym wyglądem.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają wydłużoną twarz. Mężczyźni z falującymi włosami muszą wybrać tę fryzurę.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to na co dzień, czy na wizytę.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

8. Normalne kolce:

Normalne kolce

Nie musisz mieć skomplikowanej fryzury, gdy szukasz świetnej fryzury z podcięciem. Normalne kolce połączone z doskonałą warstwą podcięcia ustępują miejsca bardzo modnej fryzurze, która na pewno nigdy nie wyjdzie z mody. Kolce pasują do każdego stroju i nie wymagają żadnej konserwacji. Ta fryzura jest modna od niepamiętnych czasów. To nigdy nie zniknie wśród ludzi rodzaju.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 20 roku życia. Sprawia, że ​​wygląda się naturalnie, co jest główną formą piękna.
 • Odpowiednie okazje: fryzura z krótkim podcięciem jest idealna na każdą okazję. Czy to formalne wydarzenie, czy małżeństwo twojego przyjaciela.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają okrągłą twarz. Mężczyźni z naturalnie falującymi włosami dobrze do tego pasują.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to na co dzień, czy na wizytę.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

9. Podcięty kucyk:

Podcięty kucyk

Fryzura wymaga znacznie dłuższych włosów w porównaniu z normalną fryzurą z podcięciem, ale nie oznacza to, że fryzura jest pozbawiona stylu lub innego obszaru. Najlepszą częścią tej fryzury jest jej wszechstronność, aby dostosować się do każdego wybranego wydarzenia. Sprawia, że ​​wyglądasz bardziej jak gwiazda rocka lub podróżnik. Jest wyjątkowy na swój sposób.

 • Idealna grupa wiekowa: Ta forma fryzury jest odpowiednia dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Daje szorstki i twardy wygląd.
 • Odpowiednie okazje: fryzura z długim podcięciem jest idealna na każdą okazję. Możesz nosić tę fryzurę, nawet jeśli nie masz czasu na spotkanie biznesowe.
 • Preferowane typy twarzy i włosów: Ten fason jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają okrągłą twarz. Mężczyźni z naturalnie prostymi włosami powinni wypróbować tę modę.
 • Pasujące sukienki: Ta fryzura będzie pasować do wszystkich rodzajów sukienek. Czy to odzież codzienna, czy wizytowa.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Fryzura jest całkiem wygodna; dlatego nadaje się na wszystkie pory roku.

Jak dbać o podcięcia?

Aby utrzymać podcięcia, trzeba poświęcić dużo wolnego czasu. Jeśli uda ci się go zepsuć po raz pierwszy, duża część twojej sumy, a także wygląd, pójdzie na marne. Jednocześnie zakup zestawów do stylizacji wymaga Twojej cennej kwoty, aby utrzymać włosy we właściwy sposób. Dowiedzmy się, jak zachować fajne podcięcia dla mężczyzn.

 1. Mężczyźni zazwyczaj myją włosy codziennie. Jeśli masz suche włosy, nie popełnij błędu regularnego mycia, ponieważ powoduje to, że włosy stają się grubsze. Nadmierne mycie może uszkodzić twoją podciętą fryzurę.
 2. Ręcznik musi być miękki, aby można było osuszyć włosy. Zwykłą tendencją mężczyzny jest pocieranie włosów po ich umyciu. Cóż, z podcięciem nie odważysz się tego zrobić.
 3. Unikaj wody chlorowanej. Jeśli regularnie pływasz, musisz zacząć tego unikać, ponieważ chlor uszkadza łuski włosów.

Są to najlepsze podcięte fryzury dla mężczyzn wymienione powyżej. Podcięcia zyskują sławę wśród mężczyzn z całego świata. Mężczyźni w dzisiejszym świecie stają się świadomi swojego wyglądu. Oni też chcą iść ramię w ramię z najmodniejszymi i najmodniejszymi podciętymi fryzurami współczesnego świata. W dzisiejszych czasach nawet mężczyźni chcą być chwaleni za swój wygląd. Każdemu człowiekowi nie jest trudno zadbać o to, jak chce. Każdy musi pamiętać, że prezentowanie się jest jedynym celem pielęgnacji. Jeśli jesteś gotowy poświęcić trochę czasu na pokazanie się w lepszy sposób, możesz wypróbować dowolną z tych fryzur i przyjąć komplementy ze szczęśliwym sercem.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

Q1. Ile czasu należy poświęcić na utrzymanie podcięcia?

Odp.: Większość mężczyzn obawia się, że większość ich czasu zostanie zużyta podczas pielęgnacji włosów. Cóż, jeśli raz zrobisz z tego nawyk utrzymywania podcięć, wkrótce zdasz sobie sprawę, że jest to łatwe zadanie. Kiedy zaczniesz praktykować, nie zabiera Ci to zbyt dużo czasu. Wszystko zależy od Twojego zainteresowania pielęgnacją osobistą i sposobu, w jaki chcesz się zaprezentować przed wszystkimi.

Q2. Które podcięcie będzie mi odpowiadać?

Odp.: To kolejne naturalne pytanie, które mężczyźni często zadają fryzjerowi. No tak, to prawda, że ​​nie wszystkie podcięcia mogą Ci odpowiadać. Twój fryzjer będzie odpowiednią osobą, która może Cię poprowadzić podczas stylizacji. W dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele aplikacji, które pozwalają sprawdzić, czy dany wygląd Ci odpowiada, zanim skrócisz włosy zgodnie z tym stylem. Takie aplikacje pomagają zrozumieć wygląd fryzury z przyciętą twarzą oraz kolorem włosów, który chcesz uprawiać.

Q3. Czy mogę codziennie myć włosy??

Odp.: Odpowiedź na to proste pytanie brzmi: nie. Mężczyźni mają tendencję do regularnego mycia włosów, w przeciwieństwie do kobiet. Jeśli masz suchą i szorstką teksturę włosów, nigdy nie możesz myć włosów codziennie, ponieważ sprawia to, że włosy wydają się bardziej suche. Mężczyznom zaleca się zazwyczaj nałożenie oleju kokosowego lub oleju odpowiedniego dla ich jakości włosów przed nałożeniem szamponu na włosy. Każdy naturalny olejek działa jak naturalna odżywka do włosów i zdziała cuda zarówno dla rodzaju włosów, jak i tempa ich wzrostu.