Wszyscy marzymy o tym, by wyglądać nieskazitelnie, pięknie i oszałamiająco. Ale osoby z dużymi twarzami często stają przed wyzwaniem nawet kształtu twarzy z proporcjami i budową ciała. Sekretem takich przypadków są fryzury. Fryzury na duże twarze pomagają stonować twarz w odpowiedniej równowadze i nadają gładkie i ostre rysy poprzez idealną fryzurę.

Od grzywek przez luźne włosy po kucyki i nie tylko, kilka fryzur i fryzur może bardzo dobrze pasować do dużych kształtów twarzy. Dowiedzmy się o nich wszystkiego tutaj.

20 uroczych fryzur na duży nos, policzki i czoło kobiety:

Dzięki kilku opcjom strzyżenia i fryzur na całym świecie wybór odpowiedniego pomysłu dla osób o szerokiej lub dużej twarzy może nie być łatwy. Ale wyzerowaliśmy kilka popularnych stylizacji, które mogą ci pomóc! Zaczynamy, najnowsze i najdoskonalsze fryzury z dużą twarzą obejmują,

1. Proste fryzury na duże policzki i twarz:

Proste fryzury na duże policzki

Jeśli idealizujesz długie włosy i wolisz kobiecy wygląd, co jest lepsze niż te piękne i wspaniałe proste włosy dla osób o dużej twarzy i policzkach. Ta fryzura jest bardzo prosta i prosta – chodzi o to, aby skupić się na uzyskaniu odpowiedniej tekstury i pozostawieniu luźnej w odpowiednich proporcjach. Co więcej, jak już wiemy, ten luźny pomysł na fryzurę dla dziewczynek jest bardzo wszechstronny, można go wykorzystać zarówno na oficjalne okazje, jak i na co dzień i na imprezę. Kobiety o dużej twarzy mogą to wypróbować, ponieważ ta fryzura może łatwo zakryć szersze kości policzkowe.

 • Kobiety o owalnym, okrągłym i diamentowym kształcie twarzy mogą wypróbować tę fryzurę z dużą twarzą.
 • Jeśli masz prostą teksturę włosów, możesz z łatwością wybrać tę fryzurę bez wysiłku.
 • Kobiety od końca lat 20. do końca lat 30. mogą bezproblemowo wypróbować tę młodzieńczą fryzurę.

2. Fryzura Pixie dla dużej twarzy:

Fryzura Pixie dla kobiety z dużą twarzą

Jeśli masz długą, wydłużoną, dużą twarz i wolisz nowoczesny, współczesny krój, ta fryzura z krótkimi włosami może być bardzo trafna i urocza. Dzięki oszałamiającej urodzie i przyjemnemu wyglądowi uwielbiamy sposób, w jaki cała fryzura wygląda bardzo orzeźwiająco i młodzieńczo. Daje nieskazitelny klimat i może idealnie wyglądać również dla osób z dużym czołem na twarzy. Wypróbuj to, a założymy się, że poczujesz się wyjątkowo i pięknie!

 • Jeśli masz owalny i wydłużony kształt twarzy, wypróbuj tę fryzurę szybko, aby uzyskać jednolity wygląd
 • Panie o falistych i prostych włosach mogą idealnie wybrać tę prostą fryzurę z dużą twarzą
 • Ten wygląd może być przydatny i idealny dla kobiet powyżej 50 roku życia.

3. Fryzura Cornrows:

Fryzury dla dużych głów

Ta afrykańska lub inspirowana afro fryzura cornrow może być również idealna dla osób z dużą szczęką lub linią szczęki. Możesz śmiało zaplatać te wiele warkoczy o pełnej głowie i obnosić się z nimi dobrze; fryzura może wyglądać pięknie bez wysiłku, gdy pięknie układa się na twarzy. Co więcej, są one również łatwe w utrzymaniu i mogą wyglądać wspaniale dla każdego, kto kocha skomplikowane, artystyczne, a także przyciągające wzrok stwierdzenie stylu!

 • Jeśli masz owalny i okrągły kształt twarzy, wypróbuj tę fryzurę cornrow łatwo i bez wysiłku.
 • Noś ten wygląd dla kobiet o dowolnej strukturze włosów, ale długich włosach, aby wyglądać adekwatnie!
 • Pracuj nad tym stylem dla kobiet w wieku 30 i 40 lat, aby wyglądały idealnie dopasowane!

4. Fryzura grzywki dla kobiet o dużych twarzach:

Grzywka na duże czoło

To prosta sztuczka, którą większość kobiet już zna lub stosuje. Grzywka! Tak, dobrze słyszeliście – grzywka i frędzle mogą zbawić każdą kobietę, która ma duże twarze i duży obszar czoła. Jeśli chcesz, aby twarz wyglądała elegancko i szczupło, co jest lepsze niż wypróbowanie tych pięknych grzywek? Wypróbuj ten krój i pracuj nad idealną fryzurą, jak chcesz. Widzimy tutaj zdjęcie kobiet obnoszących się z fryzurą lub kokem z grzywką. Alternatywnie możesz nawet popracować nad luźnymi włosami w prosty sposób lub na kucyku lub cokolwiek, jak chcesz!

 • Jeśli masz długi lub owalny i diamentowy kształt twarzy, wypróbuj tę fryzurę.
 • Pracuj nad tym wyglądem z dowolną teksturą włosów bezproblemowo; z łatwością zmieści się każdy.
 • Kobiety w każdym wieku do lat 50. mogą preferować tę prostą i łatwą w utrzymaniu fryzurę dla dużych twarzy.

5. Strzyżenie Boba na dużą twarz:

Fryzury na duże głowy

Jeśli wolisz ostry i nowoczesny wygląd, co jest lepsze niż krój bobowy? Idź z wyglądem, aby stylizować bez wysiłku i upewnij się, że przycinasz go w wysoki-niski wzór z nieco dłuższymi włosami z przodu. Ta fryzura może podkreślić styl i sprawić, że Twoja duża lub szeroka twarz będzie wyglądać gładko i szczuplej. Co więcej, jeśli masz duży podbródek, ta fryzura też może być trafna! Możesz nawet sparować grzywkę lub frędzle z wyglądem, aby dodać pięknego wyglądu. Jest wszechstronna i może być najlepszym i ponadczasowym pomysłem na strzyżenie dla wszystkich kobiet tego rodzaju!

 • Kobiety o dowolnym kształcie twarzy mogą wypróbować wszechstronne pomysły na fryzury bob.
 • Wypróbuj to z falistą lub prostą teksturą włosów, aby uzyskać najlepszy wygląd.
 • Kobiety w latach 30. i 40. mogą wyglądać pięknie i oszałamiająco w młodzieńczym pomyśle na fryzurę.

6. Mieszane warstwy:

Fryzura dla kobiety z dużą twarzą

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym Twoja pucołowata twarz będzie wyglądała mniej pucołowato. Jednym z nich jest układanie włosów kilkoma warstwami. Do włosów można dodać kilka krótkich, długich i średnich warstw. Pomoże Ci to uwydatnić okrągłą teksturę twarzy i dostosować widok na wszystko. To najprostsza fryzura na dużą twarz wraz ze średnimi włosami, która nadaje się również na wszystkie imprezy i funkcje.

Będzie to wyglądało stylowo, a także ukryje pucołowatą twarz, jeśli nie chcesz tego pokazywać.

7. Średnia falista fryzura:

Średnio falowane włosy na dużą twarz

Ta fryzura na dużą twarz jest odpowiednia dla pucołowatych twarzy i wygląda bardzo uroczo na okrągłych twarzach. Całe włosy mają równomierną objętość i mają lśniący dotyk. Boczne grzywki sprawiają, że wygląd jest jeszcze bardziej atrakcyjny, gdy jest odpowiednio dopasowany odpowiednią ilością lakieru do włosów. To jedna z fryzur na dużą twarz, która sprawia, że ​​wyglądasz bardziej modnie i pięknie. Połącz go z pięknymi kolczykami do uszu i małym naszyjnikiem, aby uzyskać gorący wygląd.

8. Fryzura Boba na dużą twarz:

Fryzury na wysokie czoło

Zwykły bob lub włosy do ramion mogą wyszczuplić twoją tłustą twarz. Istnieje wiele fryzur typu bob, które zmniejszą puszysty efekt twojej twarzy i sprawią, że będziesz wyglądać bardzo kobieco. Dopasuje twoją linię szczęki i nada ci niemal niebiański wygląd. To nie tylko ukrywa okrągły kształt twarzy, ale również działa jako idealne lato.

9. Długie kręcone włosy z dużą twarzą:

Fryzury na duże czoło

To kolejna prosta i najlepsza fryzura na dużą twarz z długimi włosami. Możesz zachować długie włosy i stylizować je w kręcony sposób, aby Twoja duża twarz była trochę bardziej atrakcyjna. Ludzie nie będą już patrzeć na twój gruby policzek po tym, jak założysz ten wygląd. Te włosy są dość długie i mogą sięgać dalej niż do ramion. Spód włosów pozostaje kręcony i można go nawet ufarbować na odpowiedni kolor. To kolejna najlepsza fryzura na dużą twarz, która idealnie zakryje Twoją okrągłą twarz.

10. Zamiatanie Bangs:

Fryzury damskie dla dużych głów

Jeśli masz dużą twarz, zdecydowanie powinieneś wypróbować ten wygląd. Tutaj przednia część włosów pokryje całe czoło, a także część brwi. Do tego wyglądu nie są wymagane zbyt długie włosy. Włosy średniej grubości byłyby najlepszym czynnikiem do uzyskania takiego wyglądu. Ten rodzaj fryzur na dużą twarz nadaje włosom oszałamiający wygląd i można je uprawiać na każdą specjalną okazję.

11. Miękka falista fryzura:

Strzyżenie na dużą twarz

Ta fryzura na dużą twarz jest dość łatwa do zrobienia. Miękka falująca fryzura byłaby idealnym towarzyszem dla kobiet o tłustej twarzy. W ten sposób można ułożyć włosy gęste. Na końcu włosów pojawią się wspaniałe fale, które będą główną atrakcją tego spojrzenia.

12. Pół upięcia:

Fryzura dla kobiety z dużą twarzą

Ten modny wygląd jest zdecydowanie jedną z najlepszych fryzur dla kobiet o dużych twarzach. Włosy są odciągane od twarzy, pozostawiając je na twarzy. Aby ukryć złe kąty twarzy, będziesz musiał wyciągnąć jeden lub dwa pasemka, które dodatkowo pomogą Ci wykadrować twarz. Wypróbuj kilka fryzur, które zazwyczaj wymagają rozpuszczenia włosów. W ten sposób boki Twojej twarzy zostaną ukryte, nadając owalny kształt.

13. Elegancki updo:

Fryzury na duży podbródek

Kobiety z zakrzywionymi dużymi twarzami mogą złożyć swoje loki na karku i stworzyć strukturę przypominającą kucyk. Następnie podkręć loki i wyreguluj włosy za pomocą średnio utrzymującego sprayu. To jedna z ciekawszych fryzur na duże twarze o średniej długości włosach, co jest bardzo prostym trikiem we fryzjerstwie. Wymaga to posiadania średniej długości włosów, które pasują do dużej i mocnej fryzury. Udekoruj piękne kolczyki. To będzie idealnie pasować do twojej fryzury.

14. Masywna bułka:

Duże fryzury na twarz

Ta nieporęczna bułka jest zdecydowanie jednym z najbardziej uroczych stylizacji dla grubych kobiet. Obcina okrągłość twarzy i sprawia, że ​​wygląda ona stosunkowo długo. W tej fryzurze na dużą twarz większość włosów jest zebrana w duży kok, który przyciąga całą uwagę i chroni twarz przed odsłonięciem. Niektóre frędzle opadają na czoło i układają się stylowo. Długi kolczyk z tą fryzurą to kolejne modowe oświadczenie do zrobienia.

15. Zmiana rozstania:

Fryzura dla kobiety z dużą twarzą

Popularne od wieków środkowe przedziałki uwydatniają okolice policzków i sprawiają, że wygląda na okrągłą i pełniejszą. To wielkie nie dla wielkich twarzy. Dlatego modyfikacja odbywa się poprzez zmianę rozstania. Nie skupiając całej uwagi na policzkach, możesz eksperymentować z różnymi wzorami rozstania, aby uzyskać nowy wygląd. To jedna z najlepszych fryzur na dużą twarz, którą możesz ozdobić, aby wyglądać jeszcze atrakcyjniej i piękniej. Tego typu fryzury na dużą twarz wykonuje się po prostu szczotkując palcami. Boki i zygzakowate rozstanie zawsze wyglądają bajecznie i dodają temu stylowi dodatkowego uroku. Można go stylizować na co dzień, w którym wyglądasz szykownie i ładniej.

16. Eleganckie kucyki:

Strzyżenie na dużą twarz

Kobiety, które mają długie włosy i okrągłe twarze, nie muszą się martwić ukrywaniem swoich pięknych twarzy. Elegancki kucyk to rozwiązanie dla was wszystkich. Odciągnięcie wszystkich włosów pokazuje prawdziwy kształt profilu twarzy. Możesz dodać dodatkową wysokość w przedniej części włosów, co da efekt wyszczuplenia twarzy. Ciężki kolczyk można połączyć z tym spojrzeniem i wygląda bardzo stylowo i elegancko. Ta fryzura w kucyk na dużą twarz jest idealna dla dziewczynek z długimi włosami.

17. Potargane włosy:

fryzury na twarz z dużą głową

Warto poeksperymentować ze swoimi włosami, aby dowiedzieć się, który styl dobrze w tobie wygląda. Spróbuj więc poeksperymentować, po prostu mierzwiąc włosy. Ta fryzura na dużą twarz dla kobiety może być wykonana w krótkich, długich lub sięgających ramion włosach. Tousling służy do wyszczuplenia okrągłych twarzy. Tę fryzurę na dużą twarz można wykonać, po prostu biorąc niewielką ilość żelu do włosów i dodając do włosów palcami.

18. Brudny kucyk:

fryzury dla dziewczyn z dużymi twarzami

Jeśli wolisz coś nowego od gładkiego i eleganckiego kucyka, oczywiście możesz to zrobić. Niechlujny kucyk to interpretacja eleganckiego kucyka. Ten rodzaj strzyżenia na dużą twarz zapewnia głębię i objętość włosów. Dodatkowa dodatkowa objętość przyciąga więcej uwagi, dzięki czemu mniej podkreśla okrągłą twarz. Brudne fryzury można wykonać bez odpowiedniego szczotkowania, co można łatwo zrobić, gdy się spieszysz. Brudny kucyk to nowy fajny. Ten styl prób i błędów jest preferowany, dzięki czemu wyglądasz elegancko.

19. Długie warstwy:

Najlepsza fryzura na dużą twarz

Długie włosy można układać warstwami i utrzymywać włosy po prostu otwarte. Ten styl nie jest dla każdego, kto ma dużą twarz. Możesz poeksperymentować z tym stylem, jeśli masz długie włosy i chcesz je schlebiać. Daje również efekt objętości i sprężystości. To z pewnością rozwiązanie dla twoich cienkich długich włosów. W tej fryzurze włosy są cięte na długie warstwy, dzięki czemu Twoja twarz wygląda dłużej. Jeśli wolisz loki boczne lub warkocze, z pewnością możesz się na to zdecydować. Możesz zacząć od kilku warstw, jeśli nie jesteś pewien, jak by to wyglądało i stopniowo możesz ulepszać ten styl, budując więcej blokad.

20. Koki:

Fryzura dla dziewczyn z dużą twarzą

Chociaż ten styl wygląda świetnie na kobietach o szczupłych twarzach, ale kobiety o okrągłych i dużych twarzach mogą wybrać ten styl. Ten rodzaj fryzur dla dużych twarzy wygląda po prostu fantastycznie również na okrągłych twarzach. Poprawia rysy twarzy i ładniej wygląda. Jeśli nadal martwisz się, jak to będzie wyglądać, warto pozostawić kilka kosmyków luźnych. To sprawia, że ​​Twoje pulchne policzki wyglądają na bardziej miękkie.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wyżej wymienionym fryzurom dla pomysłów i wariantów na duże twarze znalazłeś idealne dopasowanie do swojej struktury i cech twarzy. Pracuj nad stylem zgodnie ze swoimi upodobaniami i osobistymi preferencjami, a założymy się, że możesz wyglądać pięknie i pięknie. Powiedz nam, który jest Twoim ulubionym i co myślisz w komentarzach poniżej!