Jeśli masz zaokrąglony podbródek i czoło, linię szczęki, policzki tej samej szerokości, należysz do tych, którzy mają podłużny kształt twarzy. Podłużne twarze to jedne z najlepiej wyglądających kształtów, które mają różne opcje stylizacji i wyglądu. Dzięki naszym opcjom fryzur i fryzur dla osób o podłużnych kształtach twarzy, możesz wypróbować wygląd, który kochasz najbardziej z naszej gamy fantazyjnych i pięknych stylizacji. Nie trzeba dodawać, że będą wyglądać na tobie bezczelnie, ostro i najbardziej elegancko.

No to ruszamy!

25 najnowszych fryzur dla kobiet o podłużnych twarzach:

Zebraliśmy ulubione i spersonalizowane typy naszych ulubionych celebrytek, które mają podłużny kształt twarzy i nowoczesne fryzury. Tutaj są. Odkryjmy!

1. Średnie włosy Kelly Reilly z bocznymi grzywkami:

Podłużne fryzury w kształcie twarzy

Ta klasyczna fryzura z grzywką w stylu vintage dla włosów średniej długości, na celebrycie Kelly Reilly, jest teraz naszym ulubionym. Niezależnie od tego, czy szukasz ponadczasowego i eleganckiego stylu, czy też idealnego stylu na co dzień, który jest uniwersalny na kilka wydarzeń, ten wygląd jest trafny i odpowiedni dla współczesnych kobiet. Wypróbuj to, a założymy się, że sprawdzi się w biurach, na przyjęciach, a nawet na okazjonalnych wyjściach. Co więcej, jeśli masz podłużną, pulchną twarz, ta fryzura może również nadać elegancki wygląd!

 • Kobiety z owalną twarzą również mogą spróbować tego stylu, oprócz podłużnego kształtu twarzy.
 • Jeśli masz falowane i proste włosy, ta fryzura może być dla Ciebie odpowiednia.
 • Wszystkie kobiety po trzydziestce i czterdziestce mogą bez wysiłku wyglądać młodzieńczo.

2. Teksturowany Blunt:

Fryzury na podłużne twarze

Ta azjatycka celebrytka – Gemma Chan całkowicie zabija swoją ulubioną, teksturowaną, tępą fryzurę. Często, gdy myślimy o tępym spojrzeniu, ignorujemy to, gdy wyglądamy zbyt płasko. Ale ta idealna mieszanka nie jest jedyną współczesną modą, ale także jest super ostra, daje żywe odcienie i jasne wibracje bez wysiłku. Czy to dla krótkich lub średniej długości włosów; ten wygląd może natychmiast zapalić się na każdym. Jeśli jesteś divą i chcesz podnieść poziom mody, dodaj też pasemka do włosów! Uwielbiamy sposób, w jaki te podłużne fryzury w kształcie twarzy dla kobiety wyglądają jednocześnie elegancko i elegancko!

 • Osoby o owalnym i diamentowym kształcie twarzy również mogą spróbować tego najlepszego wyglądu, oprócz podłużnego kształtu twarzy
 • Dla osób o falistej teksturze włosów ten teksturowany tępy o podłużnym kształcie twarzy może być idealny.
 • Kobiety w wieku od 20 do połowy 30 lat mogą być trafne i nowoczesne w tym odpowiednim wyglądzie.

3. Shag Bob dla podłużnego kształtu twarzy:

Strzyżenie na podłużną twarz

Być może słyszałeś o strzyżeniu boba. Albo nawet kudłatą fryzurę. Ale czy kiedykolwiek natknąłeś się na fryzurę shag bob? Oto jesteśmy, ten najnowszy fenomen jest obecnie całkiem nowym trendem na rynku. Ze względu na tandetny i elegancki wygląd, a także klimat fashionistki, ta fryzura shag bob dla kobiet o podłużnym kształcie twarzy może wyglądać jak marzenie. Jest to idealne połączenie pięknego wyglądu, najnowszego stylu i charyzmatycznej osobowości divy. Uwielbiamy tutaj, jak Chelsea Kane osiągnęła ten styl!

 • Tylko osoby o podłużnym kształcie twarzy mogą bardzo dobrze wpasować się w ten fason.
 • Wypróbuj to dla kobiet o falistych i prostych włosach, aby uzyskać idealny wygląd.
 • Kobiety w wieku 30 i powyżej 40 lat mogą być idealne i odpowiednie w tej odpowiedniej fryzurze.

4. Strzyżenie Rihanny na podłużną twarz:

Średnie włosy na podłużną twarz

Kto nie zna Rihanny? Ta celebrytka jest znana ze swojego wyczucia mody z gęstymi, kręconymi włosami i niepowtarzalnym wyglądem, często znanym z eksperymentowania. Dzięki tej średniej długości kręconej fakturze włosów bardzo podoba nam się ta diva, która z łatwością przenosi większość modnego współczesnego wyglądu. Jeśli lubisz tak proste do zrobienia, ale bardzo wdzięczne oświadczenie w stylu, wypróbuj tę fryzurę ze środkowym przedziałkiem w ten sposób. Może to dobrze pasować do osób o podłużnym kształcie twarzy bez wysiłku.

 • Kobiety o owalnym i sercowym kształcie twarzy mogą również dobrze pasować do tej podłużnej fryzury w kształcie twarzy.
 • Wypróbuj to, jeśli masz gęstą teksturę kręconych włosów, aby wyglądać odpowiednio i trafnie w tym stylu.
 • Kobiety po trzydziestce mogą być właściwym wyborem dla tego łatwego w użyciu, a jednocześnie nowoczesnego stylu.

5. Proste fryzury Boba na podłużne twarze:

Podłużne fryzury w kształcie twarzy dla kobiet

Cóż, fryzura bobowa może już być zjawiskiem i jest szeroko rozpowszechniona na całym świecie. To, co kochamy w tym młodzieńczym i ponadczasowym stylu, to to, że celebryci z łatwością wyciągają modę i przyjmują ją ze stylem. Tutaj widzimy sławną piosenkarkę Selenę Gomez w tej pięknej fryzurze boba. Dzięki uroczemu i uroczemu wyglądowi oraz oszałamiającemu stylowi, uwielbiamy to, jak idealnie pasuje do osób o podłużnym kształcie twarzy. Co myślisz?

 • Kobiety o kwadratowym i owalnym kształcie twarzy mogą również wypróbować tę fryzurę bob.
 • Prosta i falująca tekstura włosów może być odpowiednia w tym krótkim włosowym wyglądzie dla podłużnego kształtu twarzy.
 • Dziewczęta i kobiety w młodszym wieku, poniżej 30 roku życia, dobrze pasują do tej fryzury niż inne.

6. Warkocze o podłużnym kształcie twarzy:

Strzyżenie dla kobiety o podłużnej twarzy

Ta inspirowana Afro fryzura z czarnymi warkoczami o podłużnym kształcie twarzy, jak widać na zdjęciu Lupita Nyong’o, wygląda super uroczo i wspaniale. Często spotykamy warkocze i nie jesteśmy pewni, jak dobrze zmieszczą się w każdym, kto chce je nosić. Ten elegancki wygląd warkoczy wygląda nie tylko modnie, ale także ostro i dla wszystkich kobiet, które wolą, aby ich wygląd był bardziej ekskluzywny i piękny.

 • Osoby o owalnym kształcie twarzy również mogą szybko wypróbować tę fryzurę.
 • Kobiety o prostych i falujących włosach idealnie pasują do tej fryzury.
 • Wypróbuj to dla osób w wieku od 30 do 50 lat, aby wyglądać stylowo i nowocześnie.

7. Brązowy wygląd Iman:

Podłużne fryzury na twarz kobiety

To zdjęcie supermodelki Iman jest urocze i uwielbiamy sposób, w jaki jest pewna siebie dzięki swojemu brązowemu wyglądowi. Z długimi falującymi włosami i blond pasemkami pomiędzy nimi, jej fryzura jest prosta, ale bardzo współczesna. Oświadczenie o stylu wygląda hipnotyzująco, a jednocześnie jest bardzo szybkie do osiągnięcia. W jej fryzurze wyróżniają się długie włosy z lekkimi wykończeniami i kobiecym wyglądem. Co o tym myślisz?

 • Te dziewczyny i kobiety o diamentowym i owalnym kształcie twarzy mogą wypróbować tę podłużną fryzurę na twarz.
 • Noś to dla osób o falistej fakturze włosów, aby wyglądać trafnie i stylowo.
 • Dziewczęta i kobiety w wieku od 20 do 30 lat mogą być odpowiednie w tej fryzurze.

8. Długa fryzura z grzywką:

Fryzura dla kobiety o podłużnej twarzy

Inspirowana Heidi Klum długa fryzura z grzywką również wygląda równie hipnotyzująco. Podczas gdy grzywka jest już wszechstronna i znana jako ponadczasowa, kobiety o podłużnym kształcie twarzy wolą je jako swoich najlepszych przyjaciół, biorąc pod uwagę sposób, w jaki mogą ukryć szersze czoło i obniżyć szerokie policzki. Całkowicie tonizuje twarz i bez wysiłku nadaje cienki i elegancki wygląd. Szybka wskazówka na temat tej prostej fryzury – jeśli chcesz wyglądać elitarnie i dalej w grze o modzie, dodaj okulary przeciwsłoneczne, a możesz wyglądać jednocześnie fajnie i elegancko!

 • Wszystkie dziewczyny i kobiety o owalnym kształcie twarzy również mogą to łatwo wypróbować.
 • Jeśli masz falowane lub proste włosy, ta fryzura jest całkowicie dla Ciebie!
 • Zdecyduj się na tę fryzurę na podłużne twarze dla kobiet w każdym wieku, czy to w latach 20., 50. i powyżej 60. roku życia, biorąc pod uwagę sposób, w jaki wygląda wszechstronnie i uroczo dla każdego, kto ją preferuje.

9. Schludna fryzura Pixie dla podłużnej twarzy:

Najlepsza fryzura dla kobiety o podłużnej twarzy

Niewielu spotkało tę zgrabną fryzurę pixie Nory Zehetner. Czy to dla osób o podłużnym, czy kwadratowym kształcie twarzy, ten piękny, ale prosty krój pixie całkowicie przykuwa uwagę. Sprawia, że ​​wygląda młodzieńczo i stylowo, i natychmiast zapewnia ekskluzywny wygląd kobietom, które wolą wyglądać nie mniej niż diva. Wypróbuj tę świetlistą fryzurę, a założymy się, że otrzymasz dużo uwagi.

 • Dziewczyny i kobiety o okrągłym, kwadratowym i podłużnym kształcie twarzy mogą to dobrze preferować.
 • Wypróbuj tę krótką fryzurę dla osób o dowolnej teksturze włosów.
 • Dziewczyny i kobiety w wieku poniżej 40 lat mogą preferować i wypróbowywać tę odpowiednią fryzurę.

10. Piękny kucyk Ciary:

Podłużna fryzura dla kobiet

Jeśli jeszcze nie rozpoznajesz tej fryzury i celebrytki, urocza i urocza fryzura tej piosenkarki Ciary jest tak szybka, jak to tylko możliwe. Z prostymi włosami i wysokim kucykiem o gęstej, gęstej fakturze, uwielbiamy sposób, w jaki wygląda sportowo na tym zdjęciu. Fryzura jest wiązana w taki sposób, że opada na boki twarzy i sprawia, że ​​wygląda się gładko i ostro. Jedwabiście gładka konsystencja dodatkowo zwiększa gęstość fryzury. Chociaż jest to proste do osiągnięcia, jeśli masz podłużny kształt twarzy, ta fryzura może być trafna i najlepiej, biorąc pod uwagę sposób, w jaki szybko zakrywa szeroki kształt twarzy.

 • Osoby o dowolnym kształcie twarzy mogą wypróbować ten naturalny i piękny wygląd.
 • Kobiety o gładkich i prostych, gęstych włosach mają szansę na szybkie uzyskanie podobnego wyglądu.
 • Jeśli jesteś w latach 30. lub wczesnych 40., ta fryzura może wyglądać na Ciebie elegancko i nowocześnie.

11. Grzywka z długimi warstwami:

Długa fryzura dla kobiety o podłużnej twarzy

To prosta, długa fryzura o podłużnej twarzy. Fryzury z grzywką zawsze przyciągają wzrok. Długie i długie włosy będą dobrze wyglądać w tym stylu. Kobiety o blond włosach mogą podbić ten wygląd. Choć jest to uniwersalna fryzura, szczególnie dobrze będzie wyglądać na kobietach o podłużnych twarzach.

12. Retro loki:

Podłużne fryzury na twarz kobiety

Ten szczególny wygląd ma wspaniałe loki na dole włosów. Jest bardzo dobrze wystylizowana i zapewnia porządną oprawę twarzy. Wiele celebrytów, takich jak Taylor Swift, nosiło ten wygląd, a teraz możesz go również nosić. Kobiety z dużym czołem mogą stylizować włosy w ten sposób, ponieważ ukrywa szerokie kąty twarzy nad brwiami. To jedna z najlepszych fryzur na podłużne twarze z długimi włosami, dzięki której Twój styl będzie bardziej modny.

13. Po prostu długi:

Fryzura dla kobiety o podłużnej twarzy

Fryzura jest całkowicie godna swojej nazwy, ponieważ jest to jedna z najprostszych i najłatwiejszych fryzur na podłużne twarze. W tym wyglądzie włosy są naturalnie długie, bez przedłużeń i mogą mieć również grzywkę. Z odrobiną kontrastowego koloru ta fryzura będzie wyglądać jeszcze piękniej na podłużnych twarzach.

14. Długie loki dla podłużnej twarzy:

Długie loki dla podłużnej twarzy

Długie włosy można również ułożyć w kręcony sposób. Tutaj włosy są bardzo dobrze dopasowane, tworząc loki na końcu. Za pomocą tej fryzury można uniknąć pewnych ostrych kątów podłużnych twarzy. Ten rodzaj średniej długości kręconych fryzur na podłużne twarze idealnie nadaje się dla dziewczynek.

15. Pierwotne i prawidłowe strzyżenie włosów:

Krótkie fryzury na podłużne twarze

Kobiety z krótkimi włosami mogą w ten sposób stylizować włosy. Ten look scharakteryzuje Twoje kości policzkowe i nada Twojej twarzy idealny kształt, na jaki zasługuje. Chociaż pasuje do wszystkich twarzy, ta fryzura będzie szła w parze z długimi twarzami.

16. Fryzura do ramion:

Najlepsza fryzura na podłużną twarz

Ta pochlebna fryzura jest odpowiednia zarówno dla osób o średnich, jak i długich włosach. Idealnie nadaje się do podłużnych twarzy, dzięki czemu można ją łatwo ułożyć. Możesz również zachować ten rodzaj kręconych włosów. Włosy średniej długości sprawią, że twarz będzie wyglądać nierówno, a włosy długie będą obciążać twarz w dół.

17. Idealna fryzura Pixie:

Podłużne fryzury w kształcie twarzy

Pixie zawsze zapewnia kobiecie kobiecy wygląd. Fryzura pixie z krótką grzywką będzie wyglądać fantastycznie na podłużnych twarzach. Sprawi, że środek twarzy będzie świecił znacznie jaśniej i ukryje niechciane kąty standardowej długiej twarzy.

18. Gładkie fryzury Boba:

Najlepsze fryzury na podłużne twarze

Prawie wszystkie fryzury typu bob są odpowiednie dla kobiet o podłużnej twarzy. Jednak gładki lub elegancki bob jest jedną z najlepszych fryzur noszonych przez takie kobiety. Tutaj włosy wyglądają bardzo jedwabiście i sięgają do ramion. Obejmuje złe kąty szczęki.

19. Boczna fryzura:

Krótkie włosy dla podłużnego kształtu twarzy

Kobiety o podłużnych twarzach mogą nosić tę fryzurę, ponieważ jest ona przede wszystkim dla nich przeznaczona. Ponadto włosy są dobrze rozdzielone i odsunięte na prawą stronę. Wygląda bardzo modnie i niepowtarzalnie. To jedna z najpopularniejszych fryzur na podłużne twarze, która sprawi, że Twój wygląd będzie oszałamiający.

20. Zakrzywione fryzury z grzywką:

Najlepsze fryzury dla podłużnego kształtu twarzy

Grzywka na podłużnej twarzy zmienia kształt twarzy. Można to zrobić skracając jego długość. Ta fryzura na podłużną twarz to świetny wybór, a kobiety wyglądają absolutnie elegancko w tym stylu. Aby uniknąć tępego wyglądu, po prostu dodaj kręcone grzywki do włosów. Kręcone grzywki zapewniają dodatkowy wymiar wokół oczu. Te kręcone grzywki poprawiają profil twarzy, nadając Ci atrakcyjny wygląd. Efekt kręcenia dolnej części włosów może również nadać włosom objętość. Aby uzyskać gładkość, zaleca się suszenie włosów.

21. Fale Boho:

Dobre fryzury na podłużne twarze

Te fale Boho nadają klasyczny wygląd podłużnym twarzom. Na tym zdjęciu Kate Hudson schlebia swoim włosom, prezentując ten wygląd boho. Górna część jest lekko uniesiona, a każda strona, która jest pełna, pomaga zrównoważyć podłużną twarz. Aby uzyskać szorstką teksturę, spryskaj włosy sprayem plażowym. Luźne loki z lokówką zapewniają atrakcyjny wygląd.

22. Kudłaty Bob:

Podłużna fryzura bob

Fryzura jak kudłaty bob idealnie pasuje do podłużnej twarzy. Gruba i falująca tekstura włosów może mieć problem z usunięciem tego bez lakieru do włosów, aby utrwalić tę fryzurę. Ten styl dodaje ramkę do boku twarzy, nie powodując, że podłużna twarz wygląda na wydłużoną. Ten bob w kształcie litery A zapewnia poskręcany wygląd końcówkom włosów na linii ramion. Postrzępione końce dodają nowy wymiar na boki i sprawiają, że włosy wyglądają na grubsze wokół linii żuchwy. To wypełnia przestrzeń, jeśli twoja twarz wygląda na szczuplejszą. Możesz wypróbować tę fryzurę na podłużną twarz, jeśli wolisz krótkie włosy lub krótkie włosy. Nie wymaga to dużo czasu na stylizację. Możesz z łatwością założyć tę fryzurę na podłużną twarz podczas porannego pośpiechu lub w przypadku pośpiechu.

23. Elegancka prosta fryzura warstwowa:

Podłużne fryzury na głowie

Podłużne twarze powinny unikać fryzury zwracającej uwagę na linię podbródka i uwydatniającej podbródek. To główna różnica między podłużną twarzą a owalnym profilem twarzy. Długie i gładkie proste warstwy z efektem sprężystości warkoczy nie skupiają obszaru podbródka. Więc to nie sprawia, że ​​podłużna twarz nie wygląda na wydłużoną, ani też nie wygląda na bardziej spiczastą podbródek. W tej fryzurze różne warstwy nadają włosom objętość i sprawiają, że wyglądasz zmysłowo. Ci, którzy mają długie włosy, mogą zdecydować się na ten. To jest lepsze.

24. Fryzury na plaży:

Idealna fryzura na podłużną twarz

Fala plażowa to popularna fryzura typu shaggy. Ta fryzura jest wykonywana na podłużnych twarzach poprzez cięcie warstw i kudłaty wygląd końcówek włosów. Główną objętością, w której potrzebny jest ten typ twarzy, jest środkowa część. Te kudłate końce warstwy zapewniają objętość w środkowej części podłużnej twarzy. To również przenosi ostrość z obszaru podbródka i nie sprawia, że ​​twarz wygląda dłużej. Kobiety o szerszych czołach mogły je ukryć za pomocą opadającej grzywki. Jasny ombre barwnik sprawia, że ​​wyglądasz inaczej.

25. Wspaniały masywny warkocz na ramieniu:

Fryzury dla kobiet o podłużnych twarzach

Ten styl złamałby długość twarzy podłużnej twarzy. Kobiety posiadające bardzo długie włosy nie muszą martwić się o podłużny typ twarzy. Ten rodzaj podłużnych fryzur na twarz jest idealny dla każdej kobiety, którą możesz wypróbować. Te warkocze na ramionach pomagają odwrócić uwagę od podłużnej twarzy. Wygląda wspaniale i tworzy kapryśny wygląd. Można go nosić z tym warkoczem tylko na całej linii włosów lub uzupełnić ten styl długimi bocznymi lokami.

Te idealnie proste lub sprężyste grzywki boczne nadają nowy wygląd podłużnej twarzy. Podkreślenie bocznych loków lub kilku pasm nadaje twarzy nowy wymiar. Tych 25 wspaniałych fryzur jest po to, aby zapewnić idealny kształt i skorygować podłużną twarz. Poprawia również Twoją osobowość.