Świat mody rośnie, w tym moda na body i plus size. Niemniej jednak istnieje pustka do wypełnienia, gdy dochodzi do pomysłów na różne deklaracje stylu i modny wygląd. Fryzury na tłuste twarze to jeden z takich pomysłów, stworzony na zamówienie dla krągłych & kobiety w dużych rozmiarach. Dzięki tym pomysłom na fryzury Ty również możesz teraz dołączyć do wyjątkowego i pięknego stylu, aby bez wysiłku obnosić się z nimi.

Te fryzury na tłuste twarze pomagają przyciąć i zrównoważyć strukturę twarzy i zapewnić najlepszy wygląd. Czy to nie niesamowite? Zacznijmy i poznaj kilka najnowszych i najlepszych fryzur dla kobiet z grubymi twarzami.

25 prostych fryzur dla kobiet o grubej twarzy z podwójnym podbródkiem

40 najlepszych fryzur odchudzających dla kobiet o grubej twarzy:

Nasze ulubione i najlepsze typy dla współczesnych, nowoczesnych, łatwych i uroczych fryzur dla grubych kobiet z nadwagą, oto idziemy.

1. Chubby Face Długi Bob:

Krótka fryzura Bob

Teraz nadszedł czas, abyś objął pulchność i zamienił się w swoje piękno. Ten bob gładki i super prosty wygląd włosów jest fantastyczny, że nie możemy oderwać oczu. Czy to dla formalnych i profesjonalnych stylizacji, czy na imprezowych i lekkich casualowo-współczesnych trendach; fryzura o krótkich włosach jest wszechstronna. Ta fryzura dla grubych twarzy najlepiej pasuje do szukania idealnego uniwersalnego wyglądu.

 • Te o prostej i falistej teksturze włosów są idealne i idealne.
 • Wypróbuj ten styl dla kobiet w wieku 30 i 40 lat, aby uzyskać dobry wygląd.
 • Osoby o okrągłych, kwadratowych i owalnych kształtach twarzy mogą wyglądać niesamowicie w tym pięknym stylu.

2. Curly Pixie Cut Fat Face:

Pixie Short Cut dla grubych twarzy

Jeśli założysz, że elegancki, krótki styl pixie jest tylko dla głównego nurtu definicji piękna, udowodnimy, że się mylisz! Ta urocza krótka fryzura pixie dla osób o grubych i pucołowatych twarzach również może wyglądać pięknie. Zdefiniuj na nowo standardy piękna dzięki tej kolorowej fryzurze pixie, a założymy się, że możesz iść i stworzyć nowy rewolucyjny trend na rynku mody. Co myślisz?

 • Czy to falowana, gładka lub kręcona tekstura włosów; ten krój pixie może być idealnie i trafnie dopasowany.
 • Jeśli masz owalny lub diamentowy i okrągły kształt twarzy, kobiety nie przegapią tego wyglądu.
 • Wypróbuj ten styl dla kobiet w średnim i starszym wieku, aby wyglądać elegancko i modnie w nowoczesnych stylizacjach.

3. Kręcona fryzura dla grubych twarzy:

Kręcona fryzura na tłuste twarze

Oto nasz najlepszy piękny i szampański pomysł na kręcone fryzury dla grubych twarzy. Czy to, jeśli masz włosy średniej lub długiej długości, ta kręcona fryzura może wyglądać niesamowicie i nie mniej niż cudownie. Całkowicie zmienia sposób, w jaki wygląda się z pucołowatymi lub okrągłymi, owalnymi twarzami, a ostatecznie może sprawić, że wygląd będzie wyglądał elegancko i ostro. Czy to na imprezy lub spotkania z przyjaciółmi; ta kręcona fryzura dla kobiet jest koniecznością!

 • Kręcone i gęste falujące włosy mogą być tutaj dopasowane do wyglądu.
 • Kobiety o okrągłej, owalnej i diamentowej twarzy o pucołowatym wyglądzie są idealne.
 • Wypróbuj ten styl dla młodych dziewcząt i kobiet w wieku 20 i 30 lat, aby uzyskać piękne rezultaty.

4. Lob fryzura okrągła pulchna twarz:

Fryzury na tłuste twarze

Poza tym bob, jeśli wolisz mieć nieco dłuższą długość w tym samym wariancie, co jest lepsze niż długi bob. Nazywany również i popularny jako fryzura lob, ten wygląd jest już modny dla grubych i pucołowatych twarzy. Poprawia cały wygląd i sprawia, że ​​wygląda się bardzo elegancko i nowocześnie. Czy to dla tradycyjnego, modnego stylu, czy ultranowoczesnego, ostrego wyglądu; ta fryzura jest ulubionym stylem kilku kobiet w różnych grupach wiekowych.

 • Kobiety z falującą teksturą włosów mogą wyglądać niesamowicie i cudownie w tym lobowym kroju.
 • Jeśli masz twarz owalną, okrągłą lub w kształcie serca, wypróbuj ten styl, a założymy się, że otrzymasz całe mnóstwo komplementów, dziewczyny!
 • Kobiety i dziewczęta w wieku od nastolatków do lat 20 mogą wypróbować tę nowoczesną fryzurę na tłuste twarze.

5. Długie fryzury z pulchną twarzą:

Długie fryzury na tłuste twarze

Dzięki różnorodnym modnym wyglądom, które są popularne na całym świecie, masz nawet długie fryzury oprócz krótkich lub średnich fryzur. Jeśli masz okrągłą, pulchną twarz, ostatecznym celem jest sprawienie, aby Twoja twarz wyglądała gładko i stonowała pulchny wygląd. Co jest w tym najlepsze niż wypróbowanie grzywki?! Dzięki łagodnym kręconym włosom z przednimi grzywkami ta fryzura jest jedną z naszych absolutnych faworytów dla osób o grubych twarzach. Całkowicie uwielbiamy sposób, w jaki podnosi każdego do bycia elitarnym i nowoczesnym.

 • Jeśli masz okrągły, serca i kwadratowy kształt twarzy, wypróbuj ten styl.
 • Ta fryzura jest przeznaczona dla kobiet o kręconej lub falistej teksturze włosów, aby uzyskać najlepsze rezultaty
 • Kobiety, które są w dowolnej grupie wiekowej w wieku 20 i 30 lat, mogą idealnie preferować tę fryzurę.

6. Śliczne fryzury dla pulchnej twarzy:

Krótka słodka fryzura dla pulchnej twarzy

Innym możliwym pomysłem na fryzurę z grzywką na krótkie włosy jest ta urocza, kręcona, krótka fryzura. To prawie przypomina fryzurę typu bob, ale jest połączona z długą grzywką i uroczą opaską do włosów. Biorąc to pod uwagę, grubą i pulchną okrągłą twarz można łatwo zakryć na czole, a cała struktura twarzy staje się owalna, a nie okrągła. Więc dziewczyny, po co czekać, wypróbuj to, jeśli to kochasz i niewątpliwie może to sprawić, że każdy będzie wyglądać młodzieńczo. Czy to nie fajne?!

 • Kobiety o okrągłym i kwadratowym kształcie twarzy mogą wypróbować tę fryzurę.
 • Ten wygląd jest fantastyczny dla osób o kręconej i falującej teksturze włosów.
 • Wypróbuj tę łatwą i wygodną krótką fryzurę dla tych dziewcząt i kobiet w dużych rozmiarach w wieku nastoletnim i w latach 20., aby wyglądać szampańsko.

7. Strzyżenie dla grubych owalnych twarzy:

Fryzura dla tłustej owalnej twarzy

Jeśli szukasz łatwej fryzury dla tłustej twarzy i dla tych kobiet, które są w starszej grupie wiekowej, np. powyżej 50 lub 50 lat, co jest lepsze niż ta. Te krótkie fryzury dla grubych owalnych twarzy dla kobiet są piękne i mogą wyglądać współcześnie i młodzieńczo dla każdej średniej lub starszej kobiety, która je nosi. Jak mówią, wiek to tylko liczba i możesz to udowodnić dzięki tej pięknej i eleganckiej fryzurze.

 • Jeśli masz prostą lub falującą teksturę włosów, wypróbuj ten styl bez wysiłku.
 • Kobiety o owalnym i diamentowym kształcie twarzy mogą dobrze pasować do tej łatwej fryzury.
 • Wypróbuj te proste fryzury dla grubych kobiet w wieku powyżej 50 lub 60 lat.

8. Kręcone fryzury dla grubych twarzy:

Fryzury na tłuste twarze

Czy masz super kręcone włosy? Wolisz zbyt krótkie włosy, ale obawiasz się, jak będą wyglądać z pucołowatymi twarzami? Te krótkie kręcone włosy na grube okrągłe twarze to jeden z naszych ulubionych wyborów na dziś. Czy to o każdej porze roku, czy na każdym wydarzeniu, ta wszechstronna fryzura może wstrząsnąć wszystkim dzięki odpowiedniemu dopasowaniu i idealnemu stylowi. Idź z formalnościami lub casualami lub ubraniami imprezowymi; bez wysiłku nada mu wspaniały i elegancki wygląd.

 • Okrągły, owalny i kwadratowy kształt twarzy może być idealny i pasować tutaj.
 • Jeśli masz cienkie kręcone włosy, może to być właściwy wybór, aby ukryć teksturę włosów, a także podkreślić styl.
 • Dziewczęta i kobiety w odpowiedniej grupie wiekowej 30 i 40 lat mogą wyglądać młodzieńczo w tym stylu.

9. Strzyżenie na cienkie włosy i tłustą twarz:

Strzyżenie na cienkie włosy i pulchną twarz

O formalny i profesjonalny wygląd oraz posiadanie cienkich włosów może być dla wielu problemem. Ale ta najnowsza fryzura ma wszystko. Te fryzury na tłuste twarze i cienkie włosy są stylowe i nowoczesne, ale dają wykwintny wygląd, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu. Jest idealny dla tych kobiet, które mają napięte harmonogramy i mają mniej czasu na pielęgnację, a jednocześnie chcą uzyskać efektowny i szybki wygląd! Co myślisz o tym??

 • Czy to okrągły, czy w kształcie serca; ten wygląd może być idealny dla kobiet.
 • Jeśli masz proste, cienkie włosy, wypróbuj ten styl, aby w szybki sposób wyglądać oszałamiająco.
 • Kobiety w wieku 30 i do połowy 40 mogą być stylowe w tym idealnym, pełnym wdzięku wyglądzie.

10. Teksturowana fryzura warstwowa:

Najlepsza fryzura dla grubej, pucołowatej twarzy

Cóż, słyszeliśmy już dość fryzur warstwowych. Jest prawdopodobnie jednym z najbardziej pożądanych i modnych stylów dla wielu dziewcząt i kobiet w różnych krajach i na całym świecie. Ale jeśli masz grubą i pulchną twarz, rozumiemy, że warstwa może nie być odpowiednia. Ale dlaczego kompromis? Te krótkie, warstwowe fryzury z teksturowanym sposobem, a dla okrągłych, grubych twarzy są po prostu idealne.

 • Osoby o okrągłym, owalnym i kwadratowym kształcie twarzy mogą szybko wypróbować ten styl.
 • Czy to proste, falowane lub kręcone włosy; ten wygląd jest idealny dla nich wszystkich.
 • Dla wszystkich dziewcząt i kobiet w młodym wieku do wczesnych lat 30. ta fryzura może być niesamowita i trafnie dopasowana do zwykłego stylu życia.

11. Grzywka dla okrągłej, pulchnej twarzy:

Fryzury dla grubych dziewczyn o średnich włosach

Jeśli masz włosy średniej długości, co jest lepsze niż ten piękny wygląd. Ta fryzura jest odpowiednia dla tych, którzy nie chcą zbyt długich włosów i sceptycznie podchodzą do zbyt krótkiej fryzury. Z bocznymi grzywkami, gładką teksturą włosów, ta fryzura jest dla wszystkich, którzy mają okrągłe i pulchne, tłuste twarze. Jeśli wolisz krok naprzód w grze o modzie, ułóż tę fryzurę w kolorze włosów, jak chcesz, a możesz z łatwością ulepszyć całą prostą fryzurę na wyższy poziom.

 • W przypadku owalnego i okrągłego kształtu twarzy ta fryzura może być niesamowita w dopasowaniu.
 • Wypróbuj to dla osób o falistej i prostej teksturze włosów, aby uzyskać najlepszy wygląd.
 • Ten hipnotyzujący, ale prosty wygląd może być dla kobiet w latach 30., zwłaszcza tych, które są w biurze.

12. Kok do włosów na okrągłe, tłuste twarze:

Kok do włosów na tłuste twarze

Fryzury i koki to prawdopodobnie najłatwiejsze, a jednocześnie urocze fryzury. Często kobiety zakładają, że koki do włosów mogą sprawić, że będziesz wyglądać na bardziej pulchną. Powyższe zdjęcie niekoniecznie jest super słodkie i urocze dla tych kobiet, które również mają tłuste twarze. Dzięki łatwemu updojeniu wiązania uwielbiamy sposób, w jaki ta fryzura pasuje do prostego, hipnotyzującego i pięknego wyglądu w mgnieniu oka! Ucieknij od sceptycyzmu i wypróbuj te codzienne stylizacje niezależnie od rysów twarzy, a nadal możesz wyglądać uroczo!

 • Te kobiety o dowolnym kształcie twarzy mogą bez wysiłku wypróbować ten wygląd.
 • Kobiety o dowolnej strukturze włosów, czy to falistych, czy kręconych, mogą skutecznie nad tym pracować.
 • Ten wygląd jest idealny dla kobiet w wieku 20 i 30 lat, aby mieć prostą, ale atrakcyjną fryzurę i styl.

13. Boy Cut for Chubby Faces:

Chłopięcy krój na grube twarze 2

Osoby o małych, pulchnych twarzach mogą również uzyskać ten łatwy i wygodny wariant chłopięcy, jak pokazano powyżej. Jest nie tylko bardzo prosta i wygodna w codziennej pielęgnacji, ale jest także uniwersalnym zachodnim trendem strzyżenia, idealnym do profesjonalnych stylizacji, świata mody, a także do codziennego noszenia na co dzień na imprezy i wyjścia. Ta fryzura może zakryć wypukłość twarzy i bez wysiłku nadać blasku.

 • Kobiety o okrągłych, sercowych i owalnych kształtach twarzy mogą spróbować tego naturalnego wyglądu.
 • Ten styl jest idealny tylko dla tych, którzy mają gładką i falującą teksturę włosów.
 • Wypróbuj ten styl dla kobiet po 30. roku życia, aby wyglądać młodzieńczo i pięknie.

14. Proste długie włosy na grube twarze:

Proste długie włosy dla pucołowatych twarzy

Te luźne, proste, teksturowane włosy z przedziałkiem pośrodku to najbardziej klasyczny i klasyczny wygląd, z jakim możemy się spotkać. Jest to już bardzo popularne jako klasyczny trend celebrytów w latach 60. i 70., a teraz wraca do mody. Te kobiety, które wolą mieć wokół siebie ten oldschoolowy blask i pełen wdzięku urok, muszą tego spróbować. Niewątpliwie to każdego wyróżni!

 • Do tej uniwersalnej fryzury w stylu vintage można z łatwością dopasować dowolny kształt twarzy.
 • Wypróbuj ten wygląd, aby uzyskać tylko prostą i gładką teksturę włosów, aby uzyskać najlepszy wygląd.
 • Kobiety w wieku powyżej 45 lat i powyżej 50 lat również mogą wyglądać młodzieńczo i hipnotyzująco w tym uroczym stylu.

15. Rude włosy wyglądają na grubą twarz:

Grube fryzury dziewczyny

Oto kolejna urocza fryzura w czerwonym kolorze. Te rude włosy z gęstymi falami w poprzek i rozchylone po bokach małe grzywki wyglądają olśniewająco. Daje klasyczny, żywy wygląd i dobrze komponuje się z nowoczesnymi i współczesnymi fryzurami w świecie mody. Co więcej, gęste fale opadające wokół twarzy mogą wyostrzyć rysy twarzy i sprawić, że będziesz wyglądać elegancko i świetliście.

 • Czy to okrągły, czy owalny kształt tłustej twarzy; ta fryzura może być do tego idealna.
 • Falująca i gęsta tekstura włosów może być idealna i pasować do każdej kobiety w tym stylu.
 • Wypróbuj tę fryzurę dla wszystkich kobiet w późnych latach 20. do późnych 30., aby uzyskać nowy, a jednocześnie cudowny wygląd.

16. Styl bocznego uderzenia:

Średnie fryzury na tłuste twarze

Odpowiednie przycięcie włosów pomoże Ci zmniejszyć puszystość policzków i nada im złudzenie tonu, którego zawsze pragnęłaś. Boczny huk to idealny sposób na stylizację, gdy chodzi o tłuste twarze. Skupi całą uwagę na oczach, a nie na policzkach. Upewnij się, że grzywka ma lekki charakter, aby dodać odpowiednie wymiary.

 • Okazje – na co dzień, na imprezę
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – Wszystkie grupy wiekowe
 • Sezon – pasuje do wszystkich grup wiekowych

17. Mieszane warstwy dla grubych twarzy:

Najlepsza fryzura do zdjęć z podwójnym podbródkiem

Krój o spójnych warstwach o różnej długości jest idealny dla tłustych twarzy. Niektóre z nich mogą być krótkie, a inne mogą należeć do natury. Najkrótsze pasma mogą mieć długość podbródka. Jest idealny zarówno do prostych włosów, jak i miękkich loków. Zostaw je luźne i zobacz, jak dobrze sprawdzi się jako idealna fryzura dla tłustej twarzy.

 • Okazje – Impreza
 • Rodzaj włosów – faliste
 • Grupa wiekowa – Wszystkie grupy wiekowe
 • Sezon – zima, jesień

18. Half Up Dos dla grubych twarzy:

Długie fryzury dla grubych kobiet

O połowę zakładając włosy, możesz stworzyć szczupły wygląd dla tłustych twarzy. Spowoduje to wyciągnięcie wszystkich włosów z twarzy, ale niektóre pasma włosów można utrzymać na twarzy, aby dobrze je oprawić. Ponownie skupi się na oczach, a nie na policzkach i jest idealną fryzurą dla tłustej twarzy.

 • Okazje – na co dzień
 • Rodzaj włosów – faliste
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – Zima

19. Fryzury Boba dla pulchnej twarzy:

Wyszczuplające fryzury dla pucołowatych twarzy

Jedna z najlepszych fryzur dla grubych i pucołowatych twarzy pochodzi z krótkiego i ostrego stylu boba, zwłaszcza jeśli masz krótkie włosy. Dodatkową korzyścią jest to, że wygląd jest bardzo modny. Pomaga w określeniu struktury wiązania twarzy. Bob to szybki wybór dla każdego. Ale liczy się odpowiedni bob, który wybierzesz jako fryzurę dla pulchnej twarzy.

 • Okazje – Impreza, Casual
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – Młode nastolatki, Kobiety w wieku 20-30 lat
 • Sezon – lato-wiosna

20. Fryzura z długimi falami:

Długie fryzury na okrągłe, tłuste twarze

Osoby z grubą twarzą, ale długimi włosami mogą z łatwością uzyskać styl długich fal. Oprócz odpowiedniego uniesienia, dodaje również objętości włosom, co jest bardzo potrzebne w przypadku tłustych twarzy. Jedną z zalet jest wszechstronność stylu. Doskonale oprawi twarz i dobrze ją zarysuje.

 • Okazje – na co dzień
 • Rodzaj włosów – faliste
 • Grupa wiekowa – pasuje do wszystkich grup wiekowych
 • Sezon – pasuje na wszystkie pory roku

21. Pixie Cuts dla okrągłej, pulchnej twarzy:

Strzyżenie dla pucołowatych kobiet

Fryzury Pixie są fantastyczne i bardzo stylowe dla tych, którzy chcą mieć odpowiednią fryzurę dla swojej tłustej twarzy. Przycięty krój pixie pomaga w odstawieniu tłustej twarzy i sprawia, że ​​szyja wygląda na dłuższą. To rodzaj idealnej fryzury na tłuste twarze, którą można wykorzystać do stworzenia iluzji. Wszystko, co musisz zrobić, to dobrze zdefiniować fryzurę i dobrze ją czesać, aby uzyskać wspaniały wygląd.

 • Okazje – na co dzień, na imprezę
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – lato-wiosna

22. Szykowny styl dla grubych twarzy:

Grube fryzury dla dziewczyn

Na czubku głowy utwórz wydłużony kok, który wydłuży kształt twarzy. Jest to możliwe w przypadku tych grubych twarzy, które mają długie włosy. Sprawi, że pucołowata twarz automatycznie wyszczupli. Może to być kolejna najlepsza fryzura dla grubej twarzy, która odpowiednio sprawi, że twoje policzki i twarz będą wyglądać mniej tłusto. Fryzura jest łagodnie stylowa i jednocześnie elegancka.

 • Okazje – na co dzień, na imprezę
 • Rodzaj włosów – proste, faliste
 • Grupa wiekowa – 20-40
 • Sezon – lato-wiosna

23. Elegancki kucyk dla tłustej twarzy:

Strzyżenie na pulchną twarz z podwójnym podbródkiem

Gładki i zaczesany kucyk na czubku głowy to idealna sytuacja do fryzur na tłuste twarze. Pomoże Ci to afiszować się z ładnymi krzywiznami, a także stworzyć wydłużoną szyję. Upewnij się, że w tym stylu nie ukrywasz niczego na twarzy. Połącz go z kilkoma ładnymi kolczykami, aby dopełnić wygląd.

 • Okazje – Impreza, Casual
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – odpowiedni na wszystkie pory roku

24. Styl rozdzielania włosów dla okrągłej, pulchnej twarzy:

Śliczne fryzury dla grubych twarzy

Prostym sposobem stylizacji włosów o tłustej twarzy jest utrzymywanie włosów otwartych, ale skoncentrowanie się na rozstaniu. Zamiast używać środkowego przedziału, który sprawia, że ​​policzek jest cięższy, najlepiej poeksperymentować z przedziałami bocznymi, zygzakiem lub jakimkolwiek innym. To zwróci uwagę na czoło, a nie na policzki.

 • Okazje – Impreza, Wesele
 • Rodzaj włosów – Kręcone
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – odpowiedni na wszystkie pory roku

25. Pierzasta fryzura Pixie:

Pixie wyciąć grubą twarz

To jedna z najmodniejszych fryzur dla grubych, pucołowatych kształtów twarzy o pierzastym kroju pixie. Jest to cięcie mało wymagające konserwacji, dzięki czemu nie trzeba poświęcać dużo czasu na tego rodzaju cięcia. Jest to prosta fryzura pixie, a jedna strona jest dłuższa od drugiej w nierówny sposób, co sprawia, że ​​wygląda fajniej. Strona pozostawiona dłuższym omiata wzdłuż boku twarzy, zmniejszając okrągłość.

 • Okazje – Impreza, Casual
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – pasuje do każdej grupy wiekowej
 • Sezon – Lato

26. Prosta fryzura Boba:

Fryzury Boba na tłuste twarze

Zrób to jak piękna Selena Gomez z grubą twarzą i zawsze ma ładną fryzurę na grubą twarz! Ten jest bardzo prostym krojem uczennicy i każdy może naprawdę wyglądać elegancko. Możesz po prostu rozłożyć włosy na bok, zachowując nienaruszoną grzywkę. Dzieje się tak dlatego, że zaczesane na bok włosy opadają po jednej stronie twarzy i ściągają policzki.

 • Okazje – na co dzień, na imprezę
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – lato

27. Długie warstwowe cięcie dla grubej twarzy:

Długie warstwowe cięcie dla tłustej twarzy

Dla dziewczynek, które mają płaskie twarze i długie włosy, idealny warstwowy krój to najlepsza fryzura dla pucołowatej twarzy. Długie i przezroczyste warstwy opadają po obu stronach twarzy, co powoduje wycięcie części policzkowych, dzięki czemu policzki wyglądają bardzo gładko i wcale nie są pucołowate, aby zepsuć cały wygląd. Na pewno powinieneś spróbować tego wkrótce.

 • Okazje – Impreza, Wesele, Casual
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-35
 • Sezon – odpowiedni na wszystkie pory roku

28. Cięcie Boba Fusion:

Krótka fryzura na twarz Chubby

To elegancka fryzura dla pucołowatych twarzy, to wróżka i jej połączenie z klasycznym stylem bobowym. Kobieta na zdjęciu ma zwężoną wersję pixie do dolnej części, a górna część jest ponownie kombinacją boba i pixie. Jest to również bezpieczniejsze, ponieważ włosy są wystarczająco długie i wcale nie wyglądają zbyt modnie.

 • Okazje – Impreza, Casual
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-40
 • Sezon – pasuje na wszystkie pory roku

29. Długie włosy z grzywką:

Grzywka na twarz z podwójnym podbródkiem

Czy nie wszyscy kochamy grzywkę? Oto dobra fryzura na tłuszcz, którą możesz biegać o każdej porze dnia na każdą okazję z miłości do grzywki. Jak widać na zdjęciu, pani ma całkowicie grubą twarz i długie włosy. Zostawiła wszystkie swoje częściowo zrobione loki luźne, a następnie starannie je uczesała, aby w ładny sposób pokazać jedwabistą konsystencję.

 • Okazje – Ślub, Casual, Impreza
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych
 • Sezon – Nadaje się na wszystkie pory roku

30. Najlepsza fryzura dla grubej, grubej twarzy:

Gruba twarz grubej dziewczyny fryzury

Dla tego chłopczycy urok na grubej twarzy, ta krótka pixie jest idealna. Dla dziewczyn, które lubią dużo eksperymentować i wiedzą, jak wprowadzić nastawienie do wszystkiego, co robią, ten jest absolutnie dla nich. Na tym zdjęciu dziewczyna najpierw ma na sobie strój, który sprawia, że ​​wszyscy rozumiemy, że nie jest dziewczęcą dziewczyną, dlatego ta krótka pixie pasuje do niej jeszcze bardziej.

 • Okazje – Casual, Party, Wedding
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – lato-wiosna

31. Vintage Rolls na grubych twarzach:

To jedna pochlebna fryzura dla pucołowatych twarzy i kto może być lepszym przykładem niż super melodyjna Adele? Z pewnością robi to w wielu stylach. Możesz zobaczyć, jak obnosi się swoją grubą twarzą z tymi super jedwabistymi włosami i wygląda tak pięknie. Rozchyliła włosy z boku, a miękkie loki nadają złotym warkoczom bardzo vintage’owy wygląd.

 • Okazje – pokazy, imprezy, wesela
 • Rodzaj włosów – faliste
 • Grupa wiekowa – odpowiednia dla każdej grupy wiekowej
 • Sezon – Zima

32. Prosta fryzura z rozstaniem na środku dla grubych ludzi:

Strzyżenie dla grubych pań

Środkowe rozstanie rzeczywiście sprawia, że ​​twoja twarz wygląda na okrągłą, ale czy na tym zdjęciu możesz wyglądać bardziej klasycznie niż Mila Kunis. Jej twarz jest pulchna i nieco grubsza. Ma proste, bardzo długie włosy z przedziałkiem pośrodku, a następnie przesunęła je przez ramię do przodu, aby zakrywały boki policzków i ściągały twarz.

 • Okazje – na co dzień, na imprezę
 • Rodzaj włosów – faliste
 • Grupa wiekowa – 20-40
 • Sezon – pasuje na każdą porę roku

33. Afrykańskie podcięcie dla grubej kobiety:

Fryzury na pulchne policzki

Ta typowa afrykańska fryzura z grubą twarzą wygląda naprawdę ładnie. Tutaj kobieta na zdjęciu ma dużo odwagi i ma półpodcięcie. Nazywamy to w ten sposób, ponieważ ma podcięcie tylko z jednej strony, az drugiej strony po prostu zostawiła swoje krótkie i kręcone włosy, aby resztę rozmowy za nią. Z pewnością ma wiele postaw!

 • Okazje – Wesele, Impreza
 • Rodzaj włosów – Kręcone
 • Grupa wiekowa – odpowiednia dla każdej grupy wiekowej
 • Sezon – świeży letni look

34. Kręcone loki dla kobiet o grubej twarzy:

Fryzura dla pucołowatych kobiet

Super kędzierzawe loki nie są na zły dzień z włosami. To jest po prostu dla dziewczyn o pucołowatych twarzach. Jest to typowa afrykańska fryzura, w której włosy mają wiele objętości i są wypychane ze wszystkich stron, aby nadać im szokujący, pomieszany wygląd. Jest to jednak bardzo modny wygląd, ponieważ uwaga skierowana jest prosto na włosy, a nie na tłustą twarz. Szukasz pomysłu po wyjęciu z pudełka? Oto ten!

 • Okazje – Impreza
 • Rodzaj włosów – Kręcone
 • Grupa wiekowa – 20-30
 • Sezon – zima, jesień

35. Średnie fryzury dla tłustej twarzy:

Gruba twarz średniej długości fryzury

To idealna fryzura dla osób o bardzo gęstych włosach i nieco grubszych twarzach. Możesz nosić ten super krótki look absolutnie w dobrym stylu. Jest to styl bezproblemowy i sprawia, że ​​wyglądasz mądrze i bardzo inteligentnie pod tym względem. To nadaje się nawet do wszystkiego, co kochasz do włosów. Tylko upewnij się, że jesteś przygotowany na afiszowanie się nim, dopóki nie wyrośnie.

 • Okazje – Impreza, Casual
 • Rodzaj włosów – Kręcone
 • Grupa wiekowa – pasuje do każdej grupy wiekowej
 • Sezon – odpowiedni na każdą porę roku

36. Prosta fryzura dla grubej, grubej twarzy:

Najlepsza fryzura damska na grubą twarz

Jest to jedna z najczęstszych fryzur dla kobiet o grubych twarzach, które uwielbiają utrzymywać ją w niskich kosztach utrzymania. Jak widać na zdjęciu, pani ma bardzo grubą twarz i proste włosy. Tylko upewnij się, że twoje włosy nie są proste, ponieważ w ten sposób wygląd będzie bardzo zły. Zachowaj miękkość i utrzymuj to tak proste, jak to tylko możliwe.

 • Okazje – na co dzień
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-40
 • Sezon – Szykowny wygląd lato-wiosna

37. Pełna grzywka na czole dla średnich włosów:

Fryzury dla większych kobiet

To wspaniała fryzura, w której włosy są naturalnie proste i gęste. Tutaj dziewczyna ma rozchyloną fryzurę i grzywkę, która prawie obejmuje całe czoło. To sprawia, że ​​twarz wygląda na mniejszą, a twoja uwaga po prostu spłynie tylko na włosy, a nie na twarz. Bądź modny!

 • Okazje – Impreza, Wesele
 • Rodzaj włosów – faliste, proste
 • Grupa wiekowa – Idealna dla każdej grupy wiekowej
 • Sezon – Idealny zimowy i jesienny look

38. Włosy z brzytwą:

Fryzury dla ciężkich kobiet

Dla pań, które martwią się o swoje cienkie włosy, jest to jeden styl, który z pewnością będzie do Ciebie idealnie pasował. Wyprostuj włosy w pokera i dodaj objętość do górnej części głowy. Dolna część włosów jest ostra jak brzytwa i ma pierzasty dotyk. Nadaj swojej tłustej twarzy idealny krój, aby wyglądała niesamowicie!

 • Okazje – Casual, Party, Wedding
 • Rodzaj włosów – proste
 • Grupa wiekowa – 20-35
 • Sezon – Idealny na każdą porę roku

39. Obszerna fryzura Boba:

Fryzury dla grubych kobiet

To prosta fryzura bobowa, ale z pewną różnicą. Tutaj, w tej fryzurze, zobaczysz, że bob jest prosty, ale ma dużo dodatkowej objętości. Tutaj włosy wyglądają lub wyglądają na bardzo gęste. Możesz po prostu trzymać go z boku i być uroczym obrazkiem, gdziekolwiek jesteś.

 • Okazje – Impreza, Pokazy Nagród
 • Rodzaj włosów – faliste, proste
 • Grupa wiekowa – 20-40
 • Sezon – odpowiedni na zimę

40. Pleciona opaska do włosów dla grubych narzeczonych:

Fryzury dla grubych twarzy dla kobiet 25

Ten jest dla dziewczyn z długimi włosami, które lubią robić to bardziej efektownie i romantycznie. W tym celu musisz mieć gęste włosy, a także dobrze teksturowane włosy. Musisz zacząć splatać z jednej strony głowy przy uszach, a następnie założyć ją na koronę jak opaskę do włosów i szpilkę z drugiej strony. Możesz zrobić bułkę za głową.

 • Okazje – Ślubne, Wesele, Impreza
 • Rodzaj włosów – faliste, proste
 • Grupa wiekowa – idealnie 20-35 lat.
 • Sezon – Nadaje się na każdą porę roku

Dodatkowe wskazówki:

 • Aby stworzyć iluzję szczuplejszej twarzy, dobrym pomysłem jest stylizacja z bocznymi grzywkami.
 • Górny kok sprawia, że ​​twarz wygląda na szczuplejszą i dłuższą.
 • Środkowe zaciągnięcie wydłuży twarz.
 • Ciemniejsze włosy sprawiają, że twarz wygląda na cieńszą.
 • Zwracanie uwagi na oczy i usta unika zwracania uwagi na pulchne policzki.
 • Długie warstwy pomagają również otyłej i pucołowatej twarzy, która jest samotna i szczuplejsza.
 • Sportowy – krótkie włosy również wydłużają wygląd twarzy.

Podczas gdy pulchne policzki i dołek podbródka mogą wyglądać i brzmieć uroczo na ładnych młodych dziewczynach, nie jest to pożądane u dorosłych kobiet! Dodatkowy tłuszcz na twarzy może nadać pełniejszy wygląd i sprawić, że będziesz wyglądać na cięższą niż w rzeczywistości. Dla wielu kobiet, które zawsze marzą o wyrzeźbionym wyglądzie, może to być głównym czynnikiem depresyjnym. Nawet po wykonturowaniu twarzy makijażem, ukrycie jej pucołowatości może być nie lada wyzwaniem. Cóż, jeśli myślisz o wizycie u chirurga plastycznego, trzymaj się! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Eksperci styliści sugerują, że zmiana fryzury może zapewnić odpowiednie pokrycie twarzy.

Fryzury na tłuste twarze

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

Q1. Jaki kolor podkreśla najlepiej pasuje do tłustej twarzy?

 1. Jaśniejsze odcienie kolorów bliżej twarzy oprawią twarz i sprawią, że będzie wyglądać na okrągłą.
 2. Ciemniejsze odcienie wydłużają twarz.
 3. Dopasuj pasemka do odpowiedniego koloru włosów.

Q2. Jaka długość włosów jest odpowiednia, aby tłusta twarz wyglądała na cieńszą??

 1. Długie włosy sprawią, że twarz będzie wyglądać bardziej płasko.
 2. Średniej długości warstwy okalające twarz sprawiają, że tłusta twarz jest cieńsza i dłuższa.

Q3. Jaki typ włosów pasuje do Fatface?

 1. Proste włosy sprawiają, że twarz wydaje się szersza, ponieważ głowa wydaje się mniejsza.
 2. Utrzymanie kręconych lub falowanych włosów to lepszy pomysł, aby twarz wyglądała na cieńszą.