Najlepsze fryzury dla Twojego kształtu twarzy

Tępy bob może dobrze pasować do twojego najlepszego przyjaciela, ale niekoniecznie oznacza to, że pasowałby również do twojej twarzy. Jeśli długie, płynące loki są twoją rzeczą, nie oznacza to, że pasowałyby one również do twojej matki, a zatem trafia na listę. Wszyscy rodzimy się z różnymi stylami i rodzajami włosów i właśnie tutaj musimy dopasować kształty naszej twarzy do najlepszych fryzur. Podobnie jak włosy, różni ludzie mają różne struktury twarzy, a oto lista fryzur, które wybrać w zależności od kształtu twarzy.

1. Krótki i ostry:

grzywka fryzura na okrągłą twarz

Ten rodzaj grzywki jest zwykle preferowany, jeśli masz okrągłą lub owalną twarz. Jeśli grzywka jest zbyt krótka, krągłość twojej twarzy byłaby nieuchronna i bardziej widoczna. Podczas gdy krótkie i ostre grzywki z przodu tworzyłyby puch z przodu, który dobrze zelowałby z krągłością. To samo dotyczy kwadratowych twarzy z szerszą skronią, ale upewnij się, że nie wybierasz krótszych przednich grzywek, jeśli masz szerszą linię szczęki.

2. Boczne uderzenie:

fryzury z grzywką pasują do twarzy2

Jeśli chcesz wybrać boczne przednie grzywki, upewnij się, że masz kwadratową twarz. Kwadratowa twarz, a może twarze w kształcie serca, są idealne do bocznych grzywek. W przypadku solidnej twarzy w kształcie serca, możesz zdecydować się na boczne rozstanie po obu stronach, ale jeśli masz kwadratową lub nawet okrągłą twarz, lepiej zdecydować się na środkowe rozstanie.

3. Przednie proste uderzenia:

fryzury z grzywką pasują do twarzy3

Przednia grzywka powinna opadać prosto na czoło i kończyć się tuż nad brwiami. Aby sportować ten wygląd, byłoby lepiej, gdybyś miał twarz w kształcie serca lub w kształcie rombu. Owalna twarz też by dobrze wyglądała, ale staraj się unikać okrągłych lub kwadratowych twarzy.

4. Długie faliste przednie uderzenia:

fryzury z grzywką pasują do twarzy4

Jeśli masz kwadratową lub okrągłą twarz, możesz nawet pracować z falistymi lokami. Te włosy zaczynają się od bocznego przedziału, a soczyste fale z przodu z pewnością zapewnią pełniejszy wygląd. Staraj się, aby włosy były puszyste, używając utrzymywania fal. Ten falisty zamek z rozcięciem z boku również wyglądałby dobrze z owalną twarzą, ale jeśli masz twarz w kształcie serca lub rombu, nie wybieraj tego.

5. Długie zamki:

Fryzury z grzywką pasują do twarzy5

Jeśli chcesz zdecydować się na długie grzywki z przodu i nie chcesz decydować się na krótsze, podstawowym wymogiem byłaby owalna twarz. Oval to najlepszy kształt do długiego, warstwowego wyglądu. Innym konkurentem o owalnym kształcie byłaby twarz w kształcie kwadratu lub rombu. Jeśli jednak masz zbyt dużą twarz w kształcie serca, nie bierz udziału w dłuższych lokach.

6. Brudne warstwy:

Fryzury z grzywką pasują do twarzy6

Również twarz w kształcie serca lub rombu może być bardziej podkreślona miękkimi lokami, które są odpowiednio zaczesane na bok. Zawsze możesz dodać trochę dodatkowej pomocy, aby stworzyć bardziej wyraziste loki, które dodadzą objętości Twoim włosom i zrekompensują surową twarz w kształcie serca. Tu też dobrze wyglądają owalne kształty.

7. Idź tępy:

Fryzury z grzywką pasują do twarzy7

Często tępe grzywki z przodu pasują do twojej twarzy, jeśli masz twarz owalną lub w kształcie serca. Nawet kształt diamentu wyglądałby dobrze, ale ściśle unikaj tępych grzywek, zwłaszcza tych, które pojawiają się w bobie, jeśli masz twarz w kształcie kwadratu.

8. Przednie zasłony:

Fryzury z grzywką pasują do twarzy8

Ten rodzaj przedniego zamka będzie ostrożnie opadał na twoją twarz i zaczynał się ukośnie od jednego końca do miejsca, w którym twoja twarz styka się z szyją. Górne grzywki są owinięte na twojej twarzy, więc jeśli masz kształt serca lub kształt diamentu z długim podbródkiem, skorzystasz z tych włosów.