Trójkątny kształt twarzy może nie jest najczęstszą strukturą twarzy, ale zdecydowanie ma poczucie elegancji i elegancki wygląd. Jeśli masz takie cechy, te trójkątne fryzury na twarz mogą pasować do Ciebie. Ponieważ niewiele kobiet ma trójkątny kształt twarzy, znalezienie odpowiedniego makijażu może być trudne. Ale już nie – ta lista fryzur i fryzur dotyczy tych, które pasują do Twoich cech.

9 najlepszych fryzur w kształcie trójkąta dla kobiet:

Trójkątne kształty twarzy są zazwyczaj zwężane na skroni i szerokie na linii szczęki. Jeśli więc chcesz podkreślić górny obszar i kości policzkowe, wybierz fryzurę, która jest dla Ciebie lepsza.

1. Długa fryzura:

fryzury dla trójkątnego kształtu twarzy

W tym miękkie, faliste długie włosy nadają się do wykonania najlepszej fryzury na trójkątną twarz. Miękkie łożysko tej mody zapewnia logicznie miękki wygląd, który ładnie układa się dzięki warstwom. Środkowa część jest korzystna, aby oddzielić twarz na dwie długie, wąskie części, które sprawiają, że fantazja jest rozciągnięta. Najlepiej sprawdza się również na prostych i kręconych włosach.

2. Fale rzeźbienia:

najlepsze fryzury na twarz w kształcie trójkąta

Swobodne, płynące fale łagodzą kąty u podstawy twarzy, a zagięte na bok grzywki wysmuklają czoło. Aby to zrobić, posmaruj produkt do stylizacji, a następnie wysusz włosy dużą, otaczającą szczoteczką. Owiń prostopadle sekcje włosów wokół wielkiej beczki. Nałożyć za pomocą elastycznego sprayu wykańczającego. Zapewnia objętość i nawilżenie dzięki jedwabistej końcówce bez puszenia.

3. Krótkie fryzury:

krótkie włosy do twarzy w kształcie trójkąta

Ta fryzura jest idealna do dokładnego układania włosów wszędzie tam, gdzie jest to wymagane, aby twoja trójkątna twarz wyglądała zarówno uczciwie, jak i porównawczo. Górne warstwy grobu sprawiają, że włosy są zaokrąglone i pełniejsze poza uszami, podczas gdy brak grzywki sprawia, że ​​zarys twarzy wynurza się dłużej, przenosząc świadomość do brwi i w lewo od linii szczęki. Ogromne są też krótkie fryzury na falach i grzywka.

4. Średnia fryzura:

trójkątne fryzury w kształcie twarzy kobiet

Ta fryzura jest bardzo dobrze dopasowana do tej trójkątnej twarzy. Powierzchnia może delikatnie opadać na plus w lewo od linii szczęki, tworząc osłony tam, gdzie jest to wymagane. Aby zwrócić uwagę na ukośny kierunek, grzywka przesunięta w bok działa dobrze, aby przyciągnąć uwagę. Musisz wiedzieć, że zygzakowata część sprawia, że ​​wysokość wraz z obróbką tworzy w ten sposób długość.

5. Bob kadrowania twarzy:

fryzury dla dziewczynek o trójkątnych twarzach

Ta fryzura kończy się dokładnie pod ramą podbródka, genialnie trójkątną twarzą. Podkreśla kości policzkowe, które są najbardziej charakterystyczne dla tego konturu. Niewielki kąt tego bobu nadaje mu współczesnego charakteru bez zbytniego zwracania uwagi na podbródek. Zastosuj lakier do włosów, aby to zrobić, ponieważ zapewnia równomierną i zabronioną dystrybucję.

6. Odwracanie ramion:

najlepsze fryzury dla kobiet w kształcie trójkąta

Jest to idealna fryzura dla trójkątnych twarzy, ponieważ ma wystarczającą długość, aby można ją było wykorzystać jako ramkę twarzy, aby wstawić szczegóły w okolicy szczęki. Co więcej, klapki na końcach wprowadzają jeszcze bardziej pożądaną szerokość do podstawy twarzy, a część boczna sprawia, że ​​skronie są mniej szerokie. Użyj kremowego żelu, aby uformować włosy, aby zaokrąglić szczoteczkę.

7. Cienkie, plażowe fale:

trójkątne fryzury w kształcie twarzy kobiet

Ta fryzura najlepiej pasuje do cienkich i delikatnych włosów, ponieważ pierzaste końce tworzą iluzję grubszych, gęstych włosów. Włóż włosy pełne ilości, aby uzyskać dodatkowy efekt, w ten sposób wypróbuj żel do stylizacji zwiększający rozmiar, jeśli nie susz włosów w lokówkach.

8. Niska częstotliwość:

fryzura dla trójkątnej twarzy kobiety

Zwinięcie tylko dolnej połowy twoich włosów sprawi, że szczegóły będą tam, gdzie trójkątna twarz tego najbardziej potrzebuje. Niezbędne jest posmarowanie włosów sprayem termoochronnym. Chroni Twoje włosy, uruchamiając ciepło żelazka, a także sprawia, że ​​każdy lok jest ostateczny przez cały dzień.

9. Bezczelna Pixie:

Gwiazdy Trójkątne włosy na twarzy

Jest odważny, a także idealny do trójkątnych twarzy. Ta fryzura pokazuje policzki pozbawione sumowania możliwej do uniknięcia szerokości do wierzchołka głowy. Powierzchnia na czubku głowy wydłuża ogólny kształt twarzy.