Kobiety o okrągłych twarzach chciałyby przyciąć i ułożyć włosy w taki sposób, aby wysmuklić ich okrągłą twarz. Warstwowe fryzury nadadzą włosom długość i sprawią, że będą wyglądały na obszerne. Te fryzury można łatwo stylizować i pielęgnować.

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze:

W przypadku okrągłych twarzy istnieje wiele modnych warstwowych fryzur, które nie wszystkie pasują do każdego. Zebraliśmy 9 najlepszych warstwowych fryzur dla okrągłych twarzy, które nigdy nie staną się staromodne. Szybko wybierz ten, który jest zsynchronizowany z twoją strukturą twarzy, zrób to i wyglądaj stylowo, szykownie, a jednocześnie modnie.

1. Luźny kucyk:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 1

Ten kreatywny wygląd wymaga włosów od średnich do długich. To zrelaksowana fryzura, która wyzwoli w Tobie świąteczny nastrój. Włosy są z przedziałkiem pośrodku, a po bokach wychodzą grzywki. Strzyżenie pomaga wymodelować i wyszczuplić twarz. Chociaż możesz przyciąć środkową część lub całkowicie zostawić włosy, fryzura nada Twojej twarzy elegancki wygląd.

2. Warstwowa fryzura z długimi ramkami:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 2

Ten wygląd wymaga bardzo długich włosów o gładkiej fakturze. To kreatywny wygląd, który można łatwo ułożyć, jeśli masz gładkie, piękne włosy. Włosy nie są zbyt warstwowe. To raczej prosty look, który sięga nawet poniżej ramion. Sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądać na znacznie szczuplejszą. Kilka warstw ma na celu oprawienie twojej twarzy.

3. Asymetryczny Bob:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 3

Asymetryczny bob to jedna z najlepszych warstwowych fryzur na okrągłe twarze. Tutaj warstwy są krótkie i nierówne i podkreślą twoją twarz. W tej fryzurze włosy są stylizowane bez większego wysiłku i są odpowiednie również dla kobiet o gładkiej i długiej twarzy. Jest to styl łatwy do utrzymania.

4. Vintage Kudłata fryzura na okrągłe twarze:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 4

W tym wyglądzie włosy są bardzo dobrze ułożone i wyglądają bardzo elegancko. Włosy są nieco wąskie wokół twarzy i podkreślają podbródek, zakrywając policzki i sprawiając, że twarz wygląda na szczupłą. Prostownica jest niezbędna podczas stylizacji włosów. Za każdym razem, gdy myjesz włosy, będziesz musiał je wyprasować z powrotem na miejsce, aby zachować wygląd. Chociaż wymaga trochę czasu i cierpliwości w utrzymaniu, to wszystko jest warte dla szykownego stylu.

5. Warstwy średniej długości:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 5

To jedna z najprostszych warstwowych fryzur w historii. Włosy są ułożone warstwami i nie opadają na twarz, a raczej odchylają się od twarzy. Wygląda bardzo delikatnie i podkreśla policzki, nadając twarzy więcej denotacji. Ta fryzura jest łatwa w utrzymaniu i nie wymaga wiele wysiłku, aby utrzymać fryzurę, z wyjątkiem szybkiego szczotkowania po umyciu.

6. Boczne uderzenia:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 6

Ta fryzura stworzy kąty do oprawienia twarzy. W tej fryzurze przednia część włosów sięga do brwi i przecina czoło. Włosy są lekko kręcone na dole i sprawiają, że wyglądasz pochlebnie. Ta fryzura jest idealna dla tych, którzy mają wysoki obszar czoła w okrągłej twarzy. Tą fryzurą zakrywasz odsłaniającą część czoła i pulchne policzki, nadając twarzy szczupły wygląd.

7. Warstwy przetaczane z boku z falami:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 7

Boczne przeszycia warstwy są klasycznym wyglądem dla kobiet o okrągłych twarzach. Jeśli masz naturalnie kręcone włosy, możesz z łatwością uprawiać tę fryzurę. Ten falisty kudły można stylizować na wiele sposobów. Włosy są obszerne na dole, a nie na górze i sprawiają, że włosy wyglądają na szorstkie i gęste. Długie włosy będą najlepszym czynnikiem wpływającym na uzyskanie tego wyglądu.

8. Łatwe fale:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 8

W ten sposób można ułożyć naturalnie kręcone włosy. Ta fryzura sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądać na podłużną i poprawi okrągłość wokół policzków. Jeśli twoje policzki wyglądają na zrównoważone, twoja twarz automatycznie będzie wyglądać na szczupłą. Podobnie jak inne warstwowe fryzury, ten wygląd jest gruby i obszerny na dole oraz gładki i jedwabisty na górze, co czyni go jedną z najbardziej atrakcyjnych warstwowych fryzur dla okrągłych twarzy.

9. Syrenka Shag:

Warstwowe fryzury na okrągłe twarze 9

Do stylizacji tego wyglądu potrzebne są długie włosy. Jeśli włosy są naturalnie kręcone, ten styl będzie wyglądał pochlebnie. Ta fryzura nie ma grzywki i utrzymuje szeroko otwartą twarz. Wygląda bardzo uroczo na okrągłych twarzach. Z puchem w górnej części i gładkimi pasmami włosów opadającymi po bokach policzków, ten wygląd zapewnia niesamowite wrażenie.

Osoby o okrągłych twarzach nie muszą martwić się o swój wygląd. Te 9 najmodniejszych fryzur na okrągłe twarze ułatwią Ci życie. Teraz, gdy masz już listę najlepszych warstwowych fryzur dla okrągłych twarzy, wybierz tę, która pochlebia, zrób to i obserwuj, jak ludzie patrzą na ciebie z podziwem. Idź, pani, idź! Wybierz swój wygląd i wyglądaj szykownie!