Wiek nigdy nie może stanąć między tobą a modą. Nie ma znaczenia, nawet jeśli masz 50 lat. Nadal możesz ułożyć włosy w pożądany sposób. W tej chwili znajdziesz mnóstwo fryzur, które będą dla Ciebie odpowiednie. Jednak wszystkie z nich mogą nie pasować do Twojej twarzy. Istnieje kilka fryzur, które mają na celu odmłodzenie wyglądu. Poniżej znajdują się jedne z najlepszych fryzur dla okrągłych twarzy powyżej 50.

9 najlepszych fryzur na okrągłe twarze:

1. Fryzury o średniej długości ramion:

fryzury na okrągłe twarze powyżej 50

Można to powiedzieć o idealnych fryzurach dla kobiet w wieku powyżej 50 lat. Tutaj włosy są równo podzielone na środku. Z boku włos zakrywa policzki i uszy. Odsłania tylko niewielką część czoła, dopasowując oprawę twarzy. Kobiety o okrągłych twarzach mogą dumnie prezentować ten wygląd.

2. Kudłate fryzury z grzywką na okrągłe twarze:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 roku życia 2

To raczej kudłaty wygląd w porównaniu z poprzednimi. Tutaj przycięte grzywki całkowicie zakrywają czoło i maskują krągłość twarzy. Stare kobiety często noszą ten wygląd, ponieważ można go łatwo stylizować i pielęgnować. Asymetrycznie rozczesane włosy są również bardzo dobrze ułożone.

3. Fryzura z kręconymi ramionami:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 lat 3

Starsze kobiety z naturalnie kręconymi włosami będą kołysać ten wygląd. Tutaj całe włosy są bardzo dobrze skręcone i pozostają sprężyste. Rozciąga się na ramionach i zwisa po bokach. To zdecydowanie najfajniejsze fryzury dla kobiet po 50 roku życia. Zapewnią Ci elegancki i wyrafinowany wygląd.

4. Energiczna Pixie:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 lat 4

Kobiety o okrągłych twarzach mogą nosić tę pixie. Tutaj włosy są krótkie i nadają chłopięcy i zabawny wygląd. Ta nowoczesna pixie świetnie wygląda na przystojnych dojrzałych kobietach o okrągłych twarzach. Zmodyfikuje krągłość twarzy i sprawi, że będzie wyglądała na podłużną.

5. Klasyczne uderzenia z boku:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 lat 5

Ta fryzura sprawi, że poczujesz się, jakbyś miał zaledwie dwadzieścia pięć lat. Asymetrycznie rozdzielone włosy utrzymywane luźno, tworząc z przodu grzywkę. Boczne frędzle sprawiają, że wygląd jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Włosy do ramion falują na dole. Możesz nosić odpowiednie dodatki, aby uwydatnić urok tej fryzury.

6. Bardzo krótka Pixie dla kobiet powyżej 50 roku życia:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 lat 6

W tej fryzurze pixie przód włosów jest wyjątkowo krótki. Włosy nie zalegają na czole. Odsłania twoją twarz szeroko otwartą. Również z tyłu włosy nie są zbyt długie. Wiele popularnych celebrytów nosiło ten wygląd.

7. Paradygmatyczny blond Bob:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 lat 7

Kobiety, które mają ponad 50 lat i mają blond włosy, mogą nosić ten look bez wielu kłopotów. Ten klasyczny wygląd obejmuje krótkie włosy, które sięgają do ramion i leżą nieco nad czołem. Ten wygląd jest łatwo osiągalny i satysfakcjonujący, jeśli lubisz jeszcze modę.

8. Srebrny Lis:

oryginalny_model_2

To kreatywny look, który wymaga blond włosów. Fryzura przenosi złote fryzury na zupełnie nowy poziom. Włosy tworzą grzywkę z przodu i zasłaniają czoło przed odsłonięciem. Możesz nosić uroczą sukienkę z tą fryzurą, jeśli chcesz wyglądać młodo, chociaż starzejąca się ponad pięćdziesiąt lat.

9. Krótka kręcona fryzura dla kobiet powyżej 50 roku życia:

Fryzury na okrągłe twarze powyżej 50 lat 9

Ta krótka kręcona fryzura różni się od wszystkich innych fryzur. Jeśli masz naturalnie kręcone włosy, możesz łatwo uzyskać taki wygląd. Kręcone włosy nie są równo podzielone i opadają na boki, przez co wyglądają bardzo atrakcyjnie.