Zabawa z długimi włosami to świetna zabawa. Możesz go przekręcać, obracać, składać i wiązać na setki sposobów. O ile krótkie włosy mają swoje zalety – nie wymagają szczególnej pielęgnacji, o tyle długie włosy sprawiają, że wyglądasz kobieco i pięknie. Poza tym długie włosy nie są takie trudne do ułożenia.

fryzury dla nastolatków z długimi włosami

Musisz tylko znać odpowiednie sposoby na związanie go, aby zniknął z twojej twarzy i nadal wyglądał ładnie! Oto dziewięć doskonałych fryzur, które nastolatki mogą wypróbować we włosach.

Fryzury dla nastolatek dziewczyny z długimi włosami:

1. Szorstki wysoki kucyk:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY1

To daje fajny hipisowski wygląd. Zwiąż go wysoko i zrób bałagan. Trzymaj wszystkie włosy z dala od twarzy lub, jeśli chcesz, wyjmij jeden lub dwa pasma i ułóż je pomysłowo, aby oprawić twarz.

2. Niech płynie:

fryzury dla nastolatków z długimi włosami 2

Jeśli masz długie falowane włosy i szukasz łatwego sposobu na ich stylizację, po prostu podkręć je lekko lokówką, a następnie pozwól, aby spłynęły po plecach. po czesaniu i suszeniu będzie wyglądać jak kaskada lśniących warkoczy. Ta fryzura wygląda dobrze z idealnie prostymi włosami.

3. Pleciony kucyk:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY3

Ta fryzura nie jest typowym warkoczem ani zwykłym kucykiem. Aby to zrobić, musisz zapleść boki, a następnie połączyć w kucyk. Nada ci uroczego wyglądu księżniczki, zwłaszcza jeśli dodasz tiarę. Ale jest to również odpowiednie dla nastolatków.

4. Pokrycie boczne z plecionego krzyża:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY4

Jest to skomplikowany styl z kilkoma warkoczami, a potem kilkoma więcej. Jednak ostateczny wygląd wart jest włożonego w to czasu i wysiłku. więc musisz zacząć od warkocza połowicznego. Następnie delikatnie zapleć włosy wychodzące z każdej części tego warkocza. Gdy to zrobisz, kontynuuj z oryginalnym warkoczem i voila! Masz piękną, misterną fryzurę.

5. Kucyk z kokardą:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY5

Kucyk z kokardą to dość powszechna fryzura, szczególnie wśród nastolatków. Jednak wykonanie siedzenia nie jest tak skomplikowane. Zrób pół kucyka z górną połową włosów. Nie wyjmuj włosów z gumki. Tak, że jest jak mała bułka. Rozdziel tę bułkę na dwie części i użyj klipsów, aby zabezpieczyć oba końce. Następnie złóż kucyk na siebie i przełóż go z powrotem przez krawat. Na koniec zabezpiecz łuk klipsami.

6. Śliczne warkocz boczny:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY6

Zbierz wszystkie włosy tak, jak podczas robienia bocznego kucyka. Następnie warkocz od spodu w rybie warkocze. Następnie przeczesz wszystkie luźne kosmyki na twarzy i ułóż je pomysłowo tak, aby pasowały do ​​​​twarzy. Ten wygląd może sprawić, że będziesz wyglądać dumnie i ładnie, a także kimś, z kim nie można zadzierać.

7. Wysoka bułka:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY7

Naprawdę długie włosy są najlepsze do robienia bułek. Istnieje kilka rodzajów bułek, których możesz spróbować. Wysoka bułka jest najłatwiejsza i najlepiej wygląda. Po prostu zbierasz włosy na wierzchu i zwijasz je w kok.

8. Warkocz wodospadu:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY8

Wykonanie tego warkocza zajmuje trochę więcej czasu niż zwykle, ale sprawia, że ​​włosy wyglądają ładniej niż cokolwiek innego. Nazywa się to warkoczem wodospadu, ponieważ taki wygląd zapewnia. Twoje jedwabiste warkocze wyglądają jak płynąca woda.

9. Kokarda we włosach:

DŁUGIE WŁOSY DLA MŁODZIEŻY9

Jeśli chcesz skorzystać z dodatków, kup elastyczny krawat z dużą kokardą. przeczesz włosy, aż będą lśniące i pofalowane. Następnie użyj krawata, aby zrobić pół kucyka.