Warkocze są prawdopodobnie najmodniejszymi fryzurami wiązanymi dostępnymi obecnie na świecie nie ze względu na ich popularność, ale ze względu na różnorodność stylów, z których można skutecznie wybierać. Warkocz z liny jest również częścią tych wspaniałych fryzur ze względu na różnorodność wydarzeń i miejsc, w których można użyć fryzury.

warkocz liny

Najlepsze jest to, że warkocz z liny może być używany na wielu imprezach, od ślubów, przez bale, po proste spotkania towarzyskie, przez cały czas daje to poczucie elegancji, za które każda kobieta umiera.

warkocz liny

Krok po kroku proces oplotu liny:

Oplot liny jest wyjątkowy ze względu na dostępność objętości i grubości, które można bardzo łatwo wykonać i manipulować dzięki minimalnej polityce konserwacji. Oplot z liny dobrze komponuje się z długimi włosami, ponieważ im gęstsze są twoje loki, tym lepiej będzie wyglądał warkocz z liny. Poniżej podane są bardzo proste kroki, które pomogą Ci skutecznie zapleść liny-

Myć się:

Głowa do mycia włosów

Pierwszym krokiem do wykonania warkocza z liny jest umycie włosów. Zalecany jest wygładzacz do włosów, który jest dostępny na rynku zarówno w postaci szamponu, jak i odżywki. Ten wygładzacz do włosów ułatwi zaplatanie włosów. Po całkowitym umyciu włosy wysusz je skutecznie ręcznikiem i suszarką, ale upewnij się, że używasz serum blokującego ciepło, które pomoże zachować miękkość włosów. Suche włosy będą ranić skórę głowy, gdy spróbujesz je zapleść, dlatego najlepsze jest serum blokujące ciepło.

Oddzielny zestaw rąk:

Maska do mycia włosów

Najlepszym sposobem na uzyskanie nieskazitelnego oplotu liny jest posiadanie osobnego zestawu rąk do pomocy. Jeśli pomagasz komuś w warkoczu z liny, najlepszym sposobem jest rozdzielenie włosów na dwa grube pasma, jeden w lewej, a drugi w prawej ręce. Następnie zacznij skutecznie zawiązywać włosy w warkocz z liny. Najlepsze jest to, że istnieje kilka rodzajów oplotów linowych, z których możesz wybierać, więc najpierw naucz się tego, który wybierzesz, zanim przeprowadzisz proces. Posiadanie drugiej osoby do pomocy z pewnością skróci czas potrzebny na wykonanie oplotu liny, co pozwoli Ci skoncentrować się na innych sprawach.

Zawiąż koniec:

Po skutecznym zawiązaniu oplotu liny użyj grubej opaski lub klipsa, aby związać koniec tak, aby był skutecznie utrzymywany na miejscu. Zapobiegnie to rozwinięciu się oplotu liny. Gdy to zrobisz, nie musisz się już martwić.

Warkoczowi z liny mogą towarzyszyć rozczochrane loki z przodu, które bardzo efektownie dodadzą wystroju. Zawsze możesz wyposażyć swoje włosy w kilka spinek lub innych akcesoriów, które pomogą dodać do obrazu, który włosy pomagają ci wyrywać. Im dłuższe włosy, tym lepiej, ale najlepsze jest to, że warkocz ze sznurka jest idealny również do krótkich włosów, chociaż zbyt krótki zniszczy dotyk fryzury.

Przenoszenie go:

Warkocz z liny to idealna fryzura na każde wesele. Jest to również świetne, jeśli bierzesz ślub, ponieważ uzupełnia zarówno tradycyjny, jak i zachodni wygląd weselny. Plecionka sznurkowa jest łatwa do wykonania w porównaniu do wszystkich innych fryzur ślubnych, dlatego zyskała na popularności. Poza tym plecionka liny może być skutecznie wykorzystana na każdą imprezę towarzyską lub firmową. Naprawdę sprawi, że będziesz w centrum uwagi, ponieważ jej odważny, zmysłowy wygląd, który jest główną cechą tej wspaniałej i wszechstronnej fryzury.