Zwykle cudem jest widzieć wszystkie wspaniałe fryzury, które są dziś włączone w kulturę drugiej osoby. Liderem w tym zakresie była globalizacja, dzięki której kultury drugiej strony zostały zintegrowane w jedną całość. Francuski zawsze był znany z wyznaczania trendów, na przykład poprzez ubrania, które noszą lub włosy, które posiadają.

spiralny francuski warkocz

Francuski był wcześniej znany ze swoich stylów splatania, jeśli nie z ich pocałunku, a oto kolejna solidna fryzura prosto z Francji. Tym razem nazywa się to spiralnym francuskim warkoczem, a oto kilka żywych przykładów tego, jak możesz po prostu uprawiać ten wygląd dzięki odpowiednim wyborom.

Spiralne francuskie fryzury warkoczowe z obrazami:

Klasyczne spirale:

warkocze spiralne frech1

Jest to klasyczna spiralna bułka z naparem francuskim, która zaczyna się od jednego rogu głowy i spiralnie schodzi do połowy na drugą stronę. Tam ponownie rozpoczyna podróż z powrotem do poziomu podstawowego, od strony, z której zaczął się warkocz. Gdy wrócisz do strony początkowej, zapleć ją do końca i rozprowadź warkocz, aby zwiększyć objętość.

Kok spiralny:

plecionki spiralne frech2

To również jest francuski, spiralnie pleciony kok z infuzją, w którym warkocz zaczyna się od samego przodu włosów i przechodzi na jedną konkretną stronę głowy. Mimo że nie jest odpowiednio ukośny, nie jest ani odpowiednio prosty, ani lekko zakrzywiony. Zakończ warkocz i rozłóż go. Następnie ostrożnie zwinąć w spiralę, aby uformować spiralną bułeczkę.

Koronkowy warkocz kwiatowy:

warkocze spiralne frech3

Jest to dość skomplikowana fryzura do wykonania bez profesjonalnej pomocy, ale z drugiej strony wszystkie wysiłki będą tego warte, jeśli w końcu uda ci się to zrobić. Zacznij od zaplatania włosów francuskim warkoczem i przejdź do samego końca. Dobrze rozwachluj włosy, aby uzyskać objętość, a następnie zwiń je w kształcie spirali kwiatowej.

Spirale plecione:

warkocze spiralne frech4

Aby uzyskać ten wygląd, przejdź do przedniego zamka, a następnie zacznij od normalnego warkocza. Tym razem zostaw kawałek włosów za każdym razem, gdy zawiążesz węzeł w warkocz, a po zakończeniu całego warkocza zwiąż go. Teraz zacznij zaplatać wszystkie luźne loki i upewnij się, że są ciasne. Rozwachluj pierwszy warkocz, aby uzyskać dodatkową objętość, a teraz owiń drugi warkocz w pierwszym z nich.

Spirale w kucyk:

spiralne warkocze 5

Jest to nowe podejście do kucyka zaplatanego w spiralę, w którym włosy od początku, zwłaszcza w czubku, zostały podzielone i splecione w stylu francuskim na trzy części, a następnie zakończone w kucyk. Gdy kucyk skończy, wyjmij z niego kawałek włosów i zapleć go w warkocz.

Warkocz korony:

warkocze spiralne frech6

Jest to klasyczny warkocz koronowy, w którym plecionka zaczynała się z jednej strony głowy, a nie ze środka, a po wykonaniu całego warkocza była zwinięta i przypięta do korony w spirale.

Warkocz z korony baleriny:

warkocze spiralne frech7

Zacznij od normalnego warkocza z przodu z dłuższym zamkiem czołowym, a następnie tego samego od dołu. To tworzy pierwszy spiralny pas. Teraz zwiąż włosy w kucyka, pozostawiając pasmo włosów między pierwszym paskiem, a następnie uformuj pasek baleriny.

Kucyk z warkoczem korony:

warkocze spiralne frech8

Zastosowano tu tę samą technikę korony, ale zamiast kończyć całość, tylko część zwinięta w spiralę tworzy warkocz, podczas gdy reszta jest zawiązana w chudym kucyku.

Tornado Twist Side Bun:

warkocze spiralne frech9

Wredne spiralne zwroty nigdy wcześniej nie były wyraźniejsze. Warkocz zaczął się normalnym procesem, a następnie koniec został zwinięty spiralnie do środka, a następnie przypięty.