Za każdym razem, gdy wchodzisz do salonu, otrzymujesz dużą różnorodność każdego rodzaju fryzury, tych z długimi grzywkami, fryzur pixie i francuskich loków. Jednak jednym z palących pytań, które płoną z tyłu głowy, jest to, co i jaką fryzurę wybrać, która pasowałaby do Twojej twarzy, a jednocześnie byłaby na tyle modna, że ​​​​odwracałyby głowy. Właśnie dlatego oto lista, którą powinieneś sprawdzić za każdym razem, gdy myślisz o wejściu do salonu. Artykuł tutaj wymienia różne rodzaje fryzur we włosach średniej długości z grzywką, z których można czerpać wskazówki.

Najnowsze i piękne średnie fryzury z grzywką w 2021 roku:

Musimy spojrzeć na 9 najlepszych średnich fryzur z grzywką.

1. Pełne grzywki:

Średnie fryzury z grzywką

Zamek o pełnej długości jest zdecydowanie wart rozważenia, głównie dla piękności w średnim wieku, gdzie wygląd oznaczony wraz ze środkowym rozstaniem z pewnością przyniósłby ci dojrzałość, zachowując jednocześnie aurę twojego wyglądu. Mimo że przedni zamek nie opada do końca, jest to znacznie najdłuższy czas działania.

2. Warstwy:

Średnie fryzury z warstwami

Włosy ułożone warstwami są zawsze najlepsze w partii, zwłaszcza jeśli masz delikatną głowę i chcesz zwalczyć problemy z przerzedzaniem się włosów. Przednie grzywki są przesunięte na bok, podczas gdy całe włosy schodzą do końca warstwami i krokami. Odrobina koloru na końcu każdego zamka dodaje urody.

3. Skok z boku:

średnie fryzury z grzywką 3

Ta fryzura jest głównie oficjalna w swoim uroku, a jednocześnie jest wystarczająco pociągająca, abyś mógł odwrócić głowy. Jednak włos miękko opada na powierzchnię czoła w dwóch warstwach. Przednia i górna warstwa są puszyste i sprężyste, podczas gdy dolne warstwy są solidne i opadają schodkowo.

4. Przednie uderzenia:

Średnie fryzury z grzywką 4

Wygląd z przodu jest zdecydowanie najbardziej popularnym nurtem, w którym cały przedni zamek jest ukształtowany w jednym z tych chińskich stylów na warstwach czoła, a przednie zamki pokrywają całe czoło. Reszta włosów jest jednak w warstwach jednej lub dwóch.

5. Fale:

średnie fryzury z grzywką 5

Gdy włosy są już w miękkich lokach, nie musisz się już martwić o loki. Zamki są najlepsze, gdy opadają miękko i falują po twojej stronie. Włosy tutaj są uformowane w miękki kok z boku, podczas gdy warstwa z przodu jest miękka i pofalowana. Nawet z rozpuszczonymi włosami możesz nosić to, co najlepsze!.

6. Styl Biebera:

Fryzura w stylu Bieber

Pamiętasz słynny wygląd z pierwszego teledysku Justina Biebera, Baby? Tutaj jest nieco inna wersja niż zwykle, ale tutaj włosy są miękkie i ułożone w małe, chrupiące warstwy. Na początek przedni lok jest miękki i ogranicza się do czoła, podczas gdy reszta włosów jest falowana do wewnątrz w miękkie warstwy.

7. Warkocz i boczne uderzenia:

średnie fryzury z grzywką 7

Warkocze zawsze były atrakcją każdej fryzury, niezależnie od ich długości czy faktury. Ta fryzura jest inspirowana jednym z tych warkoczy z jednej strony, podczas gdy reszta włosów, średniej długości, swobodnie opada w loki księżniczki. Włosy z przodu opadają w krótkie loki.

8. Bang On:

Średnie fryzury z grzywką 8

Soczyste włosy nie wymagają podpisu, a jednak wśród miękkich loków i delikatniejszych tekstur, loki z przodu wydają się mieszać z resztą loków, tworząc idealny zestaw połysku i loku.

9. Nad czołem:

średnie fryzury z grzywką 9

Ostatnia na liście niesamowitych fryzur ogranicza nas do długiego bobu ze słodko zamiatanymi grzywkami bocznymi. Idealna spinka do włosów byłaby teraz idealna, aby podkreślić wygląd.