Zwijane fryzury z hukiem mają boczną część na przednich grzywkach i wprowadzają nowy dramat i styl do Twojego wyglądu. Wszystkie dotyczą vintage, klasycznego i eleganckiego wyglądu, nic zbyt ciężkiego ani odważnego, ale tylko dramatycznego i prostego. Fryzury z przeciąganym hukiem są szczególnie idealne dla kobiet, które mają dłuższe czoła lub mają drobne zmarszczki na czole; mogą je tylko dobrze ukryć i bez wysiłku podnieść twoje poczucie mody i wyglądu.

9 najlepszych damskich włosów z włosami po bokach 2021:

Istnieje kilka fryzur z przeciąganym hukiem, a te najnowsze fryzury z hukiem przyciągnęły nasze oko, przeczytaj je uważnie, aby wypróbować jedną z nich.

1. Fale wygięte do tyłu:

fryzura z bocznymi grzywkami

Fryzura z tą falą do tyłu oferuje świeży wygląd, a także beztroski z potarganymi włosami. Twój kolor zmienia się powoli w bogatą miedź, która przyczynia się do intensywności włosów. Również niewielka ilość rozłożonych kosmyków zmiękcza, nadając im romantyczny wygląd.

2. Długi plus z boku:

warstwowe boczne zamiatane grzywki

Te gładkie grzywki są dopuszczalne dla każdego kształtu twarzy. Poproś swojego stylistę, aby obciął długie skręcone grzywki; w konsekwencji mieszają się razem z wytchnieniem twoich włosów. Umieść grzywkę z tyłu jednego ucha i pozwól im wyschnąć na powietrzu. Możesz też rozczesać krem ​​do stylizacji mokrą grzywką (lub żel, jeśli masz zwinięte włosy). Rozbij dodatek dyszy w suszarce, a także natychmiast spuść strumień powietrza od nasady.

3. Pixie Swept Bangs:

krótkie boczne grzywki

Ta fryzura obejmuje wspaniałe boczne grzywki wraz z fryzurą pixie. Jeśli jesteś bardzo zajęta i nie masz czasu, ta fryzura jest dla Ciebie najlepsza. Ta fryzura oferuje idealny wygląd na jakąś okazję i pasuje do każdej struktury twarzy.

4. Tępe uderzenia z warstwami:

boczne zamiatane grzywki 2021

Jeśli spróbujesz tej fryzury, nada ona energiczny wygląd. Zaokrąglone grzywki są bardzo przyjemne dla dłuższych twarzy, ponieważ rozdzielają twarz na dwie części i zakrywają skroń. Pierwsza warstwa starannie obramowuje twoją szczękę. Możesz zrobić wiele warstw, aby lepiej zarysować twarz.

5. Luźne z bocznymi frędzlami:

włosy średniej długości z zaczesaną na bok grzywką

Jeśli chcesz mieć długie, luźne włosy i zaczesaną na bok grzywkę, umyj je ostrożnie, segment po segmencie. Skorzystaj z serum chroniącego przed ciepłem podczas suszenia, a dodatkowo wyciśnij naturalną powierzchnię włosów, gdy je chwiejesz.

6. Długie plus lekkie uderzenia:

długie boczne grzywki z warstwami

Zamiast wybierać krótkie ciężkie grzywki, możesz również wypróbować długie i lekkie grzywki. W tej fryzurze grzywka opada ukośnie na oczy, aby dodać powiewu niejednoznaczności, z drugiej strony sprawia, że ​​twój wygląd jest bardzo atrakcyjny. Jest to nie tylko idealne dla każdego kształtu twarzy, ale również nadaje się na imprezę lub formalną okazję.

7. Fryzura Boba z bocznym uderzeniem:

zdjęcia bocznych zamiatanych grzywek

Zagięte w bok grzywki bardzo dobrze zakrywają cienką przednią część głowy. Możesz spróbować fryzury takiej jak ta przez boczne rozdzielenie. Co więcej, możesz spróbować przyciętego tyłka, który będzie wyglądał jeszcze lepiej.

8. Przesuniętych uderzeń:

rodzaje bocznych grzywek

W tym przypadku długie grzywki wydają się takie urocze, szczególnie gdy stukają na końcu. Jest to najbardziej wyróżniająca się fryzura, ponieważ sposób grzywki wydaje się ogromny z potarganymi włosami, a także pasemkami, ponieważ ma w sobie wiele jakości. Spada na twarz i jest idealny do każdego konturu twarzy, a także może być stylowy na wiele sposobów, aby przejść z różnorodnością zdarzeń.

9. Potargane warstwy z bocznymi uderzeniami:

Fryzury z przetaczanym hukiem9

Jeśli chcesz mieć młody wygląd, ta fryzura jest dla Ciebie. Obejmuje to dwukolorowe włosy, a mieszanka jasnego i ciepłego mleczno-czekoladowego brązu zapewnia włosom jakość. Możesz również wypróbować różne kolory włosów; pamiętaj jednak, że wielokrotne farbowanie uszkadza twoje włosy.