Fryzury w dzisiejszych czasach zmieniły się teraz na nowsze poziomy. Te same stare, nudne włosy nie będą Ci już przeszkadzać, ponieważ nowe katalogi trendów oferują teraz więcej niż jeden rodzaj pięknych fryzur, które są łatwe do wyboru i urozmaicą Twój wygląd.

Fryzury Fryzury Główne

Pracowite poranki nigdy nie mogą wystarczyć, aby rozpieszczać się dobrym wyglądem, ale dzięki tym szybkim sztuczkom możesz teraz zdecydować się na różnorodność i zarządzanie czasem. Oto lista wszystkich różnych fryzur, które możesz wybrać, aby urozmaicić swój wygląd.

1. Zapętlony kucyk:

fryzury fryzury1

Aby uzyskać taki wygląd, wystarczy odpowiednia szczotka do drażnienia lub grzebień do zębów oraz gumki do włosów. W przypadku warstw, miej też pod ręką kilka szpilek bobby. Zacznij od podzielenia włosów na trzy części, z których każda jest związana w kucyk. Upewnij się, że odpowiednio zabezpieczyłeś kucyki krawatem. Teraz użyj pierwszego kucyka, aby zrobić pętlę i kontynuuj ją aż do końca.

2. Dwie plecione opaski:

fryzury fryzury2

Zacznij od rozczesania włosów, aby je wygładzić. Niesforne włosy w tym czasie nie przyniosłyby prawidłowych rezultatów. Teraz weź kosmyk włosów ze środkowej części rozstania i zacznij go normalnie splatać. Zejdź na sam dół, a następnie zacznij kolejny warkocz z przodu. Gdy wszystkie warkocze są skończone, zawiń je i zabezpiecz szpilkami.

3. Najlepsze zadanie:

fryzury fryzury3

To idealne włosy na lato, kiedy kędzierzawa grzywa może być naprawdę trudna do utrzymania w upalnym letnim upale. Dlatego w tym momencie używaj metody „górnego kokka”, ale zamiast zbierać i zwijać włosy w codzienny nieuporządkowany kok, tym razem użyj osobnych szpilek, aby oddzielić kępki włosów i zwinąć je w kok.

4. Węzeł celtycki:

fryzury fryzury4

Wystarczy kilka samouczków i kilka własnych pomysłów, aby uformować ten wspaniały celtycki wzór węzła z tyłu głowy. Dokładnie przeczesz włosy, pozostawiając dolną część wolną i lekką. Teraz górną połową prześledź wzory i zawiąż celtycki węzeł.

5. Pleciona bułka:

fryzury fryzury5

Pleciony kok zaczyna się od kucyka z tyłu, ale upewnij się, że przednie grzywki są luźne, przynajmniej z jednej strony. Teraz zacznij splatać włosy za pomocą kucyka. Gdy zaczniesz zbierać włosy z kucyka, wkrótce zdasz sobie sprawę, że warkocz kończy się w kok. Teraz dobrze zwiń bułkę i przypnij ją.

6. Odwrócony wygląd:

fryzury fryzury6

Za każdym razem, gdy ktoś dzień pozwala zrobić francuski warkocz, zaczynamy od czubka głowy lub od przodu i schodzimy na sam dół. Ale tym razem sytuacja dosłownie się odwróciła. Odwróć głowę do góry nogami i zacznij splatać francuski styl od karku do środka. W połowie drogi zostaw warkocz, a następnie kontynuuj samodzielnie.

7. Wygląd krzyżowy:

fryzury fryzury7

Tutaj włosy są umiejętnie stylizowane po prostu za pomocą szpilek. Cała atrakcyjność włosów zaczyna się od odseparowania i upięcia kosmyków. Wygładź włosy, a następnie weź kosmyk od lewej i przypnij go do prawej. Zrób to samo z drugą stroną i kontynuuj do pożądanego efektu.

8. Francuski zwrot akcji:

fryzury fryzury8

Francuski akcent to nowy sposób na powitanie lata w eleganckim stylu. Zacznij od zebrania włosów na dole, jeśli chcesz mieć niski kok. Dobrze spryskaj włosy, aby dodać im objętości, a następnie ręcznie zwiń je ręką. Przypnij końce, aby zakończyć wygląd.