Strój nie tylko rządzi nastawieniem, ale odpowiedni strój we właściwym czasie może zmienić lub złamać twój światopogląd. Dama w białej satynowej sukni nigdy nie zamknie spotkania biznesowego, tak jak nie można ufać kobiecie w punkrockowej skórzanej kurtce w przedszkolu. Nie ma jednak jednoznacznej opowieści o tym, co wiąże kobietę w co nosić, w jakiej sytuacji, ale dodatek do kobiety jest zawsze obowiązkową częścią, którą często przeoczamy. Włosy i fryzury są dominującym procesem budowania postaci, a oto lista, jak dobrze możesz dziś dopasować swój strój do idealnej fryzury.

8 idealnych fryzur dla zachodnich i tradycyjnych sukienek:

1. Ubieranie się z kucykami:

Fryzury na długie sukienki

Przejście na korporację może być albo najłatwiejsze do zrobienia, albo wręcz przeciwnie. Weź przykład od jednej z celebrytów z sąsiedztwa, Sandry Bullock, która bez problemu ciągnie szykownego kucyka w swoim firmowym garniturze. Zazwyczaj te kucyki nie powinny być ani zbyt niskie, aby pokazać wyluzowane, ani zbyt wysokie, przedstawiające dominację nad sukienką. Elegancki kucyk pośrodku zapewnia idealną równowagę ołówkowej spódnicy lub spodni, niezależnie od tego, co wybierzesz do dzisiejszej prezentacji biurowej.

2. Bułki tradycyjne:

Fryzury ślubne

W przypadku tradycyjnego spotkania z udziałem białej sukni i „tak” lub odległych spokrewnionych ciotek i wujków skulonych nad niedzielnym stołem brunchowym, wystarczy prosty, nisko wiszący kok z eleganckim dodatkiem do włosów. Możesz eksperymentować z różnymi stylami bułek, niechlujnymi lub schludnymi. Możesz do niej założyć białą suknię, a nawet kardigan z suknią wieczorową.

3. Idealny letni wygląd:

Fryzury w krótkich sukienkach

Letni kwiatowy lub aztecki nadruk nigdy nie może zabraknąć z idealną fryzurą, która do niego pasuje. Czy to południowy poranek z przyjaciółmi, czy pierwsza randka w letniej mgle, połączenie bocznego warkocza z tym wyglądem wygląda po prostu cudownie. Rozwiń warkocz, pociągając go po bokach, aby nadać mu objętość i zabezpiecz go na końcu przezroczystym krawatem. Balerinki i chusta do noszenia na plecach powinny dodać więcej wyglądu.

4. Bułka koktajlowa:

Fryzura z sukienką Maxi

Naucz się tego od samej divy mody, gdy łączy swoją wieczorową suknię koktajlową z solidnym, ciasnym, wysokim kokem. Zazwyczaj te bułeczki są wysoko na czubku głowy zabezpieczone wieloma szpilkami. Można nawet użyć przedłużania włosów, aby nadać kokowi solidną objętość. Utrzymuj obszary wokół bułki gładkie i dobrze wyszczotkowane i połącz je z olśniewającą szyjką, jeśli sobie tego życzysz.

5. Bałagan z dekoltem w kształcie serca:

Fryzura w stylu zachodnim

Dekolt w kształcie serca po raz kolejny mówi o dominacji, gdzie odsłaniający dekolt zwraca uwagę na twoją sukienkę. Brudna fryzura w połączeniu z tym wyglądem przyniosłaby objętość włosom, proporcjonalnie dopasowując fryzurę do dekoltu sukienki.

6. Na co dzień niechlujny warkocz:

Fryzura na zachodniej sukience

Selena Gomez najlepiej wie, jak zachować klasę, łącząc spodnie khaki z prostą białą koszulką i wyglądając modnie w poszarpanym warkoczu. Zawsze przyjemnie jest wypracować style fusion, w których swobodny wygląd, może siatkowy top i krótki lub prosty dżins, można dodać do listy gracji, łącząc go z niechlujnymi warkoczami.

7. Aby zachować klasę:

fryzury na suknię ślubną bez rękawów

Głębokie dekolty wyglądają niesamowicie z podwiniętymi warkoczami, a zatem połącz głęboko wycięty dekolt z otwartymi, swobodnie płynącymi lokami, stylizowanymi do perfekcji, klasyczną falą retro lub prostymi, prostymi włosami.

8. Łączenie luk:

Fryzury na sukienki bez rękawów

Jeśli linia szyi jest nieco zbyt blisko szyi, zrób przerwę między fryzurą a kołnierzem szyi, aby zachować nienaruszoną dominację fryzury. Często w sukience dominuje zabudowany dekolt, a włosy pozostają niezauważone, więc weź przykład dziewczyny z sąsiedztwa Lawrence i trzymaj nisko wiszący niechlujny kok z okrągłym dekoltem typu choker.