W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zyskują fryzury czy fryzury modelujące. Ludzie chcą wypróbować bardziej kolczaste i ostre projekty, i to właśnie dają te kształty. Wszystkie sprawiają, że wyglądasz bardzo efektownie i wyróżniasz się w tłumie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy listę najlepszych opcji fryzury do kształtowania.

Najlepsze fryzury dla długich i krótkich włosów:

Oto najpopularniejsze fryzury kształtujące w 2021 roku, są to fryzury typu kolczaste i krawędziowe. Jeśli spróbujesz, aby zmienić swój wygląd szykowny i czarujący.

 1. Niskie blaknięcie skóry z długim grzebieniem:

Niskie blaknięcie skóry z długim grzebieniem

Jeśli chcesz wymodelować fryzurę, będzie to najlepsza opcja. Ten krój charakteryzuje się blaknięciem, które niemal miesza się ze skórą, przez co skóra wokół głowy jest wyblakła, a górna część włosów jest zaczesana w kierunku tyłu głowy. Włosy są umiarkowanie długie, a czesany wygląd nadaje im bardzo elegancki wygląd. Zdecydowanie świetnie wyglądający kształt czarnej fryzury.

2. Podcięcie z Mohawkiem:

Podcięcie z irokezem

Jeśli masz maszynę do modelowania włosów, zdecydowanie chcesz, aby ta maszyna zrobiła sobie ten styl. Ta fryzura ma całkowicie wyblakłe boki, które nadają ładny i czysty wygląd podcięcia, a także górne włosy stylizowane na Mohawk i są przesuwane w górę z kolczastym wyglądem włosów. Ten krój wygląda bardzo stylowo i lepiej wygląda z brodą. To naprawdę świetnie wyglądająca fryzura dla mężczyzn.

3. Buzz Cut z Edge Up i High Skin Fade:

Buzz Cut z Edge Up i High Skin Fade

Jeśli lubisz kształtować męską fryzurę, to jest ta, na którą powinieneś się zdecydować. Styl ma boki wycięte na całej głowie, a także bardzo wysokie blaknięcie skóry z krawędzią do góry. Górna część głowy zawierająca bardzo krótkie włosy uformowane w ładną strukturę aż do czoła. Ta fryzura jest bardzo łatwa w utrzymaniu i świetnie wygląda z długimi brodami. Fryzura wygląda prawie jak naturalny kształt włosów.

4. Wysokie blaknięcie skóry z górnym węzłem:

Mocne blaknięcie skóry z górnym węzłem

Jeśli szukasz kształtu długich włosów, będzie to najlepsza opcja. Cięcie obejmuje blaknięcie skóry, które sięga czubka głowy, gdzie umiarkowanie długie włosy są zebrane w kucyk i zawiązane z tyłu głowy. To naprawdę najlepszy sposób na modelowanie długich włosów.

5. Burst Fade z Curly Afro:

Burst Fade z Curly Afro

Jeśli chcesz ułożyć kręcone włosy, ten krój powinien być Twoim priorytetem. Strzyżenie charakteryzuje się wyblakłymi bokami głowy, które są lekko wyblakłe, a najlepsza część włosów, która jest kręcona, jest skierowana ku górze. Kręcone włosy mają określony sposób stylizacji, aby wyglądały modniej. Z pewnością najlepsza fryzura modelująca dla osób z kręconymi włosami.

6. High Low Fade z teksturowanymi kolczastymi włosami:

High Low Fade z teksturowanymi kolczastymi włosami

To świetny styl do strzyżenia krótkich włosów. Ta fryzura ma boki podzielone na dwie części – wysoką i niską. Wysoka część znajduje się na górze, a dolna na dole. Po bokach znajduje się również artystyczna linia chirurgiczna. W górnej części znajdują się drobne, teksturowane włosy, które są utrzymywane w spiczastym stanie.

7. Podcięcie z zaczesanymi do tyłu włosami:

Podcięcie z zaczesanymi do tyłu włosami

Jeśli chcesz ułożyć fryzurę na długie włosy, zdobądź ten wygląd. Ten wygląd obejmuje ściśle ogolone boki, które sprawiają, że wygląda jak podcięcie, wraz z umiarkowanie długimi włosami na czubku głowy, które należy czesać i zaczesać z powrotem w kierunku tyłu głowy w stylowy sposób. Ten krój jest rzeczywiście bardzo efektowny.

8. Podcięcie z długimi teksturowanymi bocznymi włosami:

Podcięcie z długimi, teksturowanymi włosami zaczesanymi po bokach

Jeśli absolutnie chcesz, aby długie włosy ułożyły się w styl wyblakły, to znaczy, że wybierz ten krój. Ten styl obejmuje boki, które są wyblakłe bardzo wysoko, co daje efekt podcięcia, a górna część jest stylizowana na długie włosy, które są nie tylko teksturowane, ale także zaczesane na bok. Zaleca się stosowanie produktów do włosów w celu zwiększenia tekstury włosów.

9. Blaknięcie kręconych włosów:

Blaknięcie kręconych włosów

To cudownie wyglądająca kobieca fryzura. Boki głowy w tej fryzurze są wyblakłe i zwężają się ku górze, wraz z małymi liniami chirurgicznymi po bokach. Top stylizujemy kręconymi włosami skierowanymi ku górze, za pomocą żelu do włosów lub lakieru do włosów. Loki są również splecione, dzięki czemu nadają włosom ładną teksturę.

Dlatego łatwo powiedzieć, że fryzury modelujące wyglądają świetnie, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Sama liczba opcji, które są dostępne do wyboru, może wprawić każdego w zakłopotanie. Mamy nadzieję, że ta lista będzie wiodącą ścieżką światła w Twojej decyzji.