Prawie każdy z nas miał lalkę Barbie, kiedy była mała. Lalki Barbie są jak pamiątki stylu i mody. Uczą nas o fryzurach i modzie barbie od momentu, gdy dorastamy.

fryzury barbie

Jesteśmy pewni, że wy, dziewczyny, pomyślałyście o tym, żeby samemu nosić słodkie fryzury Barbie. Oto nasze 9 najlepszych fryzur Barbie.

1. Słodka fryzura Barbie z grzywką do wewnątrz:

Warstwowy wygląd to ukochany wygląd fryzury. Jest to forma słodkiej fryzury Barbie. Możesz wypróbować ten wygląd, jeśli znudzą Ci się zwykłe warstwowe fryzury. Poszukaj pomocy doświadczonego fryzjera tylko dla tej fryzury.

2. Fryzura z długimi, falistymi, niechlujnymi fryzurami z przodu:

To absolutnie klasyczna fryzura Barbie. Musiałeś widzieć tę fryzurę na swojej własnej lalce Barbie. Możesz też nosić tę fryzurę, pod warunkiem, że masz długie i gęste włosy. Możesz poprosić fryzjera, aby dał ci grube grzywki z przodu. Dodatkowo użyj dużej lokówki i średniego lakieru do włosów, aby uzyskać obszerne loki. Zepsuć loki i trochę je drażnić, aby uzyskać ten wygląd fryzury.

3. Fryzura Barbie z całą głową z przodu Banged Bob:

Fryzury Barbie 3

Wygląd całej głowy to bardzo znany wygląd fryzury Barbie. Jeśli masz gęste włosy i lubisz fryzury typu bob, ta fryzura jest dla Ciebie idealnym wyborem.

4. Fryzura Barbie z małym kucykiem z przodu:

Wygląd lalki Barbie w kucyku z przodu jest bardzo łatwą i pięknie wyglądającą fryzurą. Do tej fryzury potrzebne będą długie i gęste włosy. Poproś swojego fryzjera, aby dał ci grube przednie grzywki. Zbierz wszystkie włosy z tyłu i stwórz wysoki kucyk. Wyjmij część kucyka i owiń go wokół kucyka, aby wyglądał bardziej oszałamiająco. Wypróbuj tę fryzurę w zaciszu swojego domu i olśnij miasto.

5. Front Bangs Pełna głowa Barbie Look:

Ta fryzura Barbie jest idealna na zimę i na każdą imprezę. Możesz dodać tej fryzurze więcej blasku i połysku, używając lakieru do włosów nabłyszczających i nabłyszczających. Drażnienie korony pomoże utrzymać tę fryzurę przez długi czas.

6. Wygląd Pin-Up Pony Barbie:

Pokochasz tę fryzurę Barbie w stylu vintage. Zdecydowanie warto spróbować. Ta fryzura jest również popularnym wyborem na wybiegi. Niekoniecznie potrzebujesz do tego stylisty. Jeśli masz krótkie grzywki z przodu, może to być trochę trudne. Albo nie będziesz potrzebować grzywki, albo naprawdę długich grzywek. Oddziel sekcje włosów od obszaru korony i zwiń je. Przypnij, aby je zabezpieczyć. Możesz użyć do tego swojej beczki. Pozostałe włosy z obszaru karku ułóż w kucyk. Zwiń wskazówki, aby zakończyć.

7. Fryzura Barbie Pigtail:

Czy nie kochasz tych małych lalek Barbie z uczennic z fryzurami z warkoczykami? Możesz też sportować fryzurę Barbie z powrotem do szkoły, wyglądającą jak ta powyżej. Łatwo to zdobyć. Wskocz do dobrego salonu i przyciąć te przednie grzywki wraz z bocznymi frędzlami. Użyj szczotki do włosów z padem i odrobiny serum do włosów, aby uzyskać połysk. Zrób dwa warkocze po bokach i zwiń czubki włosów.

8. Luźna pleciona długa fryzura Barbie:

Na pewno widziałeś, jak pięknie wyglądają plecione fryzury na twojej małej lalce Barbie. Nie chcesz nosić podobnej fryzury i wyglądać tak pięknie jak twoja lalka Barbie? Fryzury plecione są bardzo powszechną formą łatwych fryzur Barbie. Jeśli nie masz grubości lub długości, wypróbuj klipsy do przedłużania włosów.

9. Drażniona prosta fryzura Barbie:

Fryzury Barbie dla dziewczynek 9

Łatwe fryzury Barbie ktoś? Spróbuj tego. Zdejmij 2 sekcje włosów z obszaru karku. Drażnij sekcję na dole, przypnij podkładkę do włosów i zabezpiecz boki kilkoma spinkami do włosów. Dodatkowo drażnij sekcję na czubku głowy grzebieniem do stylizacji. Teraz niech druga część będzie leżała luźno na nim. Załóż opaskę i fryzura jest gotowa.

Fryzury Barbie są najbardziej atrakcyjne i wyglądają pięknie, wybierz najlepsze i wypróbuj!.