Wybór odpowiedniego koloru włosów dla ciemnej skóry może być zmęczony. Jeśli masz ciemny odcień skóry, bez wątpienia będziesz musiał wybrać brązowe kolory i ich różnorodność odcieni. Nie możesz po prostu nałożyć na włosy dowolnego koloru. Nie panikuj; istnieje wiele pochlebnych kolorów włosów przeznaczonych specjalnie dla kobiet o ciemnej karnacji.

Odcienie koloru włosów dla ciemnej skóry:

Poniżej przedstawiamy 9 najlepszych kolorów włosów dla ciemnej skóry dostępnych na rynku indyjskim.

1. Brązowy z ciemną karnacją:

kolory włosów dla ciemnej skóry

Brązowy kolor idzie w parze z ciemną skórą. Jeśli podkreślisz takie włosy na czarno, będzie wyglądać jeszcze bardziej imponująco. Jest to jeden z najlepszych kolorów włosów dla Afroamerykanek i był noszony przez mnóstwo celebrytów.

2. Kolor włosów śliwkowo-wiśniowych:

Farby do włosów dla ciemnej skóry2

Kobiety o ciemnej karnacji mogą nosić ten kolor włosów. Jest to jeden z wyjątkowych kolorów włosów. Jeśli masz długie, obszerne włosy, ten wygląd przyniesie Ci najwięcej korzyści. Ten kolor włosów nadaje włosom śliwkowo-wiśniowy wygląd, który wygląda uroczo, szczególnie na ciemnej skórze.

3. Burgund:

Burgundia

Kobiety o ciemnej i średniej karnacji mogą nałożyć na włosy kolor bordowy. Będąc jednym z najbardziej niesamowitych wyglądów czarnych kobiet, ten kolor włosów pokaże nową i zabawną osobowość – kobiety na całym świecie uprawiają ten kolor włosów. Kolor jest nieco brązowawy.

4. Ciemny Burgund:

Kolory włosów dla ciemnej skóry4

Wśród licznych odcieni burgunda najpopularniejszy jest ten ciemny. Jest dla każdej kobiety, a szczególnie dla czarnych kobiet. Jeśli masz ciemną lub średnią karnację, bardzo dobrze zniesiesz ten kolor – długie i gęste włosy, gdy kolor ciemny burgund wygląda fascynująco.

5. Złoty odcień blondu:

złoty odcień blond

To jeden z wyjątkowych kolorów włosów dla kobiet o ciemnej karnacji. Kolor ma wspaniałe złote odcienie, które sprawią, że twoje długie i średniej długości włosy będą wyglądać wyjątkowo. Ten kolor będzie szedł w parze z uroczą sukienką i ciemną skórą.

6. Truskawkowa blondynka:

Truskawkowy Blond

Jednym z najpiękniejszych odcieni blond włosów jest truskawka. Kolor jest przeznaczony dla kobiet o każdej karnacji. Jednak kobiety o ciemnej karnacji najbardziej odniosą korzyści z tego koloru. Truskawkowy odcień blondu nada włosom perfekcyjny wygląd, którego zawsze pragnęły. Pasuje do ciemnego odcienia skóry ze względu na jasny i ciężki blond dotyk.

7. Fioletowy kolor włosów dla ciemnej skóry:

Kolory włosów dla ciemnej skóry7

To jeden z najmodniejszych kolorów włosów dla ciemnej skóry. Kobiety o naturalnie kręconych włosach mogą bardzo dobrze nosić ten wygląd. Fioletowy kolor i ciemna karnacja mają imponujące wyróżnienie, dlatego ten wygląd jest piękny.

8. Czekoladowy kolor włosów:

Czekoladowy kolor włosów

Czekolada to odpowiedni kolor włosów dla kobiet o ciemnej karnacji. Ten kolor włosów można nosić niedbale, ponieważ zawsze będzie dobrze wyglądał na dopasowanym odcieniu skóry. Gwiazdy takie jak Kim Kardashian bardzo dobrze prezentują się w tym stylu.

9. Jasnobrązowe kolory włosów dla ciemnej skóry:

Jasnobrązowe kolory włosów dla ciemnej skóry

Jeśli masz ciemną skórę, najlepszym rozwiązaniem będzie rozjaśnienie. Zastosuj jasne kolory włosów, takie jak złoty brąz, aby podkreślić piękno swoich włosów. Ten kolor włosów będzie miał spokojną i dojrzałą naturę z zalotnym akcentem.