Zastanawiasz się, dlaczego o swoje włosy i fryzurę dbają tylko kobiety? W takim razie się mylisz, ten artykuł wskazuje na 9 najlepszych fryzur Preppy, w których wspomina się, że faceci mają czystą i dobrze uczesaną fryzurę, która sprawia, że ​​dziewczyny szaleją. Chłopcy i mężczyźni, którzy lubią dobrze uczesane, czyste fryzury, to ta fryzura. Dziewczęta i panie, które mają długie włosy, a także krótkie włosy, wypróbuj tę wymienioną fryzurę preppy, która pasuje do formalnej sukienki szkolnej lub biurowej, a także odzieży codziennej.

Najlepsze fryzury preppy dla kobiet i mężczyzn:

Rzućmy okiem na 9 najnowszych fryzur preppy, aby uzyskać nowy i nowoczesny wygląd na ten sezon.

1. Preppy fryzura Ivy League:

Ivy League Preppy fryzura

Faceci, którzy lubią czysty czesany i czysty wygląd golenia, to dla nich ta preppy fryzura Ivy League jest trafną fryzurą. Ta fryzura ma niski krój, dzięki czemu wygląda jak typowa letnia fryzura.

2. Preppy fryzura na krótkie włosy dla dziewczynki:

Preppy fryzura na krótkie włosy dla dziewczynki

Ta fryzura jest prostą i stylową fryzurą, która pasuje zarówno do dziewcząt chodzących do szkoły, jak i dla pań, które są zajęte i nie mają wystarczająco dużo czasu na utrzymywanie długich włosów. Ta fryzura ma przedni długi krok i zmniejsza tył z mniejszą ilością włosów.

3. Preppy fryzura dla długich włosów:

Preppy fryzura dla długich włosów

Ten typ fryzury dla dziewczynki, który lubi mieć większość uczniów chodzących do szkoły, ze względu na prostą i łatwą do związania włosy. Ta fryzura nie wymaga częstego czesania, ma ten niechlujny wygląd. Włosy są zebrane i związane w kucyk na boku.

4. Fryzura preppy z części bocznej dla mężczyzn:

Preppy fryzura z boku dla mężczyzn

Ten rodzaj fryzury bocznej dla facetów jest najczęściej spotykaną fryzurą wśród uczniów, a także mężczyzn uczęszczających na uniwersytet. Ta fryzura, w której część boczna jest zajęta po lewej lub prawej stronie, a druga strona fryzury ma minimalną ilość włosów w porównaniu z przeciwną stroną.

5. Fryzura z frędzlami dla mężczyzn:

Fryzura z grzywką dla mężczyzn

Ta fryzura dla chłopców jest popularna wśród młodych nastoletnich facetów, ponieważ wiele gwiazd filmowych używało tego typu fryzur. Ten rodzaj fryzury jest rozchylony w środku, co daje fryzury preppy boy z kolcami. Dwie strony wyglądają jak kurtyna opadająca na boki.

6. Zwinięta fryzura Preppy:

Zwinięta fryzura Preppy

Ten rodzaj fryzury pasuje do prawie wszystkich rodzajów włosów, ale nie do tych całkowicie kręconych włosów. Ta fryzura ma również boczną przegrodę i boczną część loków z podcięciami. Nadaje to kręconym włosom wygląd.

7. Falista fryzura Preppy:

Falista fryzura Preppy

Ten rodzaj kręconej fryzury stał się najpopularniejszą fryzurą wśród młodych nastoletnich studentów, a także pań w średnim wieku. Ta fryzura dobrze pasuje do krótkich włosów, ponieważ zastrzelone włosy mogą bardziej eksponować loki.

8. Spike Preppy Fryzura:

Spike Preppy Fryzura

Kolce to kolejna popularna fryzura wśród chłopców chodzących do szkoły po mężczyzn w średnim wieku. Ten styl fryzury jest prosty do samodzielnego stworzenia. Fryzura w szpic dobrze pasuje do krótkich włosów o mniejszej wysokości. Nakłada się żel do włosów i rozczesuje włosy ku górze, aby uzyskać kolce.

9. Preppy Summer Short Haircut:

Preppy letnia krótka fryzura

Krótka fryzura jest odpowiednia dla wszystkich mężczyzn, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest użycie krótkich włosów jako letniej fryzury. Przednia część fryzury ma kręconą fryzurę, a tylna część jest dobrze przycięta, co zmniejsza długość włosów.

Preppy fryzura jest zdecydowanie czystym i eleganckim wyglądem, co nie oznacza, że ​​​​powinno się posiadać jacht lub drogi dom w Monako. W ten sposób można je nosić w stanie życia. Wypróbuj fryzurę preppy i uzyskaj bogaty wygląd.