Europa przoduje w wymyślaniu tak wielu fryzur, które widzimy w dzisiejszych czasach. Naprawdę trudno pojąć, jak bardzo ewoluowaliśmy przez lata. Wszędzie nowy wygląd, nowe fryzury. Od pompadour po quiff, od wyblakłych po przycięte – możesz mieć to wszystko.

Najlepsze europejskie fryzury dla kobiet i mężczyzn z obrazami:

Sprawdźmy niektóre z najlepszych stylów, jakie ma do zaoferowania Europa,

1. Fryzura Pompadour:

Fryzura Pompadour

Jeśli chcesz uzyskać europejską fryzurę, koniecznie zdobądź ten fryzurę pompadour. Nazwana na cześć Madame de Pompadour fryzura ta stała się sławna dzięki Elvisowi Presleyowi. Fryzura ma krótkie boki z włosami ułożonymi ku górze i ku tyłowi. To zdecydowanie jedna z najlepszych męskich fryzur w Europie.

2. Fryzura Quiff:

Fryzura Quiff

Jeśli kochasz europejskie krótkie fryzury, ta piękna fryzura quiff może załatwić sprawę. Quiff można wykonać na różne sposoby, w tym krótkie i w kształcie szpikulca, a także w obszernym, ale niechlujnym kształcie. Możliwości są nieskończone. Zawsze wymagane jest, aby reszta włosów była mała, aby pomieścić duże przednie włosy. To absolutnie jedna z najbardziej ulubionych fryzur męskich w Europie.

3. Fade fryzura:

Znikająca fryzura

Jeśli szukasz europejskich krótkich fryzur, zdobądź tę wyblakłą fryzurę. Najpopularniejszą wyblakłą fryzurą jest zwężana fryzura. Wcześniej wyblakłe fryzury były używane tylko do krótszych włosów. Teraz jest używany przez wszystkie rodzaje włosów. Do wyboru są również różne rodzaje wyblakłych fryzur. Ten krój jest niewątpliwie jedną z najlepszych nowych fryzur europejskich.

4. Zaczesane do tyłu włosy:

Zaczesane do tyłu włosy

To jedna z najbardziej unikalnych europejskich krótkich fryzur, jakie możesz znaleźć. Ta fryzura obejmuje boki, które są podcięte lub wyblakłe, podczas gdy na górze ma wystarczającą długość włosów, aby można je było czesać w kierunku tyłu głowy. Możesz używać różnych produktów do włosów, takich jak pomada itp. W tej fryzurze zawsze będziesz wyglądać elegancko i stylowo.

5. Nowoczesny Pompadour z wysokim blaknięciem skóry:

Nowoczesny Pompadour z wysokim blaknięciem skóry

Jeśli chcesz fryzurę w stylu europejskim, nie szukaj dalej niż ta fryzura. Ta fryzura to fajna mieszanka pompadour wraz z fade, który ma wysoki typ skóry. To, co sprawia, że ​​ten styl jest piękniejszy, to jego nowoczesne podejście do wszystkiego. Tak więc ta jest koniecznością dla każdego, kto dostaje nową europejską fryzurę.

6. Wysokie blaknięcie skóry z grzebieniem i brodą:

Mocne blaknięcie skóry z grzebieniem i brodą

Jeśli chcesz nosić fryzurę Euro, to może ci to odpowiadać. Ta fryzura ma blaknięcie, które całkowicie przylega do skóry, a czubek głowy ma normalne długie włosy, które są czesane – nadając przodowi idealny wygląd i teksturowany wygląd. Ta fryzura wygląda świetnie, zwłaszcza jeśli masz brodę.

7. Taper Fade z kolczastymi włosami:

Taper Fade z kolczastymi włosami

Jeśli szukasz fryzury w stylu euro, to ten spiczasty typ włosów może załatwić sprawę. Boki głowy są umiarkowanie wyblakłe, a na górze znajdują się średniej wielkości włoski, całkowicie wyprostowane i dające wrażenie kolczastego. Ten krój wygląda fajnie, a także jest elegancki. W tej fryzurze jest również dużo stylu i trendu.

8. Cięcie Boba:

Cięcie Boba

Jeśli szukasz najpopularniejszych europejskich fryzur typu kobiecego, to jest to ta, którą powinieneś zdobyć. Ten bob jest niezwykle popularny wśród Europejek i może pasować do Twojego stylu, niezależnie od tego, czy masz proste, czy falowane włosy. Ten krój może również działać zarówno na krótkich, jak i długich typach włosów. Ten styl wygląda bardzo pięknie i modnie.

9. Krótki styl Pixie:

Krótki styl Pixie

Jeśli chcesz fryzury typu europejskiego, to będzie to najlepsze, abyś wyglądał młodziej i uroczo. Ta fryzura ma przyciętą fryzurę, która jest krótka na całej głowie. Fryzura również wygląda bardzo pięknie i uroczo. Ten krój jest wysoce zalecany.

Czasami lepiej jest przyjąć zmianę i o to właśnie chodzi w tych stylach. Każda ma swoje odrębne cechy i wygląd, które zawsze sprawią, że będziesz wyglądać fajnie i stylowo. Wiele popularnych fryzur powstało w Europie, więc dlaczego ich nie wypróbować? Ta lista pomoże ci dokładnie w tym wszystkim.