Ciąża to ta pora roku, kiedy naprawdę nie chcesz się bawić. Co więcej, ze względu na zmiany hormonalne w twoim ciele, ta masa twoich włosów na twojej głowie wygląda jakby należała do kogoś innego. Więc czytaj dalej, aby znaleźć jedne z najlepszych fryzur dla kobiet w ciąży, które nie tylko sprawią, że będziesz wyglądać świetnie, ale także sprawią, że twoje włosy będą łatwiejsze do opanowania niż to, co jest obecnie.

9 łatwych fryzur dla kobiet w ciąży, które są łatwe do zrobienia:

1. Zawijany kucyk:

Fryzury dla kobiet w ciąży

Świetnie wyglądają, a także utrzymują zbędne włosy z dala od Twojej twarzy! Po prostu rozluźnij kilka pasm i zawiąż kucyk, a następnie owiń te luźne pasma wokół kucyka, aby uzyskać pożądany wygląd.

2. Potargane fale:

fryzura dla pań w ciąży

Nie tylko jest to łatwe do osiągnięcia, ale także sprawia, że ​​wyglądasz świetnie, gdy się tego spodziewasz. Po prostu wetrzyj trochę żelu do włosów na dłonie i przetrzyj dłonie na całej długości włosów, od dołu do góry, a gdy idziesz do góry, trochę puchaj włosy.

3. Węzeł:

fryzury dla pań w ciąży

Ta niesamowita fryzura jest łatwa do zawiązania, a ludzie nie wiedzą, jak szybko tracisz objętość swoich włosów! (no, wszyscy mamy wypadające włosy, kiedy się tego spodziewamy. Dzięki irracjonalnym hormonom ciążowym). Aby uzyskać pożądany wygląd, zwiąż wszystkie włosy w kucyk i skręć je jak kok. To wygląda schludnie, a także utrzymuje spięte włosy przez dłuższy czas.

4. Proste proste cięcie Boba:

krótkie fryzury dla pań w ciąży

Jeśli przez całe życie miałaś proste włosy, ciąża to najlepszy czas na afiszowanie się nimi. Jest to jedna z najlepszych fryzur ciążowych, ponieważ twoje włosy kończą się nieco poniżej podbródka, co oznacza, że ​​​​nie musisz się martwić o wybredne i niechlujne włosy.

5. Warstwowy Bob:

Fryzury dla kobiet w ciąży - warstwowy Bob

To także świetna fryzura w ciąży! Jeśli nie masz dobrych prostych włosów, możesz zdecydować się na warstwowy bob, ponieważ doda to większej objętości włosom i sprawi, że będą wyglądać puszysto i obszernie.

6. Frędzle z rozstaniem z boku:

Fryzury dla kobiet w ciąży - frędzle z przedziałkiem z boku

Ta fryzura jest również modna i sprawia, że ​​twoja twarz wygląda na pełniejszą. W ten sposób możesz uniknąć zwracania uwagi ludzi na wszystkie poranne mdłości i wymiotowanie, które ostatnio masz. Utrzymuj krótkie frędzle, aby nie wpadły Ci do oczu i utrudniły życie.

7. Warkocz włosów Milkmaid:

warkocze dla pań w ciąży

To łatwa fryzura, którą możesz zrobić dla siebie w kwadrans. Wygląda bardzo vintage i wykwintnie, tym bardziej, gdy się tego spodziewasz. Pochwal się tą fryzurą i stylem swojego dziecka!

8. Messy Side Bun:

kok włosy dla pań w ciąży

To idealna fryzura ciążowa na wszystkie te dni, kiedy czujesz się zbyt leniwy, by myć lub czesać włosy. Boczne koki są szykowne i oferują łatwy sposób na utrzymanie długich włosów. Nie jest to nawet czasochłonne. To dodaje więcej punktów brownie do tych włosów. Jeśli chcesz iść na plażę, aby zaczerpnąć słońca lub po prostu położyć się w domu, ta fryzura jest idealnym komplementem.

9. Styl Zygzak:

Otwarta fryzura dla kobiety w ciąży

Wreszcie, dla wszystkich tych pań, które nie chcą obcinać włosów w czasie ciąży, ale chcą afiszować się wszystkim, co mają w czystym stylu, wybierz część zygzakowatą. Kobiety z jasnymi lokami mogą naturalnie pięknie to unieść, a dla pań z długimi, prostymi włosami, zygzakowata część nie uwidoczni cebulek włosów i sprawi, że włosy będą bardziej puszyste, a wszystko to w naturalny sposób je uniesie.

Ciąża jest już wystarczająco trudnym czasem bez zawracania sobie głowy fryzurami i wyzwania, aby dobrze wyglądać. Sprawdź te super łatwe i najlepsze fryzury dla kobiet w ciąży. Te z pewnością nie zajmą Ci dużo energii i czasu.