Dla kobiety najważniejszym atutem są włosy. Jak zwykle pierwsze wrażenie zaczyna się od jej twarzy, ale jeśli dostrzeżemy głębiej przed twarzą, to właśnie włosy mają największe znaczenie, aby każda kobieta wyglądała dobrze! Posiadanie innej fryzury nadaje całkowicie nowy wygląd Twojemu strojowi.

Zawsze potrzebna jest dobra fryzura, ale czasami przy wyborze nowej fryzury okazuje się gorszym przypadkiem. Wiele razy mylimy się przy wyborze nowego wyglądu! Przy wyborze nowej fryzury należy wziąć pod uwagę różne czynniki.

wybierz fryzurę dla kobiet

Popularna fryzura dla kobiety:

Kształt twarzy:

Musisz wiedzieć, jaki masz kształt twarzy, tak jak przy zakupie odzieży tak samo musisz widzieć swoją twarz. Zwykle są 4 kształty: owalny, okrągły, serce, kwadrat. Do każdego kształtu jest inna fryzura. Nie każda fryzura pasuje do każdej twarzy. Jeśli jesteś obdarzony owalną twarzą, to prawie każda fryzura będzie Ci odpowiadać. Jeśli jednak masz bardziej okrągłą twarz, musisz wybrać fryzury, które wysmuklają twoją twarz, jeśli masz kwadratową twarz z mocną linią żuchwy, wybierz styl, który sprawi, że będziesz wyglądać bardziej kobieco.

Spójrz na teksturę włosów:

Tekstura, długość włosów, rodzaj włosów to tylko niektóre czynniki, które wpłyną na Twój wygląd. Jeśli gęstość włosów jest jasna, wybierz krótkie włosy, a jeśli masz dobrą gęstość, możesz wybrać fryzury z bali. Co więcej, jeśli masz falowane lub kręcone włosy i chcesz, aby były proste, skonsultuj się ze swoim stylistą, ponieważ może ci lepiej zasugerować. Porozmawiaj więc ze swoim stylistą i weź jego opinie na temat tego, który styl najlepiej pasuje do twojej tekstury włosów.

Rozważ swój styl życia:

Oczywiście, jeśli jesteś osobą, która musi pracować 9-5 dziennie, nie możesz wybrać niechlujnego wyglądu! Lub jeśli jesteś imprezowiczem, nie możesz iść z prostą fryzurą! Twój styl życia zawsze będzie głównym czynnikiem przy wyborze fryzury. I nie zawsze chodzi tylko o zawód, twoja cierpliwość jest również sprawdzana przy nowym wyglądzie włosów, tak jakbyś nie radził sobie z długimi włosami, to nie możesz wybierać takich!

Wybierz swojego stylistę:

Stylistka może zrobić wszystko! Na koniec dnia możemy tylko pomyśleć o naszym najlepszym wyglądzie, ale jego urzeczywistnienie leży tylko w rękach stylisty! Sukces fryzury jest zawsze w rękach stylisty. Jeśli wybierzesz spersonalizowaną fryzurę, ale jeśli Twój stylista nie jest w stanie tego zrobić, to nie ma to sensu. W przypadku zupełnie nowych fryzur najlepiej udać się do salonu ze znanym stylistą i dobrymi ocenami, aby wiedzieć i mieć pewność, że zrobisz to dobrze.

Utrzymanie Twojej fryzury:

Wybierz fryzurę, z którą poradzisz sobie na co dzień! Jeśli wybierasz styl, który będzie wymagał od Ciebie spędzania więcej czasu na stylizację każdego ranka, musisz porzucić ten pomysł! Rozważ swoją biegłość w samodzielnej stylizacji. Czy będziesz mógł codziennie korzystać z suszarki? Jeśli nie, być może musisz wybrać styl, który wymaga minimalnej opieki domowej.

wybierz fryzury damskie

Sprawdź aktualne trendy:

Oczywiście nie będziesz chciał wyglądać na model w starym stylu! Poznaj nowe trendy w modzie w stylizacji; na pewno dostaniesz taki, który będzie pasował do Twojej twarzy i kształtu. Możesz także samodzielnie przeprojektować nowy wygląd! Uwaga: nie przesadzaj; inaczej może to zaowocować szmacianą lalką.

Uważaj na swoją osobowość:

Twoja fryzura powinna zawsze odzwierciedlać Twoją osobowość. Musisz czuć się całkowicie komfortowo we własnej skórze i włosach; nie będziesz w stanie ściągnąć żadnej fryzury.

Wybór nowej fryzury to decyzja o największej cierpliwości! To wymaga czasu, nie spiesz się. Wreszcie, kiedy już go zdobędziesz, idź po to.