Czeskie zwroty akcji to kolejny sposób na stworzenie klasycznej fryzury, w której elegancja jest głównym czynnikiem, ale nie przed podstawową techniką, dzięki której pojawiają się takie zwroty akcji. Dla tych, którzy wciąż nie mają pojęcia, czym jest bohema twist, jest to fryzura, w której podstawową funkcją jest uzyskanie pożądanego wyglądu poprzez użycie giętkich, ale wydatnych skrętów, aby stworzyć piękne włosy.

W przeciwieństwie do złożonego wyglądu fryzury, artystyczne zwroty akcji są dość łatwe do osiągnięcia, jeśli masz odpowiednią sztuczkę czołgającą się po rękawie.

Jak zrobić czeski twist

Wskazówki do wykonania Bohemian Twist:

1. Wymagane materiały:

jak bohema twist1

Aby wykonać cyganerię, jedynym materiałem, którego będziesz potrzebować, są twoje umiejętności. Poza tym zwykłe podstawowe rzeczy, takie jak szczotka do włosów, gumki do włosów i może szpilka lub dwie, mogą się przydać. Lakier do włosów obok tego z pewnością będzie pomocnym dodatkiem, ponieważ lakier do włosów utrzymuje te małe loki w jednym miejscu.

2. Samouczek w słowach:

jak bohema twist2

  • Na początek spróbuj uporządkować włosy. Skręty zazwyczaj muszą być wyraźne, nawet jeśli decydujesz się na niechlujny wygląd. Jeśli sploty są splątane i nie są odpowiednio ułożone, istnieje szansa, że ​​jedna lub dwie kosmyki mogą się wyślizgnąć, powodując, że całe włosy będą wyglądać źle. Dlatego główną częścią samouczka dotyczącego włosów jest dobre rozczesanie i ułożenie włosów. Sprawdź, czy nie ma splotów i ustal je. To tylko ci pomoże.
  • Kiedy twoje włosy są już ułożone, teraz przejdź do góry, aby podzielić jedną trzecią włosów z jednej strony. To nie musi być idealne. Wystarczy tylko zgrubna segregacja z całej partii. Ten segmentowy zamek stworzy podstawowy wygląd dla artystycznego akcentu.
  • Zacznij od wyjęcia dwóch mniejszych pasm z segregowanego zamka. Każda pobrana nić powinna należeć do skrajnych końców zamka. Wygładź niepotrzebne puszenie się włosów, a następnie po prostu zacznij od skręcania pasm. Po jednym skręceniu użyj techniki francuskiego warkocza i podnieś trochę włosów z boków lub od spodu, a następnie ponownie skręć.
  • Kontynuuj to do końca, a gdy idziesz do przodu z każdym zakrętem, podnieś trochę blokady z dwóch końców, a wkrótce zostaniesz z niesamowitym, bohemy. Zabezpiecz jedną stronę krawatem lub włącz ją do dowolnej innej fryzury, którą chcesz.
  • To samo można zrobić z czubkiem głowy, gdzie przednia część włosów jest odseparowana, a następnie skręcona, tworząc skręt dojarki. W zależności od pomysłu i umiejętności uczesania może być więcej niż jeden artystyczny zwrot akcji.

    Zabezpiecz wygląd mocno za pomocą szpilek bobby, aby uniknąć niepotrzebnego wyślizgnięcia się z zamków.

Objazdy:

Teraz artystyczne akcenty można włączyć do wielu fryzur. Oto kilka przykładów.

3. Pokręcona robota:

jak bohema twist3

Tutaj też musisz zacząć od zwykłej techniki artystycznego twista. Rozłóż włosy od środka i zdecyduj się na dwa warkocze w stylu bohemy z każdej strony. Teraz przeciągnij warkocz z jednej strony na drugą i zawiń go, wsuwając go. Zrób to samo z drugim warkoczem, aż powstanie nisko zwisający warkocz.

4. Czeska bułka lub kucyk:

jak bohemy twist4

Aby zrobić bułkę, wybierz tę samą metodę. Twój warkocz może znajdować się na czubku głowy, w takim przypadku kok znajdzie się z tyłu głowy bez obaw. Z drugiej strony użyj warkocza, a wolną stroną zwiń kok lub zawiąż kucyka. Teraz użyj artystycznego warkocza, aby owinąć go wokół bułki.

5. Zachowaj to za darmo:

jak bohema twist5

Możesz wykonać prosty, bohemy skręt z przodu i zabezpieczyć go szpilkami. Resztę zostaw za darmo.