Obrazy projektów narożnych witryn są wypełnione stylowym i wysokiej jakości materiałem. Te narożne gabloty wykorzystują Twoją przestrzeń, która w przeciwnym razie zostanie zmarnowana. Możesz mieć cienką, smukłą konstrukcję, która sięga do wysokości pomieszczenia. Możesz również mieć projekty, które są szerokie i zajmują część miejsca na ścianie po obu stronach. To dobry sposób, aby Twój narożnik działał dla Ciebie. Wszystkie drobiazgi i przedmioty do ekspozycji można umieścić w gablocie. Możesz dodać światła do wnętrza gabloty, aby rozjaśnić przestrzeń wewnątrz. Szklane szafki dodają temu delikatnego akcentu.

Narożne projekty prezentacji ze zdjęciami

Jak wybrać narożne projekty gabloty?

Możesz wybrać projekt gabloty w rogu pokoju w oparciu o różne punkty. Weź pod uwagę te czynniki, które dla Ciebie zidentyfikowaliśmy:

  • Przestrzeń: Sprawdź przestrzeń, którą masz w rogu swojego pokoju. Czy jest wystarczająco dużo miejsca na pełnowymiarową witrynę, czy tylko na cienką, wysoką??
  • Kształt: Inną kwestią do rozważenia jest kształt gabloty. Może mieć zaokrąglone krzywe, jeśli jest cienką wizytówką. Jeśli gablota zajmuje więcej miejsca na ścianie, możesz mieć ją płaską.
  • Budżet: Budżet jest ważnym czynnikiem, ponieważ decyduje o tym, jaki rodzaj gabloty możesz kupić. Duże będą drogie w porównaniu do cieńszych.

Znaczenie projektów gablotek narożnych:

Projekty witryn do narożników to wielka konieczność w dzisiejszych nowoczesnych domach. Mamy domy o ograniczonej powierzchni, a gabloty narożne zapewniają tak bardzo potrzebną dodatkową przestrzeń. Prezentacja narożna przedpokoju może pomieścić wszystkie przedmioty wystawowe i nadal zapewnia miejsce do zabawy i przechowywania innych mebli. Jest to prosty dodatek do mebli, który dodaje klasy i stylu. Witryny narożne można również zamontować na ścianie, co dodatkowo zwiększa oszczędność miejsca. Niezależnie od tego, jaki rodzaj gabloty wybierzesz do narożnika domu, na pewno będzie to dobra decyzja.

Proste i najlepsze projekty prezentacji narożnych w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 10 fajnych i nowoczesnych projektów narożnych witryn ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Projekt prezentacji narożnych drzwi szklanych:

nowoczesne projekty gabloty narożnej

To wspaniały kawałek, który możesz mieć w swoim salonie. Witryna narożna do salonu wyposażona jest w szklane drzwi, dzięki czemu eksponowane w niej przedmioty są dobrze widoczne. Możesz dodać oprawy oświetleniowe do wnętrza tej gabloty. Można je włączać w nocy, aby goście mogli wyraźnie zobaczyć wyświetlane elementy. Ta narożna szklana witryna wykonana jest z drewna z błyszczącym wykończeniem orzecha. To dodaje klasy meblowi. Szklane półki wewnątrz gabloty również dodają jej otwartości. Możesz ustawić ten kawałek w rogu pokoju, gdzie odbija się światło.

2. Projekty szafek narożnych:

najnowsze projekty gabloty narożnej

Oto narożny projekt gabloty telewizyjnej, który z łatwością zmieści się w dużym telewizorze. Górna połowa gabloty to szafka ze szklanymi drzwiami. Środkowa część to płaska półka, na której można postawić telewizor lub system stereo. Dolne szafki mają szuflady, a także szklane drzwi, które chronią przed kurzem dodatkowe drobiazgi i przedmioty. Jest to idealna wizytówka większości domów, które mają niewykorzystaną przestrzeń narożną. Witryna narożna TV zapewnia dodatkową przestrzeń na pozostałych ścianach. Możesz wybrać tę wizytówkę ze względu na jej styl i walory użytkowe.

3. Projekt gabloty Curio:

najlepsze projekty gabloty narożnej

Sprawdź ten ciemny orzechowy projekt narożny do salonu. Projekt ma przeszklone szafki i szklane półki z drewnianą ramą. Pasuje to do innych stylów mebli w stylu vintage, antyków i współczesnych. Smukły wymiar tej gabloty zajmuje bardzo mało miejsca w pomieszczeniu. Możesz dodać go do istniejących mebli, aby zachować eksponaty. Niech ta ciekawostka stanie się częścią Twojego salonu, sypialni, a nawet jadalni. Doda charakteru pomieszczeniu i nada mu wyrafinowany wygląd. Wybierz ten styl ze względu na jego urok i design.

4. Projekt gabloty narożnej wnęki:

proste projekty gablotek narożnych

Oto urocza wnęka w stylu antycznym, którą możesz trzymać w kącie pokoju. Narożna witryna meblowa ma cztery poziomy wykonane ze szklanych półek. Górna konstrukcja gabloty ma zakrzywiony i rzeźbiony drewniany element. Dolna połowa ma również rzeźbienie wykonane z zapiekanymi krawędziami. Oszałamiające zakrzywione nogi gabloty nadają temu modelowi królewski wygląd. Z pewnością umieścisz w tej gablocie wszystkie delikatne i drogie dzieła sztuki i naczynia, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Stanowi cudowną narożną wizytówkę do salonu, w której można przechowywać cenne przedmioty.

5. Projekty prezentacji narożnych drabin:

słodkie projekty gabloty narożnej

To nowoczesna witryna narożna z efektem drabiny. Trójkątny kształt tej gabloty zaczyna się wąsko u góry i stopniowo rozszerza w kierunku podłogi. Istnieje pięć półek o różnej długości, które pomogą Ci zachować wiele przedmiotów do ekspozycji. To idealna drewniana gablota narożna, która będzie wyróżniać się na tle innych. Upewnij się, że wymiary pasują do Twojego pokoju i że konstrukcja jest dobrze wykonana. Narożna witryna, która jest tak oszałamiająca, zawsze jest bestsellerem. Dlatego ten kawałek jest chętnie wybierany przez klientów na całym świecie.

6. Wiszący projekt gabloty narożnej:

Wiszący projekt gabloty narożnej

Wybierz tę wiszącą witrynę narożną, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce na podłodze. Ta narożna gablota salonu wygląda, jakby unosiła się na ścianie. Składa się z solidnych półek w kształcie ula. Jasna gablota nada Twojej przestrzeni jasny wygląd. Niestety ten współczesny projekt nie wykorzystuje zakończeń półek. Za pomocą tego urządzenia nie można przechowywać wielu dużych przedmiotów do wyświetlania. Witryna może być tylko dodatkowym meblem, który trzymasz w domu, aby wyeksponować kilka drobiazgów. Nowoczesność tej jednostki przyciąga wielu klientów.

7. Projekty prezentacji narożnych zygzaków:

Zigzag Corner Showcase Designs

Fajną cechą projektu jest wzór zygzakowaty. Ta narożna konstrukcja gabloty ściennej ma zygzakowatą krawędź, która przyciąga wielu gości. Istnieje pięć półek o odpowiedniej szerokości, w których można przechowywać przedmioty wystawowe. Ciemny lakier do drewna nadaje tej narożnej witrynie efekt glamour. Będzie pasować do mebli o ciemnym kolorze. Świetnie kontrastuje z białą lub jasną ścianą. Wybierz tę narożną witrynę, jeśli lubisz proste, ale atrakcyjne meble. Nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jest świetną opcją dla małych domów o znacznie mniejszej powierzchni.

8. Pływający projekt gabloty narożnej:

Pływający projekt gabloty narożnej

Oto ładna, pływająca gablota narożna, która świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym lub gabinecie. To ma pływające półki na każdym rogu ściany. Wykonany z drewna orzechowego, kolor tej jednostki jest dość jasny i ostry. Solidne półki sprawiają, że urządzenie wyróżnia się. Działa jak narożna witryna bez drzwi. Otwarta rama tej gabloty świetnie nadaje się do przechowywania książek i innych przedmiotów. Dzieci będą zachwycone umieszczaniem codziennej szkolnej papeterii i książek do wyświetlania oraz łatwego i szybkiego dostępu. Możesz również użyć tego w kuchni do przechowywania sztućców lub butelek z przyprawami.

9. Projekt gabloty telewizyjnej narożnej:

Narożne projekty TV Showcase

Posiadanie narożnej witryny TV to idealny pomysł do małych domów. To urządzenie łączy w kompaktowy sposób umieszczenie telewizora, systemu stereo i innych ciekawych do wyświetlenia. Przestrzeń narożna jest doskonale wykorzystana, a gablota na obu końcach ściany góruje nad telewizorem. Półka TV to płaska półka w narożnej części ścian. Narożnik TV to jasna jednostka, która otwiera tę przestrzeń i powiększa pomieszczenie. Możesz umieścić tutaj telewizor o dowolnej wielkości, aby Twoje płaskie diody LED miały stałą przestrzeń do umieszczenia.

10. Projekty witryn narożnych:

Projekty gablotek narożnych

Wybierz tę dużą szafkę narożną do swojego salonu. Szafki z przeszklonymi drzwiami gabloty dodają klasy. Wszystkie drobiazgi możesz umieścić na półkach, aby goście mogli je łatwo zobaczyć. Szklane półki nadają gablocie otwartą strukturę. Na półkach można umieścić przedmioty o dowolnym rozmiarze i można je zobaczyć przez ramę. Jeśli dodasz światła do tej gabloty, możesz ją oświetlić w nocy i nadać gablocie wspaniały efekt. Wybierz tę wizytówkę ze względu na jej elegancki wygląd i współczynnik użyteczności dla każdego pomieszczenia w domu.

Projekty narożnych witryn to świetny pomysł na oszczędność miejsca, który idealnie nadaje się do małych domów, jak i dużych domów. Powoduje to wykorzystanie przestrzeni, która w innym przypadku byłaby zmarnowana. Witryny narożne mogą znajdować się na podłodze lub można je zamontować na ścianie. Mogą mieć drzwi szklane lub drewniane. Możesz umieścić oświetlenie wewnątrz szafek i półek, aby rozjaśnić witrynę i skupić się na uroczych przedmiotach na wystawie. Narożna witryna to dobry pomysł dla wszystkich. Łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, przedmioty mają odpowiednie miejsce do ekspozycji.