Od niepamiętnych czasów drewniana wizytówka najnowszego wzornictwa jest wykorzystywana we wnętrzach domów, zarówno w sypialni, salonie, jak i jadalni. Te gabloty z łatwością pomieszczą wiele drobiazgów. Przeważnie ludzie lubią trzymać telewizory na swoich gablotach, a także różne inne piękne pamiątki. Czasami widzimy też różne kolekcje książek, czasopism, muzycznych płyt CD i winyli itp. Dlatego wszystko zależy od projektu nowoczesnej drewnianej gabloty. Mogą to być projekty witryn ściennych lub nawet współczesne style. Każdy projekt będzie miał swoje zalety i wady.

Drewniane projekty gabloty

Jak wybrać drewniane projekty gabloty?

Przy wyborze prostych projektów drewnianych gablotek do domu należy pamiętać o następujących ważnych rzeczach:

  • Kształt: Po pierwsze, projekt lub kształt gabloty. Każdy człowiek ma swój własny gust co do projektów, dlatego od kupującego zależy, czy dokładnie dobierze kształt i projekt, aby dobrze komponował się z otoczeniem.
  • Przestrzeń: Drugą ważną rzeczą jest przestrzeń. Twoja wizytówka może być duża lub mała. W zależności od miejsca w Twoim domu musisz wybrać najlepszą możliwą opcję.
  • Budżet: Wreszcie budżet lub cena, którą chcesz przeznaczyć na wizytówkę – czy to low-cost, czy premium.

Znaczenie drewnianych projektów gablotek:

Oto niektóre z najważniejszych kwestii, jakie mają drewniane projekty prezentacyjne w Twoim domu:

  • Drewniane gabloty są bardzo mocne i solidne, a także są w ten sposób wbudowane. Dlatego drewniane gabloty mają najlepszą trwałość i mogą z łatwością przetrwać lata. To jak długoterminowa inwestycja.
  • Te drewniane modele prezentacyjne wzbogacą wygląd Twojego domu o wspaniały wygląd i wyjątkowe uczucie. Zapewniają dodatkowy komfort w Twoim domu dzięki fantastycznym i niepowtarzalnym wzorom.
  • Katalog drewnianych gablotek wystawowych pomaga również w bezproblemowym przechowywaniu różnych produktów, a tym samym zajmuje mało miejsca.

Nowoczesne drewniane projekty witryn w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 10 prostych i najlepszych drewnianych projektów gablotek do domu z obrazami. Przyjrzyjmy się im.

1. Modułowy projekt drewnianej gabloty:

Najnowsze projekty drewnianej gabloty

Jest to jeden z najlepszych i najbardziej poszukiwanych projektów drewnianych mebli ekspozycyjnych, ponieważ pokryje główne moduły w przedpokoju. Witryna pomieści nie tylko telewizor, ale także system muzyczny. Można też trzymać swoje książki na półkach. Można również umieścić w dowolnym kolorze staromodne idole, które również nadadzą bardzo fajnego wyglądu drewnianym projektom gablot w przedpokoju. Ta gablota zakrywa całą ścianę, a także jest bardzo prosta w swoim wyglądzie. Gorąco polecam dla tych, którzy chcą czegoś prostego, ale również bardzo funkcjonalnego, bez żadnych wątpliwości.

2. Współczesny projekt drewnianej gabloty:

Najlepsze drewniane projekty gabloty

Stylistyka tej drewnianej gabloty meblowej rzeczywiście wygląda bardzo prosto, ale jest też stylowa. Projekt wygląda bardzo elegancko dzięki pływającym półkom, które również są umieszczone na ścianie. U podstawy znajduje się również długi stół przypominający gablotę, na której można trzymać telewizor i wszystkie inne niezbędne sprzęty elektroniczne, takie jak konsole do gier, systemy muzyczne itp. Minimalizm dodaje zupełnie nową warstwę dotyku i elegancji do ogólnego wyglądu witryny. Bez wątpienia ta drewniana gablota wisząca na ścianie rzeczywiście wygląda na bardzo kompaktową i małą. Więc jeśli masz mały pokój, możesz spróbować tego.

3. Fantazyjny projekt drewnianej gabloty:

Proste drewniane projekty gabloty

Jeden z najbardziej unikalnych i ciekawie wyglądających drewnianych projektów prezentacji zdjęć do salonu, które można teraz uzyskać na rynku. Ten projekt gabloty wprowadził do swojej produkcji różne innowacyjne pomysły. Drewniane gabloty ścienne mają dwie szafki po obu stronach gabloty, a także szafki w dolnej połowie gabloty. Możesz pokolorować tę witrynę zgodnie z kolorem ściany, ale najlepiej wyglądają tutaj kombinacje czerni i bieli. Środkowa część gabloty służy do umieszczenia telewizora, podczas gdy późniejsze półki można wykorzystać na inne wybrane przez Ciebie elementy elektroniczne.

4. Elegancki drewniany model prezentacji:

Nowoczesne drewniane projekty gabloty

Ta drewniana wizytówka do wystroju salonu wygląda bardzo nowocześnie i będzie pasować do każdego nowocześnie wyglądającego otoczenia lub domu. Główny projekt gabloty składa się z trzech poziomów, z których każdy jest wycięty pomiędzy nimi, co nadaje jej bardzo elegancki wygląd. Szafka jest tylko jedna i ona również jest zamknięta. W tej szafce możesz bezpiecznie przechowywać swoje ważne rzeczy. Możesz z łatwością użyć sztucznej doniczki, aby nadać całemu projektowi bardzo naturalny i elegancki wygląd. Ponieważ nowoczesna drewniana gablota ścienna jest zbudowana z litego drewna, nie należy obawiać się stłuczenia, jeśli cięższe przedmioty trzymasz na górze.

5. Prosty drewniany projekt gabloty:

Drewniane modele prezentacyjne

W przypadku, gdy chcesz mieć drewnianą witrynę telewizyjną, która wygląda bardzo prosto, ale również bardzo oszałamiająco, to powinien być twój wybór. Telewizor jest zamontowany na ścianie, a długi stół pod nim pomieści wszystkie Twoje systemy muzyczne i inne elementy elektroniczne, w tym wszelkie eksponaty. Jest to rzeczywiście bardzo budżetowy kolor drewnianej gabloty telewizyjnej, dlatego też wygląda na wiele gołych kości. Drewniana witryna telewizora LCD wygląda świetnie dzięki czystym liniom i jest naprawdę wykonana z drewna. Nowocześnie wykańczamy również drewno.

6. Projekt drewnianej prezentacji LED:

drewniane projekty wizytówek do domu

Ten projekt gabloty LED wygląda nie tylko nowocześnie, ale także wyrafinowany. Półki drewnianej szafki telewizyjnej India są gładkie, pływające, a także wyglądają elegancko. Półki bardzo ładnie komponują się z tłem. Również zastosowany kolor wykończenia jest bardzo prosty, a także stonowany, co również sprawia, że ​​wygląd gabloty ze sklejki również wygląda uderzająco. Możesz spersonalizować tę wizytówkę zgodnie ze swoimi potrzebami i używać jej tak, jak chcesz, bez żadnych problemów. Półki mogą również pomieścić inne przedmioty elektroniczne lub książki, ponieważ wysokość półek jest do tego idealna.

7. Drewniany model prezentacji na ścianie:

katalog projektów gablotek drewnianych

Jeśli kochasz designerskie drewniane zdjęcia prezentujące telewizor i chcesz wykorzystać całą przestrzeń na ścianie, jest to idealny wybór dla Twoich potrzeb. Ta gablota będzie rozciągać się na całej długości ściany, a zatem potrzebujesz dużo miejsca, aby pomieścić te masywne meble. Drewniane projekty gablotek do przedpokoju również mają ramę wykonaną z drewna, a na ścianie są też szafki i półki. Możesz przechowywać ważne rzeczy i przedmioty wewnątrz półek lub wysuwanych szafek. Kolorystyka drewnianych modeli gablot do przedpokoju jest bardzo prosta, a wykończenie w jasnym i czarnym kolorze.

8. Tradycyjny drewniany projekt gabloty:

drewniane projekty wizytówek do salonu

Na początku lat 90. tego rodzaju drewniane gabloty halowe były bardzo znane w Indiach z domów, a także z telewizorów. Te drewniane gabloty ścienne świetnie sprawdzały się również w tradycyjnych salach. Całość wykonana jest z drewna, z centralnym wykończeniem. Półki gabloty mają zamknięte regały w dolnej części oraz otwarte po obu stronach gabloty. Możesz łatwo umieścić telewizor na środku drewnianej gabloty na ścianie, a także możesz umieścić swoje eksponaty po obu stronach półek. Gablota ma duże rozmiary, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w swoim pokoju.

9. Najnowszy projekt drewnianej gabloty:

drewniane projekty gablotek do przedpokoju

Jeśli chcesz zamienić całą powierzchnię ściany w drewnianą gablotę do projektowania salonu, będzie to dla Ciebie świetny zakup. Półki drewnianych projektów gablotek do jadalni są ze sobą połączone, dzięki czemu zapewniają więcej miejsca na przechowywanie swoich rzeczy, czy to książek, czy lalek. Projekt tego projektu gabloty jest bardzo płynny i doskonale nadaje się również dla młodzieży. Modny i nowoczesny wygląd sprawi, że będziesz się chwalić przed Twoimi gośćmi. Jeśli masz mniej miejsca w domu, tego typu gablota w ogóle nie jest polecana.

10. Projektant drewnianej gabloty:

drewniane projekty gablotek do sypialni

Ten rodzaj drewnianych gablotek do sypialni doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach. Tak więc, jeśli masz ciasną przestrzeń w swoim pokoju lub domu, może to być również fajna opcja. Witryna posiada około dziewięciu półek, w których zmieścisz wszystkie swoje potrzeby i rzeczy. Wysokość każdej półki jest niewielka, więc nie można oczekiwać, że utrzymają w nich eksponaty o dużej wysokości. Dlatego możesz spodziewać się, że zabawki i małe eksponaty będą przechowywane na półkach. Niestety, nie jest duży, aby pomieścić telewizor, a także jest montowany na ścianie. Kolor i wykończenie zdjęć ze sklejki są bardzo standardowe i normalne.

Chociaż nie jest łatwo wybrać najlepsze projekty witryn z drewna tekowego dla twoich specjalnych potrzeb, ten przewodnik po artykułach z pewnością ci w tym pomoże. Możemy łatwo zauważyć, że istnieje wiele opcji do wyboru i dlatego nie powinno być żadnych problemów z zakupem najlepszej opcji. Drewniane gabloty narożne do domu mają różne rozmiary, a także kształty, również budżetowe, dlatego musisz kupować zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Zawsze szukaj produktów najlepszej jakości, a nigdy się nie zawiedziesz. Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiednie drewniane szklane gabloty do swojego domu.