Każdy chce schudnąć i obnosić się z krągłym / umięśnionym ciałem. Wszyscy chcemy pozbyć się tych dodatkowych wiotków i brakuje nam cierpliwości. Era ze skrótami na wszystko, często znajdujemy skróty do utraty wagi. Nie powiem, że to nie działa, ale przez większość czasu jesteś słabszy niż kiedykolwiek. Nic nie przychodzi łatwo, a smukłe, krągłe ciało? Nigdy nie wierzyłem. Aby schudnąć, trzeba włożyć dużo wysiłku w ćwiczenia i przestrzegać ścisłej diety.

31-dniowa kuracja na utratę tłuszczu

Obecnie codziennie znajdujemy różne diety awaryjne praktykowane przez osobę, aby natychmiast schudnąć. Często mają skutki uboczne, ale działają, jeśli zostaną podjęte odpowiednie środki i środki ostrożności. Widzimy nawet ludzi oddających się krótkoterminowym programom. Rygorystycznie zrobione bez kompromisów w zakresie zdrowia można osiągnąć część celu w krótkim czasie. Więc dzisiaj porozmawiamy o tym, jak schudnąć w 31 dni (powiedzmy miesiąc).

1. Określenie:

Bardzo ważne jest, aby zachować determinację, jeśli chcesz schudnąć w ciągu miesiąca, ponieważ trzeba oddać się rygorystycznym ćwiczeniom i zdecydowanie rygorystycznej diecie. To, co zwykle się dzieje, to po tygodniu determinacja spada i wracamy do normy. Wpływa to negatywnie na nasze ciało, ponieważ bez powodu narażamy nasze ciało na awarie dietetyczne. Trzeba być bardzo regularnym we wszystkim, co się robi, a nie zostawiać tego w środku.

2. Cierpliwość:

Bądź cierpliwy przez cały czas. To właśnie tracimy bardzo szybko. Więc bądźcie cierpliwi panowie i panie. Daj swojemu ciału czas na przyzwyczajenie się do ćwiczeń. Na pewno przyniesie efekty.

3. Uderz w siłownię:

Regularne gimnastyka i ćwiczenia są bardzo ważne. Aby schudnąć, należy wykonywać kombinację treningu cardio, cross oraz jogi. Ćwiczenia należy wykonywać codziennie.

4. Ustaw predefiniowany cel:

Prawdę mówiąc, nie da się tego wszystkiego stracić w zaledwie 31 dni. Ale z pewnością można stracić część tego, jeśli ktoś przestrzega ścisłej rutyny. Dlatego należy wcześniej ustalić cel. Na przykład można postawić sobie za cel schudnięcie 4-5 kg ​​w ciągu miesiąca i skoncentrować energię na jego osiągnięciu.

5. Małe posiłki i bez pomijania:

Nie jedz za dużo w jednym. Liczba razy powinna być zwiększona, a ilość jedzenia zmniejszona. Zaplanuj je więc z pomocą dietetyka na siłowni, ponieważ dieta powinna różnić się w zależności od typu ciała.

6. Spacer:

Dużo chodzić. A także chodź jak najwięcej. Zamiast korzystać z systemu transportu, należy w miarę możliwości pozwolić sobie na spacery. Nie tylko utrata wagi trzyma nas z dala od różnych innych wewnętrznych i zewnętrznych problemów.

7. Rozkoszuj się żywnością, która twierdzi, że traci tłuszcz:

Cóż, żadne jedzenie nie spala tłuszczu, ale zwiększa tempo metabolizmu organizmu. Wiadomo, że zielona herbata zwiększa tempo metabolizmu organizmu, ponieważ zawiera substancję ECEG i różne przeciwutleniacze.

Należy spożywać produkty pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż i płatki owsiane. Organizm potrzebuje dwa razy więcej kalorii, aby rozłożyć tę żywność niż żywność przetworzona. Należy spożywać niskokaloryczne produkty mleczne i chude mięso, ponieważ zawierają duże ilości białka.

8. Brak jedzenia z zewnątrz:

Jeśli chcesz stracić znaczną ilość tłuszczu w ciągu zaledwie jednego miesiąca, to w ogóle nie jedz poza domem smażonego i niezdrowego jedzenia.

Wraz z tymi napojami dużo wody, ponieważ utrzymuje system nawodniony i aktywny.

31-dniowa kuracja na utratę tłuszczu