Tamilska aktorka! Wszyscy wiecie, że tamilska aktorka często nosi sari, ale dziś zmienia się styl, w którym kultura zachodnia odgrywa ważną rolę. Większość aktorek woli nosić zachodnie sukienki, takie jak dżinsy, szorty itp. Jednak w tym artykule przeanalizowałam listę 11 najlepszych aktorek tamilskich w sari.

Tamilska aktorka w Saree:-

1. Manchu Lakshmi w jasnoróżowym sari:

tamilska aktorka w sari

Laxmi Manchu nosi różową sari ze złotą obwódką, która jest połączona z kontrastową zieloną bluzką bez rękawów z surowego jedwabiu. Ta bluzka została zaprojektowana przez shilpa reddy.

2. Vithika Sheru w połowie Sari:

tamilska aktorka w sari2

Wygląda wspaniale w pół sari Bhargavi Kunam. Modelka i aktorka vithika sheru będą obecne na spotkaniu prasy filmowej „mahabalipuram”, ubierając czerwoną pół sari zaprojektowaną przez bhargavi kunama. Nosi czerwoną pół sari ze złotym nadrukiem i złotą obwódką, jest czerwona dupatta, która jest połączona z rękawami do łokci ze złotą haftowaną bluzką.

[Zobacz więcej: Tamilskie obrazy aktorki]

3. Anchal w Blue Saree:

tamilska aktorka w sari3

Tamilska aktorka Anchal wygląda tak oszałamiająco w tej przezroczystej niebieskiej sari. Ta sari ma siatkową tkaninę ze złotym haftem na całej sari z wyjątkiem obramowania. Granica jest prosta. Nosi gładką jedwabną bluzkę bez rękawów.

4. Aksha w Bridal Saree:

tamilska aktorka w saree4

ona nosi czerwony jedwab sari ślubny Chennai. Ta jedwabna saree kanjeevaram jest ciemnoczerwona plus złota w kolorze ze złotą obwódką zari, ta saree jest połączona z zieloną jedwabną bluzką projektanta. Ta bluzka jest planowana przez Kavitha Gutta i pochodzi z butików ślubnych Golden Threads.

5. Punarnavi w różowym Lahnga Saree:

tamilska aktorka w sari5

Tamilska aktorka Punarnavi Bhupalam wygląda skwiercząc w czarno-białej lahnga saree. Ta sari obejmuje zwykłą różową pallu z kwiatowym obramowaniem, różową voni połączoną z pomarańczową bluzką z rękawami do łokcia, która obejmuje haftowany kwiatowy wzór.

6. Regina Cassandra w czarnej siatce Saree:

tamilska aktorka w sari6

Wystąpiła na funkcji audio swojego nadchodzącego filmu „Ra Ra Krishnayya” w czarnej fancygeorgette saree, która obejmuje pracę z cekinami. Wraz z tą sari nosi czarną bluzkę na ramiączkach spaghetti.

7. Ashwini w połowie Sari:

tamilska aktorka w saree7

Ta tamilska aktorka Ashwini nosi pół sari zaprojektowaną przez Trisha Trends. Szła po rampie w kolorze papugi zielonym i cytrynowożółtym, który jest podwójnie cieniowaną półsari stworzoną przez Amritha Mishra. Trendy Trisha są zlokalizowane, aby odsłonić sekwencję sklepów w poprzek miast bliźniaczych.

8. Shraddha Das In Blue Designer Saree:

tamilska aktorka w sari8

Aktorka Shraddha wygląda wspaniale i uderzająco w tej niebiesko-złotej projektantce sari. Ta sari składa się z szyfonu, który wygląda tak wygodnie w noszeniu, a także prosty w ułożeniu. Ponadto bluzka jest bez rękawów, co jest również designerskim kawałkiem.

9. Sanjana w czerwonej sari:

tamilska aktorka w saree9

Tamil acrress sanjana wygląda w czerwonym haftowanym saree lehenga w towarzystwie złotej granicy, obejmuje również niebieską siatkową pallu przez złotą plus czerwoną obwódkę, srebrna cekinowa granica dopasowana przez wysoki dekolt pełne rękawy bluzka robocza z głębokimi cekinami.

10 Keerthi Blue Designer Half Saree:

Keerthi Niebieski Projektant Pół Saree

Jak zawsze wygląda na wiecznie zieloną. Pokazuje, że jesteś olśniewający wraz z żywą aurą. To jest turkusowy jedwabny jedwabny sari tkany zari. Ma na sobie bluzkę do robienia.

11. Priyamani w Marron i Golden Pure Silk Saree:

tamilska aktorka w saree11

Wygląda pięknie w cienkiej jedwabnej saree kanchipuram, która jest utkana z zari. Wydawaj zarówno bordowy, jak i złoty. Zsynchronizowane przez niezszytą, bordową bluzkę Pure Handloom Kanchipuram Silk w kolorze bordowym.