Priyanka Chopra to jedna z najbardziej wpływowych osobowości na świecie! Znana jest z eklektycznego połączenia piękna z mózgiem. Dzięki odważnym wyborom mody na czerwonym dywanie, a nawet poza ekranem, wywołała spore zamieszanie w Internecie. Wielu jej fanów marzy, aby zobaczyć Priyanka Chopra w sari. Ta pani szefowa z pewnością wie, jak zdobyć ich serca, wybierając jedne z najbardziej zmysłowych i eleganckich sari na różne okazje. Sprawdź, jak ta „Desi Girl” sprostała naszym oczekiwaniom dzięki swojej postawie „nigdy nie mów-giń”.

Piękny wygląd Priyanki Chopra w Saree ze zdjęciami:

Musimy przyjrzeć się najlepszym zdjęciom priyanki chopra w saree.

1. Priyanka Chopra w Czerwonej Sari:

Priyanka Chopra w Czerwonej Sari

Damski! Wstrzymaj oddech, ponieważ przedstawiamy Ci ten niesamowity najnowszy obraz sari Priyanka Chopra w jaskrawoczerwonym kolorze! Kobieta została zauważona ze swoim mężem Nickiem Jonasem na przyjęciu zaręczynowym Ambanisów. Priyanka zdołała ukraść show swoim oszałamiającym wyborem kolorów i hojną ilością błyskotek.

2. Priyanka Chopra Dostana Sari:

Priyanka Chopra Dostana Saree

Spośród wielu sari noszonych przez Priyanka Chopra ten wygląd znajduje się na szczycie listy! Priyanka Chopra zostanie zapamiętana na zawsze za rolę w filmie Dostana. Sposób, w jaki skwierczała na ekranie do piosenek „Desi Girl”, może dać nam zastrzyk adrenaliny. Ta delikatna piękność błyszczała w kremowej, metalicznej szyfonowej saree z gorsetową bluzką. Jej warstwowy krój i ten uśmiech za milion dolarów sprawiły, że stała się sensacją z dnia na dzień.

3. Priyanka w Cotton Saree:

Priyanka w bawełnianym sari

To dość zaskakujące, gdy Priyanka jest w tak trzeźwym stroju, po przyjrzeniu się wyborom stylu, Priyanka zdobyła skromną dziewczynę z sąsiedztwa w tej granatowej bawełnianej sari. Postanowiła zachować prostotę, ale elegancję z wyrazistym naszyjnikiem i dużym, błyszczącym pierścionkiem w pasjansa. Czy ona nie wygląda wspaniale??

4. Priyanka Chopra Różowa Sari:

Priyanka Chopra Różowa Sari

Podczas niedawnej uroczystości Priyanka Chopra wygląda jak diva w tej jasnoróżowej, ręcznie tkanej sari. Saree, choć prosta, wyglądała dość odważnie dzięki krzykliwemu kolorowi. Jest podkreślony lustrami i niebieską obwódką, aby uzyskać stylowy wygląd. W końcu jego komputer! Na pewno można się spodziewać czegoś ciekawego!

5. Priyanka Chopra w Silk Saree:

Priyanka Chopra w Silk Saree

Spośród wielu celebrytów, którzy zabłysnęli na przyjęciu Wirushki, Priyanka zdecydowanie została zwycięzcą! Sprytnie wybrała złotą jedwabną saree Uppada z zieloną jedwabną bluzką. Sari odzwierciedlała jej prawdziwy styl i bogactwo. Wybrała oszałamiający świątynny naszyjnik z charakterystycznymi czerwonymi ustami!

6. Priyanka Chopra Saree w Bajirao Mastani:

Priyanka Chopra Saree w Bajirao Mastani

Rola Priyanki „Kashibai” w filmie „Bajirao Mastani” przyniosła jej uznanie nie tylko za sprawność aktorską, ale także za stylizację. Aktorka podniosła poprzeczkę swoim nienagannym wyczuciem mody, która była wierna tematowi. Ta biała sari z czerwoną bluzką Banarasi i ten Nath sprawia, że ​​jest niezapomniana!

7. Szyfonowa siatka:

Szyfonowa siatka

Priyanka Chopra zawsze była wspaniałą królową pszczół, jeśli chodzi o ubieranie się w odpowiednie kawałki. Tutaj Priyanka w tej pięknej szyfonowej i siatkowej sari wyglądała fantastycznie, podobnie jak kolor jej sari. Ubranie było pomalowane na różowo i było pół sari, pallu do sari prezentowało białe koronkowe wzory.

8. Nagi kolor:

Nagi kolor

Jednym z najczęstszych odcieni w szafie aktorki jest jej cielisty beżowy kolor i z tego samego oświadczenia widzieliśmy wcześniej, jak Priyanka zdziera z ekranu swoim drobnym, nagim strojem i po raz kolejny widzimy ją w znacznie bardziej tradycyjnym wyglądzie. Wraz z delikatnym beżem na brzegach pojawia się purpurowo-różowa plama.

9. Błyski:

Błyski

Priyanka jest olśniewająco gorącym materiałem, jak wszyscy wiemy i jesteśmy prawie pewni, że nie zawiedzie wszystkich olśniewających tak po prostu. Dlatego podczas jednego z jej pokazów nagród Priyanka postanowiła, że ​​świeci blaskiem, podczas gdy jej srebrzysta biała sari jest na niej udrapowana. W paski w poprzek saree jest okresowo brokatowa tkanina zwieńczona czerwoną obwódką.

10. W połowie Sari:

W połowie Sari

Priyanka zawsze była kimś, kto może włączyć nowsze style do swojej garderoby, a następnie olśniewać, gdy prezentuje się na spotkaniu eventowym. Tutaj po raz kolejny odziana w pół saree, Priyanka ma swoje królewskie niebieskie kolory utrwalone w dolnej połowie saree, podczas gdy górna połowa saree w szyfonowym kremowym kolorze kontrastuje z ozdobną saree.

11. Czarne piękno:

Czarna piękność

Jeden z najbardziej rzucających się w oczy kontrastów, jakie ubrania mogą wspierać, składa się oczywiście z czerni, jednego z wybitnych i pięknych kolorów, które pasują prawie do wszystkiego. Kiedy połączymy ten czarny odcień z innym pięknym odcieniem, matowym złotem, wszystko po prostu samo się układa. Tutaj, w tym sari, Priyanka zawiera złote obramowania wzdłuż boku.

12. Neonowa sari:

Neonowe Saree

Wydobywając swoją zabawną, wesołą stronę, Priyanka postanowiła odpuścić trochę ciężkich obowiązków, gdy ubrała się lekko w tę neonową sari z limonkowozielonym akcentem. Saree całkiem pasuje do jej bąbelkowego ja, ponieważ pomarańczowa koralowa granica biegła wzdłuż zewnętrznej linii zari wypełnionej diamentami. W połączeniu z matową ciemnoszarą bluzką wyglądała fantastycznie.

13. Anioł w bieli:

Anioł w bieli

Priyanka wygląda anielsko w tej czystej białej szyfonowej siatkowej sari. Użyła innego koloru jako swojej bazy, a następnie koronkowy kwiatowy wzór pokrywający pallu dodaje oomph szyfonowi. P.C całkiem nieźle ją ułożyła, dodając jasnoróżową halkę i pasującą bluzkę do śnieżnobiałego stroju. To jeden z najlepszych projektów sari Priyanka Chopra!

14. Niebieskie paski:

Niebieskie paski

Oto kolejny świetny kawałek saree autorstwa Priyanki, w którym na podstawie miękkich niebieskich pasków w siatkowe wzory są rysowane, a zatem ta saree jest cięciem na jeden z najbardziej modnych kawałków w okolicy. Wokół krawędzi znajdują się również wzory z czerwonym koralem. Ograniczyła swoje akcesoria do minimum, wybierając tylko piękny pierścionek koktajlowy.

15. Elegancka jaźń:

Elegancka jaźń

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że Priyanka nie mogłaby zrobić ze sobą lepszej pracy, wychodzi z wdziękiem ze swoim designerskim kawałkiem sari, splecionym ze złotymi koralikami na granicy i wspaniałymi wzorami białego beżu i czerni. Z bluzką z rękawami na łokciach Priyanka całkowicie zabiła ten look.

Więc ludzie! Wiemy, że chcesz zobaczyć więcej Priyanki Chopra. Ale dobre rzeczy zawsze muszą się skończyć! Nie martw się, będziemy Cię regularnie informować o niektórych rewelacyjnych wyglądach Priyanki w sari. Więc, który z nich najbardziej Ci się podobał? Koktajlowy wygląd czy udomowiony strój? Daj nam znać swój ulubiony wygląd w sekcji komentarzy!