Indyjska w najlepszym wydaniu, Rani Mukherjee została sklasyfikowana jako doświadczona aktorka, która rządziła branżą B-town w swojej najlepszej formie i chociaż teraz zredukowała ją na ekranie do minimum, jej nagłe powroty sprawiły, że zaniemówiliśmy. Wciąż trzymając się rynku dzięki swoim niesławnym umiejętnościom i talentom, Rani Mukherjee jest również jedną z najbardziej znanych aktorek bengalskich i będąc jedną z tych, o których wiesz, że Rani w sari wyglądałaby równie hipnotyzująco. Oto lista wszystkich razy, kiedy Rani postanowiła podtrzymać swoją stronę bonga i sprawić, że omdlejemy.

Wspaniała Rani Mukherjee w Sari ze zdjęciami:

1. Czarny na czerwono:

rani mukherjee w sari

Jedna z najbardziej wykwintnych kombinacji kolorystycznych, od zawsze rządzących kombinacjami tkanin, nie jest niczym lepszym niż zmysłowa gorąca czerwień zwieńczona czernią i właśnie dlatego Rani postanowiła połączyć te dwa elementy w tej pięknej designerskiej sari. To, co najbardziej nam się podoba w sari, to prosty czerwony blask bez żadnych upiększeń, który utrzymuje sari w trzeźwości, podczas gdy czarne i matowe złote detale wzdłuż granicy przedstawiały odrobinę zabawy.

2. Czysta biel:

Czysta biel

W jednym z wcześniejszych wywiadów Rani przyznała, że ​​​​biały kolor był jej ulubionym i dlatego nigdy nie traci szansy na noszenie białego zestawu, tak jak tutaj. Saree ma wilgotny połyskujący wygląd w kolorze białym, podczas gdy strzałki skierowane w dół tworzą granicę tuż pod czerwonym.

3. Miękki różowy:

Miękki róż

Najbardziej dziewczęcy ze wszystkich kolorów, różowy jest bardzo pięknym kobiecym i wzmacniającym kolorem, a ta gwiazda „Mardaani” ma na celu pokazanie swojej dziewczęcej strony. Na pokazie nagród Rani ubrana na różowo przemaszerowała po przejściu, trzymając rękę współaktora, podczas gdy różowa saree w czarno-fioletowej granicy błyszczała u góry.

4. Zespół:

Zespół

Oto wspaniała sari prosto z garderoby Rani Mukherjee, gdzie w kremowej i czarnej siateczce olśniła się jak gwiazda. Saree od dołu zaczyna trzeźwo z podstawowym kremowym satynowym wykończeniem, a gdy zbliża się do pallu, widoczny jest wyraźny wzór na czarnej siatce z białym.

5. Po raz kolejny różowy:

Rani na różowo

Tutaj ponownie widzimy Rani w kolorze różowym, ale tym razem w stanie mocno wysadzanym klejnotami. sari jest mocno ozdobione ozdobami, które są zabarwione na niebiesko, najjaśniejszym, jaki może zapewnić cień, a następnie zwieńczone białymi cekinami. Ta ruchliwa różowa sari jest bardziej jej imprezowym wyglądem, gdy sama Rani ubrana w różowy cień lśnił i świecił.

6. Matowe złoto:

Matowe złoto

Rani, królowa po angielsku, jest rzeczywiście taka prawdziwa. Jest elegancka i pełna wdzięku, silna i odważna, dlatego kiedy ubrała się w matowe złoto z satynową, miękką czerwoną sari podszytą obramowaniem, zmiótła nas z nóg i gdy śliniliśmy się, stała posągowo i dumna.

7. Prosta czerń:

Prosta czerń

To zdjęcie Rani jest nieco młodsze, kiedy Rani postanowiła nosić tę klasyczną czarną, prostą szyfonową sari. Saree sama w sobie jest miękka i trzeźwa, bez ozdób, ale sama w sobie stanowi element oświadczenia.

8. Idealna Ewa:

Idealna eve

Aby uzyskać wspaniały wieczorowy wygląd w całkowicie tradycyjny sposób, weź przykład Rani, która tak delikatnie połączyła dwa najbardziej ulubione kolory tego sezonu i wyszła w całości glam i złota. Saree po raz kolejny ma swój ulubiony odcień, tym razem perłowo-biały z prostą złotą podszewką.

9. Wygląd Hotchpotch:

Wygląd hotchpotch

Sabyasachi, jeden z dzielnych projektantów indyjskiego przemysłu filmowego, postanowił nadać Rani bardzo modny wygląd, który mieszał się z najnowszą kulturą warcabów w sari. rezultatem była ta bardzo fajna sari z satynowo-czerwonym kolorem i matowymi kratami, które zostały zneutralizowane złotym akcentem pod koniec.