Keerthi Suresh to nowa aktorka w bloku, która szturmem podbija przemysł filmowy tamilski i telegu. Oprócz wszystkich sukcesów filmowych, wygląda również uderzająco pięknie, gdy nosi sari. Ze swoją uroczą twarzą i wyluzowanym stylem, Keerthi Suresh w zestawie saree skupia się głównie na tradycyjnych jedwabnych saree z pięknie wyglądającą perłową biżuterią, w tym naszyjnikami i kolczykami. Keerthi Suresh w sari również nosi głównie bluzki z pół rękawami w jasnych kolorach i utrzymuje luźne włosy lub ściśnięte w kok. Lubi też używać czerwonej lub beżowej szminki, która nadaje jej stonowany wygląd.

Najnowsza kolekcja Keerthi Suresh w Saree z obrazami:

Oto najlepsze projekty Keerthi na zdjęciach sari.

1. Keerthi Suresh w Half Saree:

Keerthi Suresh w połowie Saree

Szukasz najlepszego projektu pół sari? Sprawdź Keerthi Suresh na zdjęciach sari i na pewno dostaniesz jeden dla siebie. Saree został zaprojektowany przy użyciu jedwabiu i materiału siatkowego w kolorze żółtym. Aby nadać pół sari chwytliwy wygląd, w całym kawałku otrzymuje się haft. Ciężka haftowana bluzka dodaje niesamowitego wyglądu sari. Najlepsze na wesela, ta sari może również dodać do Twojego czarującego wyglądu podczas festiwali.

2. Keerthi Suresh w Silk Saree:

Keerthi Suresh w Silk Saree

Chcesz mieć wyrafinowaną, ale intrygującą odzież ślubną? Wypróbuj Keerthi Suresh w jedwabnym sari. Saree jest wykonana z czystego jedwabiu i zaprojektowana specjalnie dla panien młodych w stylu Kanchipuram. Saree ma zielony kolor z nadrukami liści, podczas gdy pallu to wielokolorowe paski z szeroką złotą obwódką wykonaną z małych wzorów. Sari jest najlepszym wyborem dla narzeczonych, a także jest przeprowadzana na ważne festiwale.

3. Keerthi Suresh Różowy Sari:

Keerthi Suresh Różowy Saree

Chcesz wyglądać tak prosto, jak to tylko możliwe? Wypróbuj to różowe sari Keerthi Suresh, aby uzyskać elementarny wygląd. Zaprojektowany z bawełnianego materiału, sari ma gładką teksturę. Jedyną rzeczą dodaną do sari jest gruba złota granica. Cała sari jest gładka wraz ze złotą obwódką, która najlepiej nadaje się do eleganckiego wyglądu. Ponieważ sari jest wykonane z bawełny, najlepiej nadaje się na małe imprezy, festiwale lub okazje w okresie letnim.

Zobacz więcej: Kajal Agarwal w Saree

4. Keerthi Suresh w Red Saree:

Keerthi Suresh w Czerwonej Sari

Masz bzika na punkcie nadruków i szukasz prostego projektanta z tymi wszystkimi kombinacjami? Spójrz na ten Keerthi Suresh w sari, który z pewnością spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Sari jest wykonana z materiału szyfonowego w kolorze czerwono-białym. Patli saree ma czerwono-białe nadruki w kratkę, podczas gdy pallu jest całkowicie czerwony z białymi kamieniami. Idealny projektant, ta sari jest najlepsza na imprezę, a także na inne drobne wydarzenia.

5. Keerthi Suresh Saree w Rajini Murugan:

Keerthi Suresh Saree w Rajini Murugan

Wtedy ta sari z pewnością znajdzie się na twojej liście. Sari jest wykonana z jedwabnego materiału i zaprojektowana w kolorze niebieskim, sari otrzymuje drobne wydruki na pallu, podczas gdy reszta saree pozostaje gładka. Ponownie sari ma również szorstką złotą obwódkę. Idealny na zapięty wygląd na każdą okazję, ta sari jest popularna na festiwale lub wszelkie okazje przedślubne.

6. Keerthy Suresh Saree w Mahanati:

Keerthy Suresh Saree w Mahanati

Uwielbiasz nosić lekkie i kuszące sari? Co powiesz na to saree Keerthi Suresh w Mahanati? Lekka sari jest wykonana z materiału szyfonowego. Ponownie, aby była urocza, sari ma duże kwiatowe nadruki. Najlepszy dworski wygląd nadaje bluzie z podobnym wzorem w drobny print. Biały kolor nadaje mu pieszczotliwy wygląd. Niezależnie od tego, czy są to imprezy osobiste, czy firmowe, tę saree można łatwo przeprowadzić również na imprezy, aby uzyskać zachwycający wygląd.

7. Keerthi Suresh w Zielonej Sari:

Keerthi Suresh w Zielonej Sari

Szukasz aprobującej kombinacji kolorów dla najlepszej sari? Wypróbuj ten Keerthi Suresh w kolorze zielonym sari. Saree ma jasnozieloną i czerwoną kombinację, co czyni ją bardziej uroczą. Tam, gdzie kompletna sari jest zielona, ​​pallu i obramowanie są czerwone z drobnymi drobnymi nadrukami w kolorze złotym. Ponownie, jedwabna sari ma również ciężką bluzkę, co zwiększa znaczenie sari. Ta jedwabna sari jest najlepsza na wesela, festiwale lub ważne okazje pooja.

8. Keerthi Suresh w Kerala Saree:

Keerthi Suresh w Kerala Saree

Chcesz nadać swojemu wyglądowi tradycyjny akcent? Czy sprawdziłeś ten Keerthi Suresh w Kerala Saree? Wykonana z bawełnianego materiału, ta wykwintna sari została zaprojektowana z myślą o tradycjach Kerali. Gładka sari ma kropkowany wzór pośrodku jest złota, a obramowanie ma dzianinę ze złotej koronki. Ta kerala saree może być wykonana w tradycyjnym wyglądzie na festiwalach i specjalnych okazjach i zwyczajach.

9. Keerthi Suresh w żółtym sari:

Keerthi Suresh w żółtym sari

Sarees szyfonowe były najlepsze do regularnego noszenia. I to jest najlepsza wygodna sari wśród Keerthi Suresh w obrazach sari. Szyfonowa saree ma gładką żółtą teksturę z kwiatowymi nadrukami. Ponownie cała sari ma kwiecistą granicę z podobną bluzką. Małe kwiatowe nadruki w kolorze białym, zielonym i czerwonym sprawiają, że sari są bardziej urzekające. To najlepsza sari na regularne noszenie, a nawet wyjścia, małe imprezy lub imprezy.

10. Keerthi Suresh w Złotej Sari:

Keerthi Suresh w Złotej Sari

Czy chcesz nosić coś, co jest miłe i couturier? Wystarczy spojrzeć na tego twórcę Keerthi Suresh w złotej sari i na pewno się na niego zakochasz. Cała sari jest w kolorze złotym, bez obramowań ani żadnego innego haftu. Dobra sari ma drobne nadruki w złotym wytłoczeniu. Saree daje wspaniały wygląd z drobno haftowaną bluzką. Najlepsze do strojów ślubnych, saree jest również zaliczana do odzieży ślubnej. Najlepiej sprawdza się również na specjalne festiwale lub okazje.

Dla osób szukających designerskiego akcentu na swoje okazje, obrazy Keerthi Suresh w saree są najlepszym miejscem do szukania najnowszych projektów. Zawierają nie tylko zaawansowane projekty, ale także dodają tradycyjnego wyglądu Twojemu wyglądowi. Po prostu przejrzyj wszystkie filmy, a będziesz dostępny z szeroką gamą sari na każdą okazję lub regularnym strojem. Keerthi Suresh w saree jest zatem szeroko wyszukiwanym obrazem w różnych wyszukiwarkach do przechwytywania projektów lub podobnych projektów na rynku. Jaki projekt zamierzasz dodać do swojej kolekcji inspirowanej kolekcją Keerthi Suresh??