Nic dziwnego, że celebrytka, taka jak Rakul Preet Singh, mogła fantazjować o swoich fanach. Jej niewinny urok, a także zmysłowość, w oczach patrzącego wyglądają na niedoceniane. Zdjęcia Rakul Preet Singh sari wyglądają fantastycznie, a także dzielnie noszą różnego rodzaju sari. Styl saree Rakul Preet Singh jest bardziej w kierunku urody, ponieważ uwielbia nosić głównie jedwabne lub lniane sari – tradycyjne lub jednolite kolory. Lubi też dodawać do miksu różnego rodzaju kwiatową i złotą biżuterię, a także lnianą lub jedwabną bluzkę oraz spięte lub luźne kosmyki włosów..

Najnowsza kolekcja Rakul Preet w Sarees z obrazami:

Oto najlepsza kolekcja sari Rakul Preet, która zainspiruje.

1. Rakul Preet Singh w Red Saree:

Rakul Preet Singh w czerwonej sari

Szukasz skwierczącego wyglądu na romantyczny dzień? Spójrz na ten Rakul Preet Singh w czerwonym obrazie sari i na pewno go pokochasz. Saree jest w kolorze krwistoczerwonym z szyfonowym materiałem. Prosta sari ma kwiatowe wzory w złotym losowo przyklejonym do zwykłego sari. Z designerską bluzką sari daje oszałamiający wygląd. Najlepsze na wesela, ta sari może być również niesiona na randki lub inne spotkania.

2. Rakul Preet Singh w Czarnej Sari:

Rakul Preet Singh w Czarnej Sari

Chcesz komplementarnego wyglądu w sari? Wypróbuj ten Rakul Preet Singh w czarnym sari. Zwykły czarny sari ma z boku różowy designerski element, aby nadać mu skromny wygląd. Ponownie, cała sari ma również grubą obwódkę w kolorze różowym i złotym z brokatowymi wzorami. Sari jest również schowana ze złotymi diamentami w sari. Z różową brokatową bluzką ta sari jest najlepsza na festiwale i wesela.

3. Rakul Preet Singh w Half Saree:

Rakul Preet Singh w połowie Saree

Czy różowy jest Twoim ulubionym kolorem? Ten obraz aktorki Rakul Preet Singh w sari z pewnością zdobędzie twoje serce. Sari ma wzór w połowie saree, w którym dolna część ma gładką teksturę z dużymi kwiecistymi butami w złotym kolorze. Z podobną bluzką, saree pallu ma złoty pasek z podobnymi brzegami. Saree jest wykonany z jedwabiu, podczas gdy pallu jest z szyfonu.

4. Rakul Preet Singh w Silk Saree:

Rakul Preet Singh w Silk Saree

Powstaje perfekcyjnie zaprojektowana saree Rakul z jedwabiu, mając na uwadze tradycje i kulturę południowej części Indii. Saree ma kolor pomarańczowy, a obramowanie jest wykonane ze złotej nici. Pallu ma niebieski wzór zauszników, który doskonale łączy się z pomarańczowym. Środkowa część saree ma gładką teksturę. Saree najlepiej nadaje się na festiwalowy wygląd, małżeństwa, a nawet na funkcje religijne.

5. Rakul Preet Singh w Białej Sari:

Rakul Preet Singh w Białej Sari

Jesteś fanem bieli dla wyjątkowego wyglądu? Ten Rakul Preet Singh w stylu sari będzie dla ciebie bicie serca. Saree jest wykonany z materiału z żorżety o złamanej bieli. Ponownie, używając jasnobrązowego koloru, sari otrzymuje również projekt kratki w całym sari. Aby dodać delikatnego wyglądu, sari otrzymuje jedwabną obwódkę z geometrycznymi liniami. Ta sari jest najlepsza na imprezy i inne tego typu imprezy z modną bluzką.

6. Rakul Preet Singh w Net Saree:

Rakul Preet Singh w Net Saree

Jeśli chodzi o saree netto, ten Rakul w obrazie saree jest dość zabójczą kombinacją kolorów materiału i saree. Zainspirowany wzorami DhupChav saree, ta saree jest wykonana z materiału siatkowego, a jednocześnie jest kombinacją dziecięcych różowych i szarych kolorów. Cała sari ma lekką konsystencję, w której praca w sari odbywa się poprzez haft szaro-złoty. Ten designerski kawałek jest najlepszy na przyjęcia, wesela, przyjęcia itp. Z kwiecistą jedwabną bluzką od projektanta.

7. Rakul Preet Singh w zielonej sari:

Rakul Preet Singh w zielonym sari

To proste, ale stylowe. To są komentarze, które na pewno otrzymasz, jeśli otrzymasz podobną sari, którą niosą obrazy sari Rakul Preet. Wykonana z materiału z żorżety, sari ma gładką, jasnozieloną teksturę, która ma najwyższą jasność. Ponieważ sari jest całkowicie gładka z maleńką złotą obwódką, nadanie jej jedwabnej designerskiej bluzki lub bluzki z brokatem poprawiłoby wygląd. To światło do noszenia sari jest najlepsze dla kotów, przyjęć i małych wydarzeń.

8. Rakul Preet Singh w żółtej sari:

Rakul Preet Singh w żółtym sari

Chcesz uzyskać bogaty wygląd nawet najmniejszej funkcji? Spójrz na tego Rakula Preet Singha w obrazach sari, a na pewno będziesz tego wymagać. Saree ma całkowicie żółtą teksturę o różnych odcieniach. Ponownie, szyfonowa sari ma tradycyjny wygląd ze złotą obwódką z różowymi wzorami, aby uzyskać najlepszą mieszankę kolorów. Ta urocza sari jest najlepsza na wszelkiego rodzaju małe lub duże uroczystości, takie jak ślub, zaręczyny, imprezy itp.

9. Rakul Preet Singh w Kanchipuram Saree:

Rakul Preet Singh w Kanchipuram Saree

Sarees Kanchipuram dodają tradycyjnego wyglądu podczas noszenia. A te zdjęcia saree Rakul Preet sprawią, że oszalejesz, aby dodać tradycyjną saree do swojej kolekcji. Sari jest wykonana z czystego jedwabiu w wielu jasnych kolorach, takich jak różowy, zielony, żółty itp. Sari ma różne drobne wzory, podczas gdy pallu jest całkowicie tradycyjny ze złotą pracą. Najlepsze na świąteczny wygląd, ta sari jest noszona na festiwale, specjalne okazje religijne i małżeństwa.

10. Rakul Preet Singh w Blue Saree:

Rakul Preet Singh w Niebieskim Sari

Szukasz sari z nadrukiem? Czy sprawdziłeś ten Rakul Preet Singh w niebieskim obrazie sari? Zaprojektowana z materiału z żorżety, ta saree ma ciemnoniebieski kolor, a obramowanie ma gładką różową teksturę. Całe saree nosi wielokolorowe nadruki, które sprawiają, że saree jest wymiarowe. Ponownie, cała sari ma również ciemne nadruki, które zapewniają bajeczny wygląd. Najlepsze do regularnego noszenia, ta lekka sari jest również najlepsza na spotkania, małe imprezy, kotki, imprezy itp.

Rakul zawsze pozostawał w modzie dzięki lekkim sari w jasnych kolorach. Dlatego, jeśli szukasz sari, która jest jasna, ale wyrafinowana, wypróbuj kolekcję zdjęć sari Rakul Preet Singh, aby uzyskać to, co najlepsze dla swojej garderoby. Ponownie, najlepszą częścią wyboru saree Rakul jest to, że twoja saree zawsze będzie połączona z designerską bluzką, nawet jeśli jest to po prostu drukowana. Wzory bluzek, które nosi z saree, w dużym stopniu podkreślają piękny wygląd saree. Jaka była twoja ulubiona sari z kolekcji? Uciekaj po to już dziś!.