W dzisiejszym świecie liczy się tylko prezentacja. Drzwi wejściowe otwierają drogę do wejścia do Twojego pięknego domu i pozostawiają niezatarte wrażenie w ich umysłach. Jeśli budujesz nowy dom dla siebie lub nawet jeśli chcesz wymienić wcześniej istniejące drzwi w swoim domu, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać listę najmodniejszych projektów drzwi do przedpokoju, które możesz wybrać. Przewiń w dół, aby zobaczyć najlepsze modele, które mogą ułatwić Ci pracę.

Jaki rodzaj drzwi najlepiej nadaje się do Twojej hali:

Wybór typu drzwi do przedpokoju nigdy nie był łatwy. Wpisy można podzielić na klasy na podstawie materiału użytego do ich produkcji. Niektóre z nich to stal, drewno, szkło, PCV, które są chętnie używane. Istnieją również pojedyncze drzwi, podwójne drzwi, drzwi przesuwne, drzwi składane itp. Przy tak wielu dostępnych opcjach całkiem normalne jest pomylenie. Wybierz typ drzwi, który Twoim zdaniem pasuje do Twojej przestrzeni przedpokoju i czy spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Najnowsze projekty drzwi do hali w Indiach:

Tutaj przedstawiamy listę 15 prostych i nowoczesnych pomysłów na projekt drzwi do przedpokoju, które nadadzą Twojemu domowi stylowy i piękny wygląd.

1. Projekt drzwi wejściowych do hali:

Projekt drzwi wejściowych do hali

To jedne z najprostszych, ale w pewien sposób dostosowanych drzwi do Twojej przestrzeni przedpokoju. Duże drzwi z zawiasów wykonane są z drewna z prostokątnymi szybami po bokach. Specyfika każdego wpisu polega na tym, jak go postrzegamy i jak włączamy do niego nasze gusta. To idealna okazja do zaprezentowania swojego smaku. Środkową część drzwi można pokryć prostokątnymi wzorami od góry do dołu.

2. Projekt drzwi do jadalni:

Projekt drzwi do jadalni

Ze względu na ograniczenia przestrzenne w mieście jest wiele mieszkań typu studio. Ale jeśli masz stodołę z przestronnymi pokojami, ten projekt jadalni doskonale nadaje się do zakrycia jadalni, gdy nie jest używana. Można go bardzo szybko zainstalować, a do tego są dwoje drewnianych drzwi przesuwnych bez ekstrawaganckiego designu. W górnej części drzwi przeszklone szkło. Uzupełnia całość, otwierając ją, gdy jadalnia jest w użyciu i zamykając ją, gdy nie jest używana. To takie proste!

3. Projekt drzwi przesuwnych do hali:

Projekt drzwi przesuwnych do hali

Jest to konstrukcja drzwi przesuwnych, która najlepiej nadaje się do holu z pięknym patio od frontu. Pełni również funkcję przegrody między wejściem a strefą frontową. Są to proste szklane drzwi przesuwne, które można również zasłonić cienkimi zasłonami. Wczesne poranki są piękne przy łagodnym świetle słonecznym, ale w miarę upływu dnia światło słoneczne staje się jaśniejsze, stąd zasłony. Wyobraź sobie, że stoisz na progu, by cieszyć się lekkim deszczem z ulubioną przekąską lub popijać herbatę na patio wczesnym rankiem. Zabiera cały stres.

4. Projekt podwójnych drzwi w hali głównej:

Projekty podwójnych drzwi w głównej hali

Jest to projekt podwójnych drzwi do głównego holu. Ma znaczną długość i szerokość, w większości składa się z czystego drewna z zawiasów. Drzwi główne mają bardzo uproszczoną konstrukcję, składającą się z dwóch okręgów na obu drzwiach z misternym wzorem w obszarze wewnętrznym. Drewniany obszar przymocowany do ściany ma wyrzeźbiony bardzo szczegółowy projekt. Ponieważ drzwi są ciężkie, znacznie bardziej pasuje do nich skromny design!

5. Projekt drzwi hali PCV:

Drzwi do hali PCV

To klasyczny projekt, który nada Twojemu domowi nowoczesny i modny wygląd. Są to drzwi wydłużone od góry do dołu z poziomymi paskami pomiędzy nimi, wykonane z wysokiej jakości PVC. Posiada sześć różnych kształtów kieliszków z żelazną rączką. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, możesz wymienić szkło na stal lub żelazko.

6. Projekt drzwi sali bankietowej:

Projekt drzwi sali bankietowej

Jeśli masz przestrzeń życiową podobną do sali bankietowej i potrzebujesz przegrody, która jeszcze bardziej podniesie piękno Twojego pokoju. Są to szklane drzwi przesuwne z drewnianą lub metalową ramą; szkło ma złoty wzór, który nadaje mu luksusowy wygląd. To doskonała opcja na projekt drzwi do przedpokoju, ale tylko wtedy, gdy nie masz w domu niegrzecznych dzieci!

7. Podwójne panelowe drewniane drzwi przedpokoju:

projekty drzwi do przedpokoju

Jest to współczesny projekt podwójnych drzwi wykonany z drewna, który ma prostokątne wzory u góry iu dołu. W środku znajdują się półokrągłe wzory z kolcami i otoczone kilkoma modelami o dziwnych kształtach, dzięki czemu Twoje drzwi wyglądają nowocześnie, nie tracąc przy tym swojej tradycji. Drzwi rozciągają się od podłogi do sufitu, dzięki czemu Twój dom wygląda na znacznie większy niż jest w rzeczywistości. Jeśli chcesz wybrać prosty, ale elegancki design, to jest ten dla Ciebie.

8. Drzwi do hali drewnianej i szklanej:

Drzwi do holu z drewna i szkła

Te drzwi obnoszą się z przestrzenią przedpokoju dzięki połączeniu szkła i drewna, dodając klasy do obszaru przedpokoju i pomagając wyeksponować wnętrza. Drzwi są wykonane z czarnego drewna poniżej połowy, a górna połowa pokazuje szkło chronione za pomocą cienkich drewnianych płyt z uchwytami w tym samym kolorze. Jeśli uważasz, że bezpieczeństwo będzie problemem ze względu na szkło, możesz użyć czarnego szkła i żelaznego pręta z boazerią z drewna.

9. Drzwi drewniane z pojedynczym panelem:

Jednopanelowe drewniane drzwi przedpokoju

Drzwi wejściowe do przedpokoju decydują o tym, jak ludzie patrzą na cały Twój dom. Jedne z drzwi, które wyglądają, mają stonowany, elegancki i prosty styl drzwi, który pasuje do każdego rodzaju przedpokoju. Duże drzwi, które zaczynają się od sufitu do dołu z czarnego drewna, mają kontrastowe klamki w kolorze srebrnym. Jeśli obserwujesz, możesz dodać drewniane panele po obu stronach ze szkłem pośrodku. Całość wygląda bardzo atrakcyjnie; szerokość drzwi zależy od rodzaju zastosowanej ościeżnicy.

10. Drzwi do korytarza:

Drzwi do korytarza

Ten projekt drzwi do przedpokoju najlepiej nadaje się do domów, w których między wejściem a holem znajduje się długi korytarz. Dwoje pojedynczych drzwi jest wykonanych ze szkła i jest podtrzymywane przez białe drewno lub czasami metal. Całe przejście jest utrzymane w bieli, co pasuje do białych dwuskrzydłowych drzwi z dwoma okrągłymi gałkami do otwierania i zamykania drzwi. Ponieważ są wykonane ze szkła, możesz zajrzeć do wnętrza swojego domu.

11. Drzwi do salonu:

Drzwi do salonu

Projekty drzwi do przedpokoju czasami motywują je zgodnie z wnętrzami, wzorami stylizacji i meblami obecnymi w Twoim domu. Brązowo-czarne drewno od zawiasów do szkła w kształcie kwadratów i prostych uchwytów. Jeśli zauważysz, drzwi są zsynchronizowane z meblami w przedpokoju. Ta konstrukcja drzwi do przedpokoju jest prosta i upiększa Twoją przestrzeń życiową.

12. Drzwi do hal wewnętrznych w różnych modelach:

Drzwi wewnętrzne do hal w różnych modelach

Ten typ drzwi do przedpokoju, który ma podwójne drzwi z długim prostokątnym szkłem pośrodku z długim uchwytem w kształcie pręta do głównego wejścia. Podobny wzór mają wnętrza domu bez przeszkleń. Na drzwiach pozostałych pomieszczeń znajdują się poziome pasy. Jeśli chcesz, możesz mieszać i dopasowywać modele w zależności od wnętrza Twojego domu. Ten projekt daje wyobrażenie, jak łatwo jest koordynować i nadać domowi elegancki wygląd.

13. Drzwi do sali wewnętrznej z tymi samymi modelami:

Drzwi do sali wewnętrznej z tymi samymi modelami

Jest to projekt drzwi do przedpokoju, który działa jak magia, jeśli chcesz udekorować swój przedpokój i dom w podobny wzór bez większych zmian w projekcie. Niebieskie drzwi łączyły się ze srebrnymi kropkami, po dwa prostokąty na wejście. Używając drzwi w tym samym kolorze, nadaje prostemu domowi stylowy i luksusowy wygląd. Możesz spróbować i nigdy nie pożałujesz, ponieważ przedstawia jedność w różnorodności.

14. Dwustronne drzwi wejściowe do sali:

projekty drzwi do przedpokoju

Ten projekt drzwi do hali najlepiej nadaje się do dużych hal i ma dwa rodzaje drzwi. Jedno podwójne wejście ze szklanym środkiem otoczonym drewnem i kolejne sporych rozmiarów podwójne drzwi wykonane z drewna. Chociaż otwierasz duże drewniane drzwi, przezroczyste szklane drzwi zapewniają doskonały widok na salę, a także możesz zobaczyć piękną przyrodę na zewnątrz. Szklane drzwi zapewniają wystarczającą ilość światła słonecznego, aby rozjaśnić cały obszar przedpokoju. Możesz połączyć to z dopasowanymi drewnianymi akcesoriami.

15. Drzwi przednie hali ze wzorem:

Drzwi wejściowe do sali z wzorem szablonu

To jeden z najbardziej wyjątkowych i intrygujących modeli drzwi do przedpokoju. Choć może to wyglądać na proste, rzeźbienie w drewnie z wzorem ma skomplikowane wzory wyryte na drzwiach. W górnej części dużych drewnianych drzwi znajdują się małe kwadratowe otwory pokryte szkłem. Większość dolnej części ma wzór w tym samym kolorze, który jeszcze bardziej upiększa drzwi do przedpokoju. Możesz również powtórzyć ten model z innym planem przy głównym wejściu, który pomoże Ci odtworzyć pomysły na duże lub małe wnętrze domu.

Wskazówki dotyczące kupowania projektów drzwi do hali:

Oto kilka wskazówek, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem nowych drzwi do domu.

  • Spójrz na swoją przestrzeń przedpokoju, a następnie wybierz drzwi, które będą pasować do Twojego stylu, wnętrza i wielu elementów w domu.
  • Działa to dobrze, gdy chcesz zachować większość cech swojej oryginalnej przestrzeni, a jednocześnie nadać jej nowy wygląd za pomocą tylko drzwi.
  • Jeśli przeprowadzasz się w nowe miejsce, musisz użyć swojej wyobraźni, aby to urzeczywistnić.
  • Do produkcji tych drzwi używa się kilku materiałów. Niektóre przykłady to stal, drewno i włókno szklane.
  • Najniżej kosztuje stal, a pięciokrotnie drewno i włókno szklane. Drzwi stalowe są używane na równi z drewnem i szkłem. Ale może nie być trwały.
  • Dlatego kupując drzwi, weź pod uwagę budżet i trwałość produktu końcowego.

Przedpokój to sposób na wejście do naszego domu, a drzwi pozwalają na reprezentowanie naszych upodobań. Zawsze zależy to od wyboru osób mieszkających w domu. Ale nie jest to coś, co decydujesz z kaprysu, a my dostarczyliśmy Ci listę najnowszych projektów drzwi do przedpokoju, przez które możesz przejść przed podjęciem zdecydowanej decyzji. Przejrzyj listę i wybierz jedną zgodnie z Twoim domem.