Ze względu na zmniejszającą się ilość powierzchni mieszkania i domy zaczęły wykorzystywać maksymalnie dostępną powierzchnię. W ten sposób zaczęto wykorzystywać otwartą kuchnię przedpokojową w domach i mieszkaniach. Poza pomysłem na rozmieszczenie przestrzeni, projekty kuchni w przedpokoju mają wiele innych zalet. Gdy u Ciebie są goście, gospodarzowi trudno jest wchodzić w interakcje z gośćmi, jeśli stale gotuje dla nich w kuchni.

Najnowsze projekty kuchni halowych w Indiach:

Pospieszmy się, aby wybrać nowoczesne pomysły na projekt kuchni przedpokoju, aby udekorować przedpokój w wyjątkowym stylu.

1. Prosty projekt kuchni w przedpokoju:

Projekt kuchni przedpokoju

W tym miejscu przydaje się idea otwartej kuchni. Gospodarz może jednocześnie wchodzić w interakcje i gotować dla swoich gości w tym projekcie kuchni przedpokoju. Otwarta kuchnia nadaje się przede wszystkim do nowoczesnych i współczesnych domów. Przy odpowiednim oświetleniu otwarta kuchnia może sprawić, że mała przestrzeń będzie wyglądać na większą i bardziej otwartą.

2. Przytulny projekt kuchni w przedpokoju:

Przytulny projekt kuchni w przedpokoju

Projekty kuchni przedpokoju mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak marmur, mozaika z wieloma szafkami, aby dostosować przestrzeń w Twojej kuchni. Ponieważ projekty przedpokoju i kuchni są ze sobą połączone, wystrój kuchni powinien pasować do przedpokoju. Jeśli kombinacja kolorystyczna Twojego salonu jest jasna jak biel lub krem, to musi pasować do kuchni.

3. Otwarta kuchnia z projektem hali:

Otwarta kuchnia z projektem przedpokoju

Otwarta kuchnia w projekcie przedpokoju kuchennego pozwoli Ci odkryć prawdziwy potencjał Twojego gospodarstwa domowego. Otwarta kuchnia składa się głównie z szafek dla lepszego przechowywania towarów i przyborów. W otwartej kuchni znajduje się blat do stania i przechowywania żywności oraz jest obecny, gdy dostępna jest większa przestrzeń.

4. Sala aranżacji wnętrz z kuchnią:

Projekt wnętrz holu z kuchnią

W domach, w których jest dużo miejsca, otwarte kuchnie sąsiadują z przedpokojem bez ścian. Kuchnia i przedpokój mają ten sam sufit. Do udekorowania wnętrza przedpokoju z kuchnią można wypróbować pomysł na sufit podwieszany, który daje możliwość zamontowania różnego rodzaju oświetlenia. Ponadto w maksymalnych przypadkach widać, że kolor tła przedpokoju pasuje do koloru tła kuchni.

5. Projekt wiejskiej kuchni:

Projekt kuchni wiejskiej

Otwarta kuchnia w stylu wiejskim z odpowiednim wystrojem wnętrza może stylizować Twój dom i wydobyć prawdziwy potencjał domu. Jeśli chcesz być odważny, możesz również skontrastować kuchenne tło jasnym kolorem i podkreślić swoją kuchnię. Styl wiejski jest bardzo modny i przyjemny dla większości ludzi.

6. Podzielony projekt sali kuchennej:

Podzielony projekt kuchni

Jeśli chcesz podkreślić swoją kuchnię i całą jej wyjątkowość, możesz również wybrać kontrastowy kolor, który będzie dobrze pasował. Innym świetnym pomysłem jest umieszczenie szafki jako przegrody, aby oddzielić dwie przestrzenie. Wybór odpowiednich krzeseł, hokerów, sof pomoże w podkreśleniu wystroju wnętrza domu.

7. Projekt kuchni w białej hali:

Biała kuchnia w przedpokoju Design

Biel otwiera przestrzeń i wygląda jaśniej. Wybierz projekt, który łączy biel i szarość, aby go skoordynować. Jeśli w kuchni masz dużo otwartych półek zamiast szafek, trzymasz sztućce i obnosisz się z nimi w dobrym stylu. Możesz także kupić sztućce, które będą pasować do koloru Twojego wystroju i obnosić się nimi, co nada Twojemu domowi i kuchni bardziej wyrafinowany wygląd.

8. Projekt kuchni modułowej:

Projekt kuchni modułowej przedpokoju

Ta otwarta kuchnia modułowa do przedpokoju to kolejna świetna opcja. Wybierz wyjście z holu do kuchni, aby można było prowadzić rozmowy podczas pracy w kuchni. Przy odpowiednim oświetleniu w kuchni łatwo można osiągnąć prawdziwy pączek domu.

9. Małe mieszkania Projekt otwartej kuchni:

Małe mieszkania otwarta kuchnia Design

Otwarta kuchnia może doświetlić przestrzeń i sprawić, że mniejsza powierzchnia będzie wyglądać na większą. Otwarte kuchnie znajdują się głównie w nowoczesnych domach, aby stylizować i nadać nowoczesny i zmodernizowany wygląd. Możesz dodać wszystkie potrzebne rzeczy w małej płaskiej kuchni w przedpokoju.

Projekty kuchni w przedpokoju mogą być stylowe dzięki takim wyborom, jak kraj, modułowość itp. Wybierz najlepszy z powyższej listy, zgodnie z nowym układem domu.