Przedpokoje w każdym domu to miejsce, które jest najczęściej pomijane. Ale korytarze od dawna są źródłem inspiracji dla artystów. Istnieje wiele filmów, które słyną ze scen z korytarza. Korytarze mogą być wspaniałe przy odrobinie pracy i dużej wyobraźni. Zmień swój codzienny korytarz w coś genialnego. Półki służą przez długi czas do przechowywania ważnych przedmiotów lub eksponowania posiadanych skarbów. Posiadanie odpowiedniego projektu półki przedpokoju z dobrą dekoracją może potencjalnie zmienić cały wygląd twojego domu, nie tylko przedpokoju.

Najlepsze projekty półek w Indiach:

Przyjrzyjmy się 9 prostym i nowoczesnym projektom półek do przedpokoju z odpowiednimi pomysłami na półki do przedpokoju, które mogą nadać Twojemu domowi niesamowity wygląd.

1. Projekt półki kubicznej:

projekty półek do przedpokoju

Półki w kształcie sześcianu prezentują się nie tylko nowocześnie, ale także z klasą. Posiadanie sześciennej półki w przedpokoju może całkowicie odmienić Twój korytarz, istnieje wiele wzorów półek, ale ważne jest, aby wybrać odpowiednie przedmioty do trzymania na półkach. Półki powinny być jak najmniejsze i nie sfatygowane. Zazwyczaj wiele sześciennych półek jest ułożonych w określony sposób.

2. Półki rozproszone:

Rozrzucone półki hali

Uzupełnij swoje rozproszone myśli dzięki temu projektowi półek do przedpokoju. Jeśli jesteś osobą wyluzowaną i zawsze piegowasz się ze swoimi myślami, to być może jest to dla Ciebie najlepszy projekt półki do przedpokoju. Na ścianie montowanych jest wiele półek o różnym stylu i długości, niekoniecznie w sposób symetryczny i świetny design półek w przedpokoju.

3. Półka naścienna w stylu schodowym:

Półka naścienna w stylu schodowym

Zachwyć swoich gości tym pięknym wzorem półki do przedpokoju, która przypomina schody. Projekt nadaje Twojemu przedpokojowi specyfikę i piękny wygląd. Ten jest świetnym pomysłem na projekty półek do przedpokoju.

4. Tradycyjne projekty półek do hali:

Tradycyjna półka przedpokoju

Tradycyjna półka do przedpokoju może być dowolnego rodzaju, ale ta o wiktoriańskim wyglądzie jest uważana za najbardziej autentyczną. Każdy tradycyjny korytarz będzie miał bardzo dekoracyjne półki z możliwością przechowywania pod spodem. Wiele półek ma lustra również pomiędzy nimi.

5. Półka Super Chic Hall:

Super Elegancka Półka Hall

Ten projekt półki najlepiej nadaje się dla minimalistów. Półka w przedpokoju jest smukła i poprowadzona rurociągiem, aby zapewnić wygląd i wrażenie nieistniejącego piękna. Prawdą jest, że nie będziesz w stanie załadować i wyświetlić wielu rzeczy, ale na co naprawdę możesz liczyć. Projekt tworzy zdumiewający wpływ na Twój korytarz.

6. Projekty półek DIY do hali:

Półka do samodzielnego montażu

Nie ograniczaj swojej wyobraźni, gdy myślisz o udekorowaniu półek w przedpokoju i chcesz spróbować swojej kreatywności. Możliwości są nieskończone, jeśli chodzi o regały w przedpokoju i to, co możesz zrobić. Renowacja i modyfikacja używanych skrzyń w modny sposób, gdy są doskonale umieszczone, mogą naprawdę działać jak wspaniały projekt półki.

7. Półka na książki w przedpokoju:

Półka na książki w przedpokoju

Wszelkie półki zdobią książki. Książki sprawiają, że każde miejsce do przechowywania wygląda niesamowicie. Możesz przekształcić swój korytarz i nadać mu drobiazgową metamorfozę za pomocą odpowiedniej półki na książki. Udekoruj półkę z książkami i trzymaj na wystawie kilku swoich ulubionych autorów. Spróbuj dodać trochę zieleni, aby uzyskać żywe uczucie. To wszech czasów klasyczny projekt półek do przedpokoju.

8. Półka w przedpokoju ze schowkiem:

Półka do przedpokoju ze schowkiem

Półki i schowki idą obok siebie. Półki służą przede wszystkim do celów ekspozycyjnych, ponieważ nie są objęte. Możesz dodać opcje przechowywania do swojej półki w przedpokoju, a całość stanie się użytecznym meblem. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy cierpią na problem z załamaniem przestrzeni.

9. Półka w przedpokoju w modzie galerii:

Półka do przedpokoju w Galerii Moda

Udekoruj swoją półkę w przedpokoju najlepszymi zdjęciami, rysunkami lub plakatami i daj się oczarować efektowi. Przyjrzysz się swoim skarbom za każdym razem, gdy przez nie przejdziesz. Jaźnie działają jako środek różnicujący, oddzielając twoje ramy. Możesz ozdobić je kwiatami lub przedmiotami, które możesz trzymać na półkach.

Projektowanie domu to kwestia czystej kreatywności. Spróbuj użyć dowolnego z pomysłów na projekt półki w przedpokoju zgodnie z własnymi preferencjami i projektem domu, aby później uzyskać hipnotyzujący efekt.