Możesz być świadomy normalnego hidżabu. Jest to szalik na głowę, który jest noszony do wielu celów, takich jak ochrona przed kurzem i ciepłem, a także jako dodatek do stylizacji podczas wyjścia na imprezę lub uroczystość. W związku z tym hidżab jest noszony głównie w obszarach podatnych na desery lub można go również znaleźć jako odzież etniczną w obszarze społeczności islamskiej.

W dzisiejszych czasach można zobaczyć kobiety noszące hidżaby podczas ceremonii zaręczynowych lub ślubnych, aby nadać wyjątkowy akcent ich wielkiej okazji. Ponieważ oczywiście twój ślub jest twoim największym dniem, a noszenie czegoś po wyjęciu z pudełka, takiego jak ślubny hidżab, może być ogromnym centrum przyciągania. Dlatego ostatnio pojawiła się tendencja do noszenia przez nowożeńców na weselu różnego rodzaju weselnych stylów hidżabu.

Najlepsza kolekcja ślubnych hidżabu dla muzułmańskich narzeczonych:

Aby pomóc Ci bardziej w tym stylu ślubnego sprzętu, poniżej znajdziesz 15 najlepszych stylów ślubnych hidżabów,

1. Hidżab ślubny Turban:

Turban Ślub Hija

To najnowocześniejszy styl w ślubnych hidżabach. Ten styl hidżabu dla nowożeńców zyskuje ostatnio na popularności. Hidżab jak sama nazwa przybiera kształt turbanu na głowie panny młodej, ale bardzo elegancko kończy się na dalszych końcach, nadając pannie młodej nowoczesny wygląd.

2. Suknia ślubna Hidżab:

Hidżab suknia ślubna

Ten styl hidżabu jest modny od dawna. Jednak miłość kobiet do tego stylu hidżabu wcale się nie zmniejszyła. Wiele nowożeńców, zwłaszcza muzułmańskich, wybiera na weselu muzułmańską suknię ślubną z hidżabem. Ślubna sukienka hidżab to w zasadzie suknia ślubna z doczepionym do niej pięknym szalikiem z hidżabu, który wygląda jak część sukienki. Nadaje to Twojemu ślubnemu strojowi królewskiego wyglądu.

3. Hidżab królewski ślub:

Królewskie wesele hidżab

Kilka lat temu wśród muzułmańskich narzeczonych zaczął się nowy trend nadawania swoim ślubnym strojom bardziej królewskiego i bogatego wyglądu. W tym celu zaczęli dostosowywać swój strój hidżabu. Haftowali go jedwabnymi nićmi, nabijali suknię biżuterią i nie tylko, ale również do swojej sukni ślubnej w hidżabie dołączali drogocenne kamienie, takie jak rubiny, diamenty, szmaragdy itp. To podnosi ich ślubny wygląd i sprawia, że ​​wyglądają jak księżniczki.

4. Prosty ślubny hidżab w stylu afrykańskim:

Prosty ślubny hidżab w stylu afrykańskim

To najprostsza forma stroju ślubnego hidżabu. Jeśli nie chcesz zostawić swojej skromności w dniu ślubu, ale nadal wyglądasz pięknie, ten styl hidżabu jest dla Ciebie idealnym wyborem. Dla tego hidżabu używany jest najczęstszy prosty kolor, tj. Kolor biały. Aby uzyskać więcej elegancji, możesz użyć jedwabistej dupatty z tą hidżabową sukienką. Ten styl jest idealny dla Ciebie, jeśli masz okrągłą twarz, aby wyglądać na szczuplejszą i szczuplejszą. Jest to również dobre dla naturalnej ochrony uszu, jeśli ślub odbywa się w zimie.

5. Ślubne sari hidżab:

Ślub Hidżab Sari

Można to nazwać tradycyjnym islamskim ślubnym strojem hidżabowym. Saree oczywiście daje tradycyjny i skromny wygląd. Większość islamskich lub muzułmańskich narzeczonych woli nosić sari w stylu hidżabu na weselu, ponieważ jest to bezpieczna i najlepsza opcja w weselnych stylach hidżabu.

6. Fantazyjny jedwabny hidżab ślubny:

Fantazyjny jedwabny hidżab weselny

To najwyraźniej nowoczesny styl sukni ślubnej hidżabu. Ten hidżab jest wykonany z normalnego jedwabiu lub szyfonu, aby zapewnić pannie młodej bardziej komfortowe uczucie. Jedwab podnosi wygląd, a także poziom komfortu, podczas gdy ten rodzaj hidżabu jest również fantazyjny z szydełkowym i koronkowym haftem i nadrukami.

7. Hidżab ślubny w stylu azjatyckim:

Hidżab ślubny w stylu azjatyckim

Ten strój ślubny jest popularny wśród azjatyckich narzeczonych hidżabi, szczególnie w krajach islamskich, takich jak Indonezja, Afganistan, Pakistan itp. Projekt tych ślubnych hidżabów jest starannie wykonany z koralików i haftu, aby nadać mu bardziej etniczny azjatycki wygląd.

8. Arabski hidżab ślubny:

Arabski Hidżab weselny

Arabskie style hidżabu są adaptowane głównie przez panny młode, które biorą ślub w krajach arabskich, takich jak Iran, Irak, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie itp. We wszystkich tych krajach ludzie powoli obserwują różową rewolucję wolności kobiet i dlatego kobiety stopniowo noszą stylowe stroje Najlepszym tego przykładem jest arabski hidżab weselny.

9. Pakistański hidżab ślubny:

Pakistański Hidżab weselny

Pakistański strój hidżab dla nowożeńców jest oczywiście noszony przez wszystkie pakistańskie panny młode. To, co jest wyjątkowe i wyjątkowe w pakistańskich hidżabach ślubnych, to to, że ma subtelny akcent pathani w swoim projekcie, a haft, wysadzane klejnotami i biżuterią, w całości reprezentują dziedzictwo kulturowe Pakistanu.

10. Turecki hidżab ślubny:

Turecki hidżab weselny

Turecki hidżab ślubny jest stosunkowo niewielkim trendem w projektowaniu dla narzeczonych. Obejmuje to wszystkie kąty boczne twarzy panny młodej w sposób kołowy. Może przypominać styl hidżabu zakonnicy. Jest najbardziej odpowiedni dla panny młodej o okrągłym lub prostym licu.

11. Ślubny hidżab z obramowaniem kulek Zari:

Ślubny hidżab z obramowaniem kulek Zari

Przeważnie w Indiach i krajach sąsiednich, kiedy panna młoda nosi strój ślubny w stylu hidżabu, jej strój ślubny jest ozdobiony kilkoma dodatkami, które są do niego przymocowane lub po prostu noszone razem z nim. Jednym z takich projektów jest obramowanie kulek zari, w którym piękne małe kulki zari wiszą wokół granicy twojej granicy hidżabu.

12. Zroszony ślubny hidżab:

Zroszony ślubny hidżab

Wszyscy wiecie, że elementy takie jak koraliki, hafty, koronki itp. podnoszą wygląd każdej części garderoby. Dlatego włączenie pięknych koralików w kontrastowym kolorze może pomóc uatrakcyjnić Twój ślubny wygląd. Na przykład na powyższym obrazku hidżab jest wysadzany pięknymi perłami podobnymi do koralików.

13. Haftowany hidżab ślubny:

Haftowany ślubny hidżab

Jak sama nazwa wskazuje, haftowany hidżab ma różne rodzaje haftowanych wzorów, takich jak paski, kwiaty, kształty itp. Ma również pewne inne nici materiałowe utkane z podstawowej nici używanej w hidżabie, aby nadać mu bardziej atrakcyjny wygląd.

14. Kwiatowy hidżab ślubny:

Kwiatowy hidżab weselny

Aby nadać swojemu małżeństwu piękny naturalny dotyk elegancji, możesz wybrać ten kwiatowy styl hidżabu. Ma albo prawdziwy kwiat wpleciony w sukienkę, aby uzyskać świeży wygląd, albo może też mieć sztuczne kwiaty. Czasami panny młode wybierają również kolorowe hafty kwiatowe zamiast kwiatów dołączonych do stroju ślubnego.

15. Ciężki weselny hidżab:

Ciężki ślubny hidżab z obramowaniem

Kiedy panny młode chcą naprawdę żywego i wyjątkowego wyglądu na swój ślub, mogą wybrać hidżab z ciężkim obramowaniem. W tym stylu hidżabu ramka składa się z wielu różnych elementów dekoracyjnych, takich jak koronki, klejnoty, hafty, biżuteria itp., splecionych razem, tworząc jedną ogromną ciężką ramkę dla najlepszego możliwego wyglądu ślubnego.

Dlatego mogłeś zauważyć, że strój w stylu hidżabu jest popularny na prawie wszystkich weselach, zwłaszcza wśród społeczności islamskich. Hidżaby ślubne mają wiele różnych rodzajów i stylów dla narzeczonych do wyboru. W zależności od wymagań dotyczących stylu i komfortu należy odpowiednio dobrać hidżab do ślubu. Na przykład, jeśli chcesz nowoczesny wygląd ślubny, możesz wybrać designerską suknię ślubną hidżab.