Kultura indyjska jest bogata w tradycje i znana z prostoty i skromności. Indyjskie społeczeństwo islamskie jest konserwatywne, ale muzułmańskie kobiety z powodzeniem połączyły modę z nowoczesnością. Stylowy muzułmański indyjski styl hidżabu pasuje do indyjskich strojów, takich jak sari / salwar kurta.

Najlepsza kolekcja indyjska Hidżab Stye dla kobiet:

Połączenie nowoczesności i konwencjonalnych stylów Top 9 indyjskich hidżabów daje widok z lotu ptaka na ten ogromny indyjski przemysł modowy.

1. Dorywcza moda hidżabu:

Codzienna moda hidżabu

Indianie są prości, podobnie jak ich styl. Jednokolorowe nakrycie głowy dopasowane do nieformalnego nadruku salwar kameez/churidar z dupattą w stylu indyjskiego hidżabu wygląda zapierające dech w piersiach na nieformalne spotkania, imprezy lub zakupy z przyjaciółmi. Eksperymentuj z kombinacjami kolorów z hidżabem i strojem i wyróżnij się w tłumie.

2. Hidżab w stylu nowoczesnym/imprezowym:

Hidżab w stylu nowoczesnym/imprezowym

Sari to strój dostojny i można go nosić na różne sposoby – bengalsko-orrisa lub maharasztriański. Wybór hidżabu pasującego do sari staje się znakiem rozpoznawczym, nadając jej delikatny wygląd. Zestawienie hidżabu z indyjskiej kolekcji hidżabu z sari-bluzką oraz użycie broszki, falban, pereł podkreśla osobowość.

3. Modny styl biurowy Hidżab:

Modny styl biurowy Hidżab

Inteligentne, profesjonalne panie / dziewczęta nie czuły się powściągliwe z powodu konserwatywnego islamskiego stroju. Inteligentnie dobrali swoje sukienki – dżinsy / palazzos sarees / salwar kurta / z bayas i prostymi jednolitymi kolorami lub drukowanymi bawełnianymi / poliestrowymi hidżabami w stylu indyjskim. Inteligentnie dobrana islamska odzież ze stylami zachodnimi/indyjskimi zachowuje swój wygląd i skromność. Z łatwością poruszają się w profesjonalnym obwodzie.

4. Hidżab dla dziewcząt:

Uczennice Hidżab

Indyjski hidżab dla uczennicy zachęca do poczucia jedności oraz przestrzegania zasad religijnych. Hidżab to prosta chusta na głowę, przypinająca boki pod brodą i owijana wokół ramion, a na koniec rozciągająca oba końce, aby zakryć klatkę piersiową. Indyjskie dziewczyny w hidżabie pasują do ubioru określonego przez szkołę/uczelnię.

5. Kiddy Hidżab w stylu:

Kiddy Hidżab Style

Moda na hidżab staje się coraz bardziej popularna również wśród dzieci. Atrakcyjne wzory hidżabu są przeznaczone dla dzieci, dzięki czemu wyglądają uroczo i równie islamsko. Większość małych dziewczynek podąża za starszymi w kodeksach ubioru. Dostępna jest szeroka gama czarno-białych, haftowanych, polka do kropek, barwionych / drukowanych w stylu indyjskim w stylu hidżabu, które pasują do ich pucołowatych policzków.

6. Nastolatki w stylu hidżabu:

Nastolatki w stylu hidżabu

Nastolatki są pełne życia, a hinduskie muzułmańskie nastolatki nie są wyjątkiem. Dostępne są piękne, nowoczesne indyjskie hidżaby, które pasują do ich nastroju i osobowości. Oszałamiający szyfon, jedwab, chłodna wiskoza z nadrukiem to idealny dodatek do noszenia na co dzień. W zestawieniu z sukienkami i topami wygląda elegancko i kobieco.

7. Styl hidżabu Dupatta:

Styl Hidżab Dupatta

Żadnych kłopotów ze stylami hidżabu, jeśli dama nosi salwar kameez. Dopasowana, płynąca duppata może być hidżabem w stylu indyjskim, stylowo schować jeden koniec dupaty wokół głowy i pozwolić, aby drugi koniec płynął za tobą. Ten niesamowity, swobodny wygląd z pewnością nada każdej damie porywający wygląd.

8. Hidżaby ślubne:

Hidżab weselny

Saree jest integralną częścią garderoby każdej Indianki. Formalna okazja, taka jak ślub, daje im możliwość eleganckiego przebrania się w idealnie dopasowane dodatki. Indyjskie style hidżabu stają się modą. Mocno zdobiona jedwabna sari z kontrastowym, jednolitym kolorem hidżabem dopasowana do maatha tikka to etniczny wygląd preferowany przez kobiety.

9. Hidżab w tradycyjnym stylu:

Hidżab w tradycyjnym stylu

Starsze pokolenie hinduskich muzułmanek lub mieszkających na obszarach wiejskich nadal preferuje tradycyjny indyjski styl czadoru. Jest to pełnowymiarowa odzież wierzchnia zakrywająca głowę i ciało i schodząca aż do stóp. Trzymany jest za ręce, ponieważ nie ma rozcięć na dłonie i balansuje na ramionach.

Indyjskie społeczeństwo islamskie udowodniło, że skromne, stereotypowe ubrania można połączyć z zachodnim stylem i wyglądać równie elegancko i niesamowicie. Tradycyjne n konwencjonalne jest zmysłowe. Ich zainteresowanie indyjską modą na hidżab zachęciło projektantów do eksperymentowania z różnorodnymi tkaninami i akcesoriami, aby tworzyć innowacyjne i praktyczne projekty.