Trądzik to najgorszy ze wszystkich problemów skórnych. Mogą być pięknem Twojej gładkiej, pozbawionej skaz skóry, a ponadto pozostawiają ślady nawet po upływie ich czasu! Ale czy myślisz, że jesteś sam w obliczu tych problemów? – Nie bardzo. Trądzik jest częstą częścią codziennego życia. Każda osoba na tej planecie w pewnym momencie przeszła własną fazę trądziku, nawet gwiazdy! Te, och, tak doskonałe twarze telewizorów to ostatecznie ludzie. Spróbuj któregoś dnia dostrzec je bez masek do makijażu, a zobaczysz, że tak naprawdę nie mają idealnej skóry z kości słoniowej, którą udają.

10 pięknych aktorek Hollywood z bliznami potrądzikowymi:

Oto lista kilku zdjęć celebrytów z twarzami z trądzikiem.

1. Klucze Alicji:

gwiazdy-z-trądzikiem

Alicia Keys, światowej klasy muzyk i aktorka, jest teraz matką dziecka, a to wiąże się z bardziej stresującą pracą w żonglowaniu życiem osobistym i zawodowym. Stres jest jedną z głównych przyczyn problemów z trądzikiem.

2. Rihanna:

Rihanna ze wszystkimi jej fryzurami z całego świata i jedną z najlepszych muzyki też była widziana z trądzikiem! Te gwiazdy są po prostu bardzo sprytne w makijażu i przez większość czasu patrzysz na nie z tak daleka, że ​​trądzik wydaje się całkowicie zniknąć.

3. Katie Cena:

Katie Price w wieku 34 lat wydała już trójkę bardzo słodkich dzieci. Ale jej potomstwo z pewnością skróciło czas, który może poświęcić na życie zawodowe. Angielska osobowość medialna, autorka, była modelka glamour, okazjonalnie piosenkarka i bizneswoman, ona też może być widziana bez makijażu i czasami z trądzikiem.

4. Wiktoria Beckham:

Kobieta, której zazdrości wiele kobiet i dziewcząt, jest matką czwórki dzieci, a także zapaloną projektantką mody i przedsiębiorcą. Utrzymywanie równowagi między życiem zawodowym a osobistym może być stresujące. Zwłaszcza, gdy masz do tego czwórkę dzieci! Nie ma więc wątpliwości, że trądzik kiedyś pokazał swoje brzydkie głowy.

5. Megan Fox:

Megan Fox też ma pryszcze. Możesz je łatwo zobaczyć na policzkach i chowając się pod pianą makijażu. Poza tym, że jest światowej sławy modelką i aktorką, jest teraz także matką.

6. Britney Spears:

Wielka Britney Spears, muzyczna legenda, teraz matka dwójki dzieci w wieku trzydziestu jeden lat nie jest tak wolna od skaz, jak chciałyby nam wierzyć jej plakaty i zdjęcia! Trądzik jest częstym skutkiem ubocznym ciąży, a dwoje dzieci jest dowodem na to, że w pewnym momencie Britney musiała zmierzyć się z problemem, który dotyka zwykłe kobiety.

7. Cameron Diaz:

Światowej klasy aktor Cameron ma poważny problem z trądzikiem. Całkowicie zaczerwienili jej twarz. Jednak ta 40-letnia aktorka jest mistrzem w tym, aby trądzik nie przeszkadzał jej w karierze zawodowej. Po nałożeniu makijażu prawie niemożliwe jest stwierdzenie, że ma jedną z najgorszych możliwych skórek.

8. Miley Cyrus:

Nastolatki borykają się z najgorszymi problemami z trądzikiem. Ta 20-letnia gwiazda rocka też miała problemy z trądzikiem!

9. Kate Moss:

Kate Moss również ma teraz dziecko i jak wspomniano powyżej, ciąża często wiąże się z trądzikiem. Więc od czasu do czasu można zauważyć tę modelkę z trądzikiem, niezbyt dobrze ukrytym na jej skórze. W wieku trzydziestu ośmiu lat takie problemy stają się nieodłączną częścią życia.

10. Jessica Alba:

Jessica Alba to słynna aktorka z fantastycznej czwórki. Teraz ma dwoje dzieci, którymi musi żonglować, a także jej intensywne życie jako modelki i aktorki. Przy takich trudnościach trądzik wydaje się dość łatwym problemem do pokonania.