Hollywoodzkie aktorki były podziwiane przez wszystkich. Większość z tych osób wygląda całkiem normalnie bez makijażu! Byłbyś zszokowany, widząc niektóre z tych twarzy. Więc wszystko, co musisz zrobić, aby wyglądać jak one, to nauczyć się kilku sztuczek handlu. Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Od czego zaczynasz szukać tych sztuczek? Skąd wiesz, które z nich zastosować, a które zignorować? Cóż, staraliśmy się nieco ułatwić ci zadanie. Oto lista najlepszych sekretów urody w Hollywood.

Sekrety i porady Hollywood Beauty:

1. Makijaż oczu:

Hollywoodzkie sekrety i porady dotyczące urody

Oczy to najważniejsza cecha Twojej twarzy. Dzięki odpowiedniemu makijażowi wszystkie oczy mogą wyglądać niesamowicie! Użyj markera kohl lub granatowych kredek, aby przyciemnić brzeg górnych powiek. To sprawia, że ​​białka Twoich oczu się wyróżniają.

Ciemna podszewka oczu wygląda najlepiej u osób, które mają jasne oczy. Jeśli miałeś późną noc i chcesz, aby twoje oczy były nieco bardziej jędrne, po prostu przetrzyj worki pod oczami żelem aloesowym. Korzystanie z płynnego wkładu wymaga zręcznych rąk. Aby ułatwić sobie zadanie, możesz najpierw użyć wkładki w kolorze szarobrązowym, a następnie płynnej.

2. Tusz do rzęs:

Tusz do rzęs

Zawsze używaj dwóch rodzajów tuszu do rzęs górnych i dolnych. Użyj grubego błyszczącego rodzaju na cholewce i wodoodpornego rodzaju na dole. Jeśli masz blond odrosty, do których trudno dotrzeć zwykłym tuszem do rzęs, możesz użyć bardzo cienkiej czarnej konturówki w płynie.

3. Używanie arkuszy do kontrolowania frywolności:

Puszące się włosy można kontrolować za pomocą arkuszy suszarki. Działają one naprawdę dobrze w przypadku szybkich ujęć. Wystarczy przesłonić włosy prześcieradłem, a ujarzmi to żwawość.

4. Pozbywanie się skaz:

Pozbywanie się skaz

Istnieje doskonałe lekarstwo na przebarwienia, z którego często korzystają ludzie w Hollywood. Wymieszaj jedną paczkę suchych drożdży z sokiem z połowy cytryny i zrób z niej pastę. Rozprowadź tę pastę na twarzy i pozostaw do wyschnięcia. Następnie usuń go, a wraz z nim wszystkie swoje skazy!

5. Makijaż ust:

hollywoodzkie sekrety urody

Opanowanie makijażu ust jest również kluczem do dobrego wyglądu. Usta cieliste prezentują się znakomicie i nadają się na każdą okazję. Teraz możesz użyć innej formy szminki, która może Ci pomóc. Jeśli tak jest, nie zmieniaj tego na coś, co nie jest dla ciebie odpowiednie. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś obrysować usta neutralną konturówką, a następnie wypełnić ją, pozostawiając środek pusty, aby po użyciu błyszczyka miał różowy błyszczący wygląd. Aby uzyskać pełniejszy zestaw ust, użyj podwójnej końcówki korektora Make Up For Ever. Lekko rozsmaruj kreskę, aby złagodzić efekt, a następnie nabłyszczyć.

6. Makijaż brwi:

Makijaż brwi

Tak, brwi też potrzebują makijażu! Utrzymanie ich w dobrym stanie jest kluczem do tego, aby Twoja twarz wyglądała ładnie. Kiedy do ich wypełnienia używasz pudrów, używaj tonów, które sprawią, że będzie wyglądać naturalnie jak popiół Kolorowy puder.

7. Korektor podąża za podkładem:

Nigdy nie używaj najpierw korektora, a następnie blenduj go z podkładem. Korektor powinien zawsze odnosić sukcesy jako podkład, a nie poprzedzać.

8. Wskazówki dotyczące kondycjonowania:

Wskazówki dotyczące kondycjonowania

Aby zmaksymalizować korzyści płynące z jakiejkolwiek odżywki, stań pod parnym prysznicem, z odżywką na co najmniej dziesięć minut. Para rozbija odżywkę i ułatwia zmiękczenie i wygładzenie włosów.

9. Utrzymanie miękkiej skóry zimą:

Utrzymanie miękkiej skóry zimą

Zima to gorące prysznice i kąpiele. Ale to jest dokładnie to, co staje się naszą zgubą. Unikaj gorącej wody w kąpieli i pod prysznicem i używaj oliwki dla dzieci przed nałożeniem kremu nawilżającego. To niezawodny sposób na utrzymanie blasku skóry.

Mam nadzieję, że podoba Ci się te Hollywood Beauty Secrets and Tips. Zostaw swój komentarz poniżej.