Jennifer Lopez, słynna amerykańska aktorka, a także projektantka mody, zawsze wygląda wspaniale i oszałamiająco. Wygląda prawie na połowę swojego wieku. Jest matką dwójki dzieci, ale jej uroda nie przeminęła. Jennifer Lopez znana również jako JLo dba o swoje zdrowie i sylwetkę.

GŁÓWNY OBRAZ

To jest powód, dla którego wciąż udaje jej się wyglądać tak młodo. Nawet bez makijażu wygląda tak samo. To jej naturalne piękno, z którego jest znana. Wymieniono kilka sekretów kryjących się za jej piękną skórą i cudowną figurą.

1. Sprawność fizyczna:

Zdatność

Jennifer Lopez ćwiczy przez prawie godzinę każdego dnia. Wykonuje zarówno ćwiczenia cardio, jak i ćwiczenia z wolnej ręki. Aby wyglądać cudownie przed kamerą, stara się pozbyć nadmiaru tłuszczu i ujędrnić swoje ciało. To jest powód, dla którego wykonuje cardio, aby stracić tłuszcz, a następnie wykonuje ćwiczenia odręczne, aby uzyskać nieprawidłowy kształt mięśni. Wierzy również, że joga pomaga uzyskać odpowiednią ilość tlenu, a co za tym idzie, pomaga skórze się rozświetlić.

2. Bieganie:

jogging 2

Oprócz wszystkich zajęć na siłowni, JLo codziennie rano biega. Nie pomija joggingu. To daje jej dobry początek dnia i sprawia, że ​​czuje się energiczna przez cały dzień. Jednocześnie pomaga jej ciału zachować dobrą kondycję i uwolnić się od chorób próchnicowych. To wspaniały sposób na naturalne traktowanie siebie.

3. Nawyki żywieniowe:

Nawyki żywieniowe 3

Nie wierzy w ścisłe tabele diety, zamiast tego woli stosować zbilansowaną dietę, która zawiera wszelkiego rodzaju składniki odżywcze. Zawiera jednak więcej produktów spożywczych bogatych w białko i mniej węglowodanów. Spożywanie zielonych warzyw, jajek, ryb i kurczaka jest koniecznością. Jednocześnie niezbędne jest pobranie odpowiedniej ilości wody. Wszystko to sprawia, że ​​jej skóra nabiera blasku i utrzymuje niepoprawny kształt figury.

4. Leczenie skóry:

zabieg na skórę 4

JLo nie polega zbytnio na kosmetykach i woli używać produktów przepisanych przez lekarza. Używa naturalnych produktów, aby chronić skórę przed wszelkiego rodzaju wypryskami i trądzikiem. Oczyszczanie i nawilżanie to jej główna zasada utrzymania nieskazitelnej skóry. Nie używa zbyt wielu okładów do twarzy ani maseczek, aby zachować zdrową skórę. Dba również o to, aby jej skóra była wolna od opalenizny przez szkodliwe promienie słoneczne. Regularne stosowanie naturalnych produktów i przepisanych produktów do pielęgnacji skóry sprawia, że ​​jej skóra wygląda olśniewająco.

5. Makijaż:

makijaż 6

Jennifer Lopez nosi minimalną ilość makijażu i wierzy w naturalne piękno. To jest powód, dla którego angażuje się w wiele aktywności fizycznych, aby pomóc jej skórze odzwierciedlić wewnętrzne piękno. Woli nie używać mocnych kosmetyków do makijażu i stawia na naturalne substancje. W przeciwieństwie do wszystkich wizażystów używa lekkiego podkładu do swojej skóry. Stara się, aby jej skóra błyszczała i kładła duży nacisk na oczy. Lubi eksperymentować ze swoimi włosami, ale też dba o nie. Regularne spa do włosów z prawidłowym masażem sprawia, że ​​włosy stają się grubsze i lśniące. Spożywanie suplementów witaminowych również pomaga jej włosom rosnąć w siłę.

6. Taniec:

taniec 5

Jennifer uważa, że ​​taniec jest jednym z najzdrowszych sposobów na utrzymanie dobrej kondycji i formy. Wykonuje taniec latynoski, aby zachować elastyczność i wzmocnić mięśnie. Działa to na nią jako eliminator stresu. Lubi też pływać, aby zachować zdrowie. Ta regularna czynność pomaga jej stracić tłuszcz, a także sprawia, że ​​jej skóra jest promienna. Skóra również się napina i ujędrnia ciało. Taniec nadaje jej ciału prawidłowe kształty i sprawia, że ​​wygląda seksownie!