Chcesz wyglądać jak Kate Middleton! Myślę, że wszyscy wiecie, kim ona jest? Jest bardzo znana po tym, jak poślubiła księcia Karola w 2005 roku i do tego dnia przeżyła metamorfozę stylu z wieloma projektantami, wizażystami i stylistami. Ponieważ jest księżniczką, większość kobiet i dziewcząt szaleje za jej wyglądem i zawsze jest podekscytowana tym, że wszystko o nich wie. Dlatego w tym artykule przedstawiamy kilka sekretnych wskazówek dotyczących jej kondycji, makijażu i diety.

Jeśli chcesz podążać za królewską pięknością, przeczytaj ten artykuł bardzo uważnie. Jest znaną ikoną stylu, w końcu jest przyszłą królową. Kate prawdopodobnie wszędzie wygląda idealnie, ponieważ jest przedstawicielką rodziny królewskiej, a także kraju. Utrzymuje swoją urodę, przestrzegając ścisłego reżimu diety, urody i makijażu.

Kate Middleton Porady kosmetyczne i sekrety fitness

Nic więc dziwnego, że wiele kobiet apeluje o naśladowanie jej wdzięku. Musisz wiedzieć, że na swój pierwszy rok, skórę, włosy, makijaż, uwodzenie jako księżniczka, Kate mogła wydać około 17 700 dolarów. Teraz to rutyna dla przyszłej królowej! Poniżej wymieniamy tajniki jej makijażu i wiele innych;

Sekrety stylu Kate:

♦ Cera: Kate używa głównie szerokiej gamy kosmetyków, aby zachować blask jej skóry.

♦ Zajmuje się także szwajcarską marką kosmetyczną Karin Herzog. W produktach tych stwierdzono, że zastosowanie tlenu w kosmetykach poprawia wilgotny, pożądany wygląd skóry.

Sekrety makijażu Kate:

Sekrety makijażu Kate

♦ Kate uwielbia robić własny makijaż i trzyma się normalnej palety z neutralnie błyszczącymi ustami i melodramatycznymi oczami, które wyróżniają się dobrym wyborem eyelinera.

♦ Używa głównie kosmetyków marki Bobbi Brown i jest ich wielką fanką. Używa głównie kredki do oczu Kohl.

♦ Pani Middleton lubi lekki rumieniec na policzkach. Dlatego, jeśli chcesz uzyskać ten sam wygląd, trzymaj się jasnego różu i również ostrożnie nakładaj.

♦ Więc jeśli chcesz konkurować z jej naturalnym wyglądem, trzymaj się jasnego różu i nakładaj ostrożnie.

♦ Aby cera była promienna, preferuje produkty do pielęgnacji skóry Karin Herzog.

♦ Wybiela i wyrównuje zęby. W tym celu stosuje terapię zwaną „mikrorotacjami”, która ma na celu poprawę wyglądu i naturalności.

♦ Na swój ślub zrobiła stylizację z kokardą. James Pryce to mężczyzna, który zachował opadające kasztanowe włosy Kate.

♦ Gęste i ciemne oczy, idealnie ciemne brwi, miękki cień do powiek itp. A przede wszystkim ciemniejszy kolor oczu Slate, który preferowała w załamaniu oczu.

♦Zawsze wygląda w różowym błyszczyku, który nadaje jej połyskliwy wygląd.

Sekrety diety Kate:

♦ Kate jest nie tylko zdrową młodą kobietą, ale również jej wygląd świadczy o dobrym zdrowiu. Stosuje reżim obejmujący warzywa i zboża. To oczyści jej twarz, a jej skóra wygląda promiennie.

♦ Ona też woli stosować Dietę Dukana na odchudzanie, która zawiera niskowęglowodanową i świetnie białkową dietę.

♦ Nie lubi odchudzania, nie ma też osobistego dietetyka ani trenera. Stosuje odpowiednią dietę i unika nadmiernego cholesterolu i tłuszczów.

♦ Preferuje tylko zdrowy posiłek, który zawiera owoce morza, chude mięso, sałatki i dużo warzyw. Fasola i sałatki to jedna z jej ulubionych przekąsek na wieczór, aby poczuć się świeżo.

♦ Diety Dukana zawierają diety czteroetapowe takie jak atak, rejs, konsolidacja i stabilizacja.

♦ Jajka, śmietana i salami są również w jej preferencjach wraz z płatkami owsianymi, suszonymi owocami i chipsami z czajnika.

Sekrety fitness Kate:

Sekrety fitness Kate

♦ Utrzymuje kondycję biegając i pokonując siłownię. Lubi ćwiczenia, pilates i pływanie, żeby schudnąć.

♦ Pożądana ma szczupłą sylwetkę, ale codziennie spędza około 1 godziny na ćwiczeniach.

♦ Najbardziej lubi podnosić ciężary, przysiady, wioślarstwo, jazdę na rowerze, przysiady, uginanie ramion, a także jogę, aby równoważyć cardio, zwiększać elastyczność i wydłużać mięśnie.

♦Jest wielką fanką piłki gimnastycznej.

Tak więc chodzi o sekrety królewskiego piękna i myślę, że cieszysz się, że znasz Kate Middleton. Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się pouczający i korzystny.