Popularna amerykańska osobowość telewizyjna, modelka, projektantka mody i aktorka, Kim Kardashian urodziła się 21 października 1980 roku w Los Angeles w Kalifornii. Po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę mediów dzięki swojej ówczesnej przyjaciółce Paris Hilton. Ale jej znaczenie w świecie mediów stało się wyraźne po wycieku jej sekstaśmy z jej ówczesnym chłopakiem Rayem J. Od tego czasu jest bardzo sławna i od tego czasu może być w centrum uwagi. W 2011 roku wyszła za koszykarza Krisa Humphriesa, ale małżeństwo nie trwało długo. Po siedemdziesięciu dwóch dniach małżeństwa złożyła wniosek o rozwód. Teraz jest zaręczona z raperem Kanye Westem i mają córeczkę o imieniu North.

Porady i sekrety dotyczące urody Kim Kardashian

Choć jej garderoba może podzielić opinie, nikt nie może zaprzeczyć, że jest zadbana jak zawsze. To dzięki jej oszałamiającym wyglądom jej imię stało się synonimem świata glamour. Nowa mama, Kim Kardashian, nie tylko wróciła do swojej smukłej sylwetki po ciąży, ale jej twarz jeszcze nigdy nie wyglądała tak świeżo. W przeciwieństwie do większości gwiazd, ta piękna dama zawsze była otwarta na dyskusje na temat piękna. Podzieliła się ze swoimi fanami niektórymi ze swoich zabiegów pielęgnacyjnych i poradami na temat makijażu. Zamieściła również samouczki wideo na YouTube i udzieliła szczerych wywiadów. Oto lista kilku porad kosmetycznych, które zdecydowanie zmienią Twój codzienny wygląd.

Łyżka Cukru:

Według tej pięknej gwiazdy rzeczywistości, łyżka cukru pomaga rozświetlić skórę i to jest prawda. Kim dodaje słodkie składniki do swojego płynu do mycia ciała „dla delikatnego złuszczania naskórka”.

Pomiń szamponowanie:

Codzienne mycie włosów może spowodować ich wysuszenie i utratę wilgoci. Miss Kardashian myje włosy co dwa dni, co doceniają fryzjerzy. Nieużywanie szamponu codziennie pomaga zachować miękkość i elastyczność włosów.

Krem do opalania!

Porady kosmetyczne Kim Kardashian

Niezależnie od pogody, jeśli wychodzisz z domu, zawsze powinieneś nosić krem ​​przeciwsłoneczny. Kardashian dodała filtr przeciwsłoneczny do swojej listy priorytetów urody. Stosowanie kremu z filtrem ochroni Twoją skórę i uchroni Cię przed przerażającymi oparzeniami słonecznymi.

Kontury:

Kim Kardashian Porady kosmetyczne Kontury

Kim Kardashian skupia się na tworzeniu konturów. Przesłała nawet film pokazujący krok po kroku, jak uzyskać najlepszy kontur, aby poprawić wygląd.

Zmaksymalizuj te rzęsy:

Porady kosmetyczne Kim Kardashian Maksymalnie podkreśl te rzęsy

Kim uwielbia przedstawiać swoje rzęsy, aby wyglądały na długie i soczyste. Choć przyznaje, że w rodzinie są długie rzęsy, czasami lubi w tym pomagać. Powiedziała, że ​​sekretem, aby Twoje rzęsy wyglądały bardzo długo, jest nakładanie różnych tuszów i oczywiście nie spiesz się z tym..

Ostrożnie z cieniami do powiek:

Porady kosmetyczne Kim Kardashian Ostrożnie z cieniami do powiek

Cienie do powiek są niezbędne do uzyskania ładnych oczu. Kim mówi, że nakładanie pudru, a następnie szczotkowanie go przed faktycznym nałożeniem cienia, pomaga.

zadbane paznokcie:

Porady kosmetyczne Kim Kardashian Zgrabne paznokcie

Cóż, piękno to nie tylko twarz lub strój, który zdecydujesz się nosić. Nawet ręce odgrywają w tym ważną rolę. Niezbędne jest, aby Twoje paznokcie były zadbane i czyste.

Kontroluj swoje włosy:

Porady kosmetyczne Kim Kardashian Kontroluj swoje włosy

Kim Kardashian sugeruje związanie włosów przed rozpoczęciem nakładania makijażu, w przeciwnym razie może się to pomylić i istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój wysiłek będzie utrudniony, a także aby uniknąć zagnieceń makijażu.

Usuń makijaż:

Porady kosmetyczne Kim Kardashian Usuń makijaż

Panna Kardashian woli iść do łóżka dopiero po zdjęciu makijażu. To dobrze, bo czysta twarz pomaga zapobiegać powstawaniu trądziku i innych deformacji skóry.

Oto niektóre z porad kosmetycznych, których możesz używać na co dzień, aby poprawić swój wygląd.