Ta młoda dziewczyna o zmierzchu zyskała sławę dzięki swojemu ponuremu, zamyślonemu nastrojowi i zwykłym ponurym spojrzeniom, które skierowały ją w kierunku jasnych, błyszczących promieni nadziei, ale ten gorący materiał jest czymś więcej niż tylko ładnym i przygnębionym.

Kristen Stewart Porady i sekrety urody

Dodanie blasku jej i tak już ładnemu wyglądowi to jej zabawna, żywa strona, strona zupełnie inna niż większość jej postaci na ekranie. podczas badań ujawniono niektóre z jej sekretów urody, którymi podzielimy się w tym samym artykule.

Kristen Stewart Porady kosmetyczne Sekret oczu:

Kristen Stewart Eye Sekretne oczy

Kristen jest raczej chłopczycą o niskich kosztach utrzymania, która uwielbia kołysać pokręconym i wciąż wyglądającym, dopasowanym wyglądem. Jej zwykły wygląd w dużej mierze nosi jej krzywe włosy, nagie usta z rozmazanym makijażem oczu zrobionym celowo. Zapytana zdradziła, że ​​potrzebuje tylko eyelinera i tuszu do rzęs, a po ich nałożeniu po prostu je rozmazuje, aby uzyskać przydymiony wygląd. Ale haczyk polega na tym, że nigdy nie robi makijażu oczu, ponieważ sprawia, że ​​wygląda dobrze następnego dnia. Tak naprawdę nigdy nie pamięta dnia, w którym miała gołe oczy bez makijażu.

Hydrat:

Hydrat Kristen Stewart

Będąc dziewczyną o minimalnym wysiłku Stewart przyznaje, że w młodości wygląda jak chłopiec i otwiera jeden ze swoich sekretów piękna, jakim jest nawilżenie. Spożycie płynów jest zawsze dobre dla skóry, ponieważ utrzymuje ją zdrową, świeżą i promienną. Chociaż płyn to nie tylko woda, to jedyna rzecz, którą Kristen Stewart regularnie utrzymuje. Dużo wody.

Naturalny:

Kristen Stewart Naturalne

K-Stew, mimo że nie jest duża na froncie włosów i makijażu, ujawniła, że ​​jest fanką naturalnych wydarzeń. Ujawniła, jak rozwija się każdego dnia, aby uzyskać ten niechlujny, puszysty, świeży, naturalny wygląd. Wygląd tuż po wyjściu z łóżka. Ale są chwile, kiedy potrzebna jest niewielka komercjalizacja i wtedy do gry wchodzi Kerastase, jej gama produktów do włosów, które są przyjazne dla środowiska i organiczne.

Dramaty twarzy:

Kristen Stewart Dramaty twarzy

Kristen Stewart ujawniła swoją miłość do produktów Proactive. Będąc niewymagającą w utrzymaniu laska K-Stew mówi, że jeśli pewnego dnia czuje się odpowiedzialna, zmyje makijaż, ale nigdy oczy. Ale każda dziewczyna ma takie chwile, kiedy zmaga się z pryszczem lub jakąś nierówną szorstką powierzchnią. W tym celu Stewart polega na Proactive i ich programie 3 kroków.

Czerwony lub martwy:

Kristen Stewart albo czerwona albo martwa

Kristen brzydzi się kolorami na ustach. Jednak dopuszcza wyjątek dla tych syrenich czerwonych ust i na tym wszystko się kończy. Żaden inny głośny kolor nie może zdobić ust Kristen. Przyznaje się, że lubi usta w kolorze cielistej brzoskwini lub po prostu nagie.

Oczyścić:

Oczyszczanie Kristen Stewart

Mimo że rzadko zdejmuje makijaż lub idzie o krok dalej, aby umyć istniejący, Kristen Stewart w przeszłości przyznała się do rutynowego oczyszczania i nawilżania raz na jakiś czas, ponieważ cierpi na ten sam problem, co wiele innych dziewczyn . Skóra tłusta, a do tego wystarczy jej subtelne oczyszczenie i nawilżenie.

Brak fałszywych dźwięków:

Kristen Stewart Bez fałszywych dźwięków

Kristen jest nienaturalną dziewczyną i taka sama chce być. Bez głośnego makijażu ust lub twarzy. Żadnych ekstrawaganckich ubrań czy włosów, a już na pewno żadnych sztucznych opalenizny. Ujawniła, że ​​jest biała i chce unieść się w swoich naturalnych kolorach.

Ciągle się zmienia:

Kristen Stewart ciągle się zmienia

Może być nudna i ponura o zmierzchu, ale w prawdziwym życiu sprawia jej podwójną radość dzięki ciągle zmieniającym się fryzurom. Nawet jeśli nie angażuje się zbytnio w makijaż lub wspaniałe ubrania, Kristen Stewart lubi od czasu do czasu dużo eksperymentować z włosami w innym kolorze. Raz stała się blondynką, a raz obcięła ją do uszu. Kiedyś po prostu trzymała go w nieładzie, a potem znowu zrobiła boczną fryzurę z rzędu kukurydzy. Ona chce się zmienić.

Zapach:

Zapach Kristen Stewart

Została wybrana jako zupełnie nowe, świeże oblicze zapachu Florabotanica marki Balenciaga, a tym samym reklamuje i mówi, że ten produkt jest świetny. Ale za całą tą reklamą zdradza, że ​​naprawdę jest fanką tego asortymentu i poza tym, że występuje jako nowa twarz, ma sens używać jej na co dzień.