W wieku 19 lat odniosła sukces w sprzedaży płyt swoim hitowym singlem „Give Your Heart a Break”, a w wieku 20 lat zyskała międzynarodową sławę dzięki występowi jako jedna z czterech jurorów w The X Factor. Ze swoim charakterystycznym wyglądem i idealną cerą, Demi Lovato ma wiele młodych kobiet, które chcą małpować jej styl. Jej sekrety urody obejmują całą listę „magicznych produktów”, które ostatnio bez skrupułów ujawniła za pośrednictwem Twittera. Poniżej pokazuje porady kosmetyczne i sekrety fitness Demi Lovato ze zdjęciami.

Porady kosmetyczne i sekrety fitness Demi Lovato:

Bycie młodą gwiazdą wymaga szczególnej troski, aby zachować swój wygląd fizyczny w doskonałej formie, jednocześnie zapobiegając wczesnym oznakom starzenia, które pojawiają się wraz z terytorium, więc oto jak Demi udaje się pozostać świeża i promienna w ciągłym blasku reflektorów.

Porady kosmetyczne i sekrety fitnessu Demi Lovato

Niezależnie od tego, czy będzie to twarz pełna makijażu, czy naturalna Demi, zawsze wygląda pięknie, a sekretem tego piękna jest cała masa produktów nawilżających. Kiedy jest Showtime, wychodzi na całość, ale kiedy nie pracuje, nosi jak najmniej makijażu, czasami nawet bez niej. Jej codzienna pielęgnacja skóry polega na umyciu twarzy po przebudzeniu za pomocą złuszczającego środka oczyszczającego, a następnie toniku i nawilżającego kremu nawilżającego. Jej wieczorna rutyna nie różni się od tego, z wyjątkiem usunięcia całego makijażu i użycia kremu odżywczego na noc, aby ponownie nawilżyć skórę. Ulubione produkty Demi to produkty Renee Rouleau, które pomagają utrzymać jej skórę bez trądziku i promiennego blasku. Oprócz tego robi sobie maseczkę raz na trzy miesiące i oczywiście pije dużo wody, aby odżywić skórę od wewnątrz.

Demi Lovato

Cienie pod oczami i opuchlizna nie są obce, Demi dba o swoje oczy, stosując balsam Algenist Complete Eye Renewal Balm, który pomaga zredukować cienie i obrzęki pod oczami oraz minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek. Kiedy decyduje się nosić makijaż podczas wyjścia, upewnia się, że obszar pod oczami jest w większości zakryty. Kolejny kąsek dla niedoinformowanych, Demi wyrywa sobie brwi, aby upewnić się, że są zawsze w najlepszej formie.

Demi Lovato

Z wiekiem po swojej stronie, aby ukryć nawet najbardziej skandaliczny wygląd, sędzia X Factor uwielbia eksperymentować z różnymi kolorami włosów i odważnymi fryzurami. Od blondynki po brunetkę, różową, niebieską i fioletową, Demi Lovato trafiła na pierwsze strony gazet dzięki swoim kolorowym i odjechanym fryzurom. Skoro tak wiele dzieje się z jej włosami, jak udaje jej się o nie zadbać? Według Demi uwielbia głębokie kondycjonowanie włosów maską Well, którą pozostawia na pięć minut, a następnie czeka tak długo, jak to możliwe, zanim umyje włosy. Ona też jest przekonana, że ​​zbyt częste mycie sprawia, że ​​skóra głowy jest naprawdę sucha.

Demi Lovato

Demi Lovato przeszła długą drogę od swoich osobistych zmagań z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi i zaburzeniami odżywiania, problemami z gniewem i nadużywaniem narkotyków. Jej przejście sprawiło, że stała się osobą o wiele bardziej odpowiedzialną zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Aby zachować spokój ducha, a nie utratę wagi, dostraja się do poważnego reżimu fitness, który obejmuje jogging, bieganie, jazdę na rowerze, treningi z trenerem przez 5 do 6 dni w tygodniu i jogę dwa razy w tygodniu. Chociaż działało to dobrze, aby uwolnić ją od jej psychicznego niepokoju, z pewnością przyczyniło się do tego, że jest w doskonałej formie, dzięki czemu wygląda oszałamiająco.

Demi Lovato

Jak na osobę cierpiącą na zaburzenia odżywiania od najmłodszych lat, Demi zdołała przejąć kontrolę nad tą częścią swojego życia i teraz je normalnie po 3 posiłkach dziennie, składającej się z płatków zbożowych, jogurtu i owoców na śniadanie, kanapki, sałatki , i warzywa na obiad i trochę makaronu i sera z warzywami i szklanką mleka na kolację. Cudowny koniec burzliwego początku, w którym zostałbym.