Piękna królowa Jordanii jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych dam na świecie, ale także inspiracją dla wielu. Jest absolutnie oszałamiająca i ma tysiące fanów na całym świecie. Jest szczera, pełna wdzięku i stylu, ciepła i bardzo urocza osobowość. Jej sekrety urody zostały niedawno wyjawione i jeśli szukałaś sugestii, to trafiłeś we właściwe miejsce. Niektóre z najlepszych porad kosmetycznych i sekretów fitness Queen Rania zostały wymienione w poniższych akapitach.

Porady kosmetyczne królowej Ranii:

1. Porady kosmetyczne Queen Rania Włosy:

porady dotyczące urody królowej rania

Królowa Jordanii uwielbia, aby wszystko było stylowe i efektowne. Woli suszyć włosy tak, by tworzyły ładne loki. Woli je również kolorować i prostować, wszystko w zależności od okazji, w której ma uczestniczyć. Niemniej jednak nigdy nie przestaje wyglądać jak najlepiej.

2. Skórka porad kosmetycznych Queen Rania:

Skórka porad upiększających Queen Rania

Królowa Rania nie eksperymentuje zbytnio ze swoim wyglądem, ponieważ została naturalnie pobłogosławiona wspaniałą i promienną skórą. Nakłada prosty stonowany podkład, a następnie dobrą szminkę i tusz do rzęs. Jej ulubionym jest też ładny cień do powiek. Dba o swoją skórę, codziennie stosując najlepszej jakości kremy nawilżające i ładne kremy.

3. Oczy Queen Rania Beauty Tips:

Królowa Rania Porady Beauty Eyes

Królowa Rania lubi nakładać sporą ilość makijażu na oczy, aby nadać jej odważny i elegancki wygląd. Używa dramatycznych cieni do powiek i eyelinerów, aby stworzyć bardzo atrakcyjny i zmysłowy look. To daje jej bardzo królewski i bajeczny charakter.

4. Wskazówki dotyczące diety królowej Ranii:

Dieta królowej Rania Beauty Tips

Jako królowa bardzo ważne jest, aby Rania prawidłowo się odżywiała i upewniała się, że otrzymuje codzienną dawkę witamin, wapnia i białka. Zaczyna dzień od namoczonych orzechów lub migdałów. Jej śniadanie zwykle składa się z białek jaj, a lunch jest pełen brązowego ryżu i gotowanej na parze ryby. Jej obiad to zawsze kurczak na parze i warzywa.

5. Porady urody i fitness Queen Rania:

Queen Rania Porady kosmetyczne Fitness Rutyna

Królowa Rania prowadzi bardzo aktywne życie. Bardzo lubi zapierające dech w piersiach zajęcia, takie jak bieganie i bieganie, a także codziennie wykonuje pilates, kickboxing i karate. Lubi ćwiczyć przy dobrej i dobrej muzyce, a także często wybiera dobre lekcje aerobiku i sztuk walki.

6. Brak złych nawyków:

Porady kosmetyczne królowej Rania Bez złych nawyków

Będąc bardzo religijną, królowa Rania nie pali ani nie spożywa alkoholu. Jest świadoma swojego wyglądu i dobrze się odżywia, aby uniknąć śmiertelnych chorób i niechcianych kalorii. Bardzo lubi jagnięcinę i kuchnię śródziemnomorską i stara się jeść w bardzo zrównoważony sposób.

7. Porady kosmetyczne Queen Rania Ciemne czekoladki:

Porady kosmetyczne Queen Rania Ciemne czekoladki

Królowa Rania ma ogromny fetysz na ciemne czekoladki. W przeciwieństwie do czekoladek mlecznych, ciemne czekolady są zwykle bardzo zdrowe i stają się lepsze wraz z intensywnością koloru. Wyjaśnia to również powód, dla którego królowa jest wysportowana, ponieważ ciemne czekoladki mają bardzo małą tendencję do przybierania na wadze.

8. Usta królowej Rania Beauty Tips:

Usta Queen Rania Beauty Tips

Zwykle widzieliśmy, jak królowa Rania nosi pastelowe kolory na ustach, ponieważ podkreśla to piękną strukturę jej twarzy i sprawia, że ​​wygląda bardzo reprezentacyjnie i pięknie. To jeden z podstawowych kroków pielęgnacyjnych podejmowanych przez Ranię, aby wyglądać fantastycznie bez względu na to, gdzie się znajduje.

9. Porady kosmetyczne Queen Rania Dressing Sense:

Porady kosmetyczne królowej Rania Dressing Sense

Należąca do rodziny królewskiej zmysł ubierania się królowej Ranii jest niesamowity. Lubi nosić spódnice i przekładki, które zazwyczaj występują w pastelowych kolorach. Jej suknie również są efektowne i nadają jej bardzo uroczy wygląd. Chociaż jest osobą konserwatywną, nie pozwala, aby to wpłynęło na jej zmysł ubierania się. Mimo to wygląda cudownie.