Rihanna jest popularną piosenkarką i performerką znaną na całym świecie od 2005 roku. Od czasu wydania swojego pierwszego albumu odniosła ogromny sukces i od tego czasu zdobyła wiele sławy, wsparcia i uznania. Ta piękność z Barbadosu ma ogromną rzeszę fanów i jest znana ze swojego zabójczego wyglądu, wyczucia mody, pięknego głosu i uroku. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości świata i zawsze była tematem powszechnej dyskusji.

Rihanna Porady kosmetyczne i tajemnice fitness

Porady Rihanny dotyczące urody i sekrety fitness:

Jej wskazówki dotyczące urody zostały niedawno ujawnione i są udostępniane poniżej.

1. Włosy:

Rihanna Porady Urodowe Włosy

Rihanna bardzo lubi zmieniać fryzurę iw ciągu ostatnich kilku lat pojawiła się z jednymi z najbardziej fantazyjnych i kontrowersyjnych fryzur, jakie można zobaczyć. Eksperymentowała również z różnymi kolorami, które nadały jej bardzo świeży, stylowy i modny wygląd.

2. Skóra:

Rihanna Porady Kosmetyczne Skóra

Powodem pięknej i nieskazitelnej skóry Rihanny jest jej miłość do doskonałych produktów. Używa w sumie trzech produktów, w tym żeli, które nadają jej policzkom perfekcyjnego odcienia. Wyrównuje koloryt skóry i usuwa wszelkie niedoskonałości.

3. Oczy:

Rihanna Porady Kosmetyczne Oczy

Oczy Rihanny są bardzo odważne, atrakcyjne i piękne. Zwykle podkreśla je, tworząc przydymiony dotyk i pompując je dobrą dawką tuszu do rzęs i cienia do powiek. To daje jej bardzo zmysłowy i atrakcyjny wygląd.

4. Dieta:

Rihanna spożywa w sumie pięć posiłków dziennie, co daje jej również możliwość oszukiwania się pięć razy w tygodniu. Spożywa dużo zielonych warzyw i utrzymuje zbilansowaną dietę. Trzyma się z dala od fast foodów i spożywa więcej białka, błonnika i napojów bezcukrowych.

5. Program fitness:

Rihanna Porady kosmetyczne Fitness rutyna

Dla swojej sprawności Rihanna wierzy w wykonywanie wielu ćwiczeń każdego dnia. Skoki na linie, cardio, pajacyki i jazda na rowerze to tylko niektóre z jej ulubionych zajęć. Pomaga jej spalić te niechciane kalorie i przez cały czas zachować formę i aktywność. Pracuje też na bieżniach podczas wakacji i wakacji.

6. Usta:

Rihanna Porady kosmetyczne Usta

Aby uzyskać atrakcyjnie wyglądające usta, Rihanna zwykle używa jaskrawoczerwonego koloru, który sprawia, że ​​wygląda atrakcyjnie i młodo. Czasami używa również ciemnych kolorów, takich jak brązowy, wszystko w zależności od okazji. Ponieważ Rihanna została pobłogosławiona pięknymi ustami, używa dobrego zestawu kolorów, aby podkreślić ich piękno i atrakcyjność.

7. Świetny zmysł ubierania się:

Porady kosmetyczne Rihanny Świetny zmysł ubierania się

Rihanna została uznana za najlepszego twórcę trendów wśród młodzieży. Jej wyczucie mody jest niesamowite i przez cały czas wygląda pięknie, niezależnie od tego, czy jest na scenie na koncercie, na czerwonym dywanie, czy nawet na planie kręcenia teledysków. Świetnie wygląda w swoich sukniach, casualowych bluzkach i dżinsach z fantazyjnymi szpilkami lub w innowacyjnych czarnych sukienkach, które nosi na imprezach.

8. Pozostanie nawodnionym:

Porady Rihanny dotyczące utrzymania nawodnienia

Jak wszystkie gwiazdy, Rihanna lubi być nawodniona. Pije dużo wody i napojów, które są naturalne i nie zawierają cukru, dzięki czemu może zachować zdrową sylwetkę i ciało. Pomaga również jej skórze przez cały czas wyglądać perfekcyjnie i promiennie. To jeden z prostych kroków, które podejmuje, aby wyglądać dobrze i bajecznie.

9. Ulubione produkty:

Rihanna Porady kosmetyczne Ulubione produkty

Będąc bardzo elegancką kobietą, Rihanna korzysta z najlepszych marek i produktów. Lubi Gloss Appeals od Clarins, Lipcote at Boots i MAC Iridescent Loose Powder, który nakłada na całe ciało, aby nadać skórze idealnie brązową teksturę i wygląd. Mimo że te produkty są drogie, olśniewające i zamożne kobiety, takie jak Rihanna, nie mają żadnych problemów z ich zakupem.