Ze swoim zmysłowym ciałem i wspaniałymi talentami Salma Hayek jest uważana za najwspanialszą aktorkę w branży. Jest nie tylko dobrą aktorką, ale ma zgrabną i dobrze zarysowaną sylwetkę. Jej dobry wygląd, melodyjny głos, cudowne czarne włosy i zmysłowe oczy wiele o niej mówią.

Porady kosmetyczne Salmy Hayek

Salma Hayek Porady kosmetyczne i sekrety fitness:

Tutaj wskazówki i sekrety dotyczące urody Salmy Hayek zostały niedawno rozsiane i są udostępniane poniżej.

1. Porady kosmetyczne Salma Hayek Skóra:

salma hayek porady kosmetyczne skóry

Jak wszyscy wiemy Salma Hayek jest jedną z najseksowniejszych aktorek Hollywood. Jest nie tylko utalentowana, ale także ma piękną i nieskazitelną cerę. Zaskoczyła swoich fanów, mówiąc, że nie myje twarzy rano, a myje ją wieczorem. Używa galaretki morelowej, która dodaje iskry jej skórze, a także twierdzi, że używa Secret Super Moisturizing Body Cream, który jest pełen witaminy E i miodu.

2. Porady kosmetyczne Salma Hayek Włosy:

Salma Hayek Porady kosmetyczne włosy

Salma wykorzystuje sekrety urody swojej babci do pielęgnacji skóry i włosów. Regularnie go przycina i lubi trzymać go długo. Mimo że eksperymentuje z różnymi fryzurami, cały czas stara się, aby było to jak najprostsze. Ponieważ Salma lubi naturalne składniki, trzyma się z dala od sztucznych produktów.

3. Oczy:

Salma Hayek Porady kosmetyczne oczy

Aby jej oczy wyglądały na jasne i ekscytujące, Salma używa bardzo jasnych kolorów. Czasami używa również ciemnych cieni do powiek, wszystko w zależności od okazji, na którą się ubiera. Zielony cień do powiek jest jej ulubionym i często nosi go na imprezach i rozdaniach nagród.

4. Dieta:

Dieta Salma Hayek Beauty Tips

Plan diety Salmy Hayek jest bardzo zdrowy i lekki. Pije dużo soków z marchewki i jabłka, aby zachować formę i formę. Bardzo lubi swoje rodzime meksykańskie jedzenie, ale ponieważ ma tendencję do przesady, wierzy w picie zdrowych soków, które nie pozwalają jej zepsuć jej nawyków żywieniowych. Jest też przeciwna gotowym sokom owocowym i sama robi je w domu.

5. Reżim sprawnościowy:

Salma Hayek Porady kosmetyczne Reżim fitness

6. Usta:

Salma Hayek Porady kosmetyczne  Usta

Salma Hayek używa do ust prostych i atrakcyjnych kolorów. Dopasowując się do nastroju i okazji, nosi kolory, które podkreślają jej piękno i sprawiają, że wygląda absolutnie cudownie. Pomadka Color Vibrant Lipstick to jej ulubiona szminka i używa jej dość często. Lubi cały czas trzymać ten produkt w torebce.

7. Pielęgnacja nocna:

Salma Hayek Porady kosmetyczne Pielęgnacja na noc

Salma Hayek lubi upraszczać sprawy. Każdej nocy używa do mycia twarzy Dotlenionej Aktywowanej Pianki do mycia twarzy, która usuwa wszelkie ukryte zabrudzenia i zanieczyszczenia. Następnie używa odpowiedniego kremu na noc i bardzo dobrze oczyszcza skórę. Daje jej to bardzo naturalny, subtelny, ale elegancki i elegancki wygląd.

8. Poczucie mody:

Salma Hayek Porady kosmetyczne Fashion Sense

Salma Hayek jest bardzo modną osobą i cały czas dobrze się ubiera. Od rozdania nagród, przez imprezy, po premiery, Salma cały czas wygląda pięknie. Jest świadoma tego, co pasuje do jej sylwetki i wzrostu, i odpowiednio nosi ubrania. Często eksperymentuje również z różnymi kolorami, co nadaje jej bardzo uroczy i niepowtarzalny wygląd.

9. Zabarwione nawilżacze:

Salma Hayek Porady kosmetyczne Zabarwione kremy nawilżające

Salma Hayek jest wielką fanką przyciemnianych kremów nawilżających, które dodają jej wyjątkowej iskry i blasku. Sprawiają, że jej skóra świeci, zwłaszcza gdy odbija się na niej światło słoneczne. Dzięki temu nie czuje potrzeby wykonywania mocnego makijażu ani używania rozbudowanych podkładów czy rozświetlaczy.