Scarlett Johansson, blond bomba z Hollywood, zawsze wydaje się podnosić poziom rtęci swoimi skwierczącymi występami na ekranie. Uznawana za współczesny symbol seksu, jej zmysłowa figura i uwodzicielski wygląd sprawiły, że stała się obiektem pożądania wielu mężczyzn. 33-letnia aktorka, modelka i piosenkarka, która była opisywana w wielu magazynach jako jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie, szuka inspiracji w złotym wieku Hollywood, nosząc wygląd i fryzurę z końca lat 40. i na początku lat 50. jej występów. Jej zachwycające rysy i pożądana sylwetka to efekt wytrwałej rutyny pielęgnacyjnej i poświęcenia się codziennemu planowi treningowemu i dietetycznemu, który zdradzamy Wam z torebki sekretów urody Scarlett.

Scarlett Johansson porady dotyczące urody

Porady kosmetyczne Scarlett Johansson:

Poniżej wymienione są najlepsze porady dotyczące urody Scarlett Johansson i tajemnice fitness dla Ciebie.

Procedura pielęgnacji skóry Scarlett Johansson:

Gwiazda Lost in Translation cierpi na wrażliwą skórę i dlatego troszczy się o jej codzienną pielęgnację. Nie pójdzie spać z makijażem, nawet jeśli wróci do domu o 4 nad ranem. Używa katafilu zamiast produktów zapachowych i zwykle pomija nawilżanie, ponieważ jej skóra ma zdolność naturalnego równoważenia się. Jednak raz w tygodniu wygrzewa się w nawilżającej masce na twarz.

Skórka Scarlett Johansson

Scarlett jest również wielkim zwolennikiem używania naturalnych produktów i picia dużej ilości wody. Niektóre z jej sekretnych naturalnych receptur polegają na oczyszczeniu twarzy w occie jabłkowym i użyciu miodu jako maseczki na twarz. Aby leczyć matową skórę lub czerwone plamy, Scarlett wykorzystuje moc surowej cytryny, nakładając ją bezpośrednio lub rozcieńczając w wodzie. Wśród ulubionych rzeczy Scarlett jest balsam Cellular Performance Lip Treatment od Kanebo Sensai i moczenie w długiej kąpieli z olejkiem lawendowym w celu odstresowania.

Sekrety makijażu Scarlett Johansson:

Scarlett Johansson jest tak samo szczególna w swoim makijażu, jak w przypadku pędzli i gąbek do makijażu. Czyści je raz w tygodniu, aby pozbyć się bakterii, które według niej są przyczyną wyprysków. Jeśli chodzi o kosmetyki, jest fanką produktów Dolce and Gabbana i po prostu uwielbia czerwoną szminkę, co widać po wielu jej występach. Wierzy, że czerwona szminka może „dokończyć lub zrobić-wygląd”. Jej codzienne używanie korektora jest koniecznością, podczas gdy ogranicza podkład na czas fotografowania.

Makijaż Scarlett Johansson

Według Scarlett jej oczy nie są jej najlepszą cechą, ale wie, jak sprawić, by pojawiły się naprawdę dobrym tuszem do rzęs i eyelinerem, które są niezbędne w jej kosmetyczce. Jest również fanką bronzera, używa go na oczy tak samo jak na skórze jako alternatywę dla siedzenia na słońcu.

Włosy Scarlett Johansson:

Premiera Marvel Studios

Od naturalnie blond do brunetki, od czarnych do rudych włosów, Scarlett próbowała tego wszystkiego, ale najbardziej czuje się sobą, kiedy wraca do swoich brudnych blond włosów. Aby uzyskać zabawny i seksowny wygląd, nosi go w delikatnych falach, chociaż woli stare hollywoodzkie fryzury, które jej zdaniem sprawiają, że jej twarz wygląda bardziej elegancko.

Rutyna fitness i diety Scarlett Johansson:

Czterokrotnie nominowana do Złotego Globu czuje się najlepiej, gdy jest sprawna fizycznie. Więc kiedy nie pracuje, nadal codziennie wykonuje 30-minutową sesję treningową, bez pójścia na siłownię lub zwracania się do wymyślnych trenerów. Mieszany zestaw ćwiczeń, takich jak joga, trening siłowy, spacery, jogging, turystyka piesza i sztuki walki pomogły jej utrzymać metabolizm i tytuł Najseksowniejszej Kobiety Żyjącej po raz drugi w zeszłym roku.

Scarlett Johanssons fitness i dieta

Dla Scarlett dbanie o kondycję jest równie ważne jak zdrowe odżywianie. Chociaż uwielbia podjadać grillowane sery i wypieki, tłuste składniki zastępuje zdrowymi i równoważy to zdrową dietą z owoców, warzyw i chudego białka, które zadowoli ją w środku i na zewnątrz.

Mam nadzieję, że podoba Ci się Scarlett Johansson Beauty Tips and Fitness Secrets! Zostaw swój komentarz poniżej.

“>