Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Ma zaledwie 24 lata i otrzymała Grammy, osiągając wiele pojedynczych hitów i jest najbardziej ceniona za piosenki country i narracyjne. Jest bardzo utalentowana i dowcipna, a tym, co sprawia, że ​​ludzie ją uwielbiają, tym bardziej jest jej prosta i pokorna natura. Karierę rozpoczęła bardzo młodo i wkrótce osiągnęła wyżyny swoim albumem Fearless.

Taylor Swift Porady kosmetyczne i tajemnice fitness

Porady kosmetyczne i sekrety fitness Taylor Swift:

1. Naturalnie ładna:

Taylor Swift porady dotyczące urody Naturalnie ładna

Taylor Swift ma gładką, czystą skórę i nie lubi nakładać nadmiaru makijażu. Jest ładna, a jej kręcone blond włosy sprawiają, że wygląda promiennie i niewinnie. Ma świetną skórę i unika błędów związanych z urodą, po prostu zachowując prostotę. Bardzo starannie dobiera produkty i ściśle przestrzega kilku zasad. Najważniejsze są dla niej rady matki, ponieważ była jej mentorką, zwłaszcza gdy chodzi o makijaż.

2. Makijaż:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Makijaż

Taylor jest wdzięczna matce, która wprowadziła ją do makijażu. Przyznaje, że była fatalna w kwestii makijażu, kiedy była mała, a jej matka pomagała jej i ładnie ją ubierać w gimnazjum. Jej regularny makijaż obejmuje eyeliner, tusz do rzęs, szminkę, zalotkę, naturalne brązowe cienie do powiek i krem ​​nawilżający Kate Somerville.

3. Pielęgnacja włosów:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Pielęgnacja włosów

Piosenkarka uwielbia eksperymentować ze swoimi włosami, choć nigdy nie chce ich farbować, ponieważ boi się ich uszkodzenia. Podczas pokazów ponownie zwija włosy, aby wyglądały gładko, a do tego użyła Conair Ceramic Instant Heat Spiral Styler. Na zły dzień włosów decyduje się zapleść warkocz bokiem i nie zawracać im głowy.

4. Makijaż oczu:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Makijaż oczu

Taylor była w samolocie, podróżując do Japonii, kiedy nie miała ze sobą makijażu, więc poszła do łazienki i nałożyła Sharpie na oczy! Od tego czasu zaczęła używać płynnego wkładu, ponieważ zorientowała się, że dobrze na niej wyglądają. Charakterystycznym makijażem oczu Taylor jest kocie oczy, które rysuje po prostu, podnosząc dolną powiekę do góry i pomagając przy eyelinerze.

5. Makijaż ust:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Makijaż ust

Taylor uwielbia czerwoną szminkę. Jeśli jest zbyt zmęczona, by nakładać dużo makijażu, po prostu nakłada czerwone pomadki marki Cover Girl Lip Perfection in Hot, które ma wyjątkowy sposób na ich nakładanie. Nakłada jedną warstwę i wciera chusteczką, nakłada kolejną warstwę i ponownie wciera, a na koniec nakłada tkankę ust.

6. Pielęgnacja skóry:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Pielęgnacja skóry

Taylor nakłada na skórę Body Shop Coconut Body Butter, dzięki czemu czuje się jak na tropikalnej wyspie. Nakłada krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym przed wyjściem na słońce i dba o to, aby nawilżać skórę przed pójściem spać i przed makijażem rano.

7. Tajemnice diety:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Sekrety diety

Taylor Swift nie stosuje diet awaryjnych, jest smakoszem i uwielbia gotować i jeść. Woli obfite śniadanie, a potem lekkie przez cały dzień. Unika napojów z cukrem, takich jak napoje z puszki czy kawa. Z religijnością pije dużo wody, przez co jej przyjaciele nazywają ją kosmitą. W dni powszednie trzyma się jogurtu, sałatek i kanapek, ale w weekendy łamie wszelkie zasady.

8. Sekrety fitness:

Taylor Swift Porady kosmetyczne Sekrety fitness

To zabawne, że Taylor nie ma nawet cala tłuszczu, ale nadal ciężko się utrzymuje. Nie ćwiczy, aby schudnąć, ale wierzy w utrzymanie zdrowia i kondycji, dlatego regularnie chodzi na siłownię. Bez względu na to, gdzie jest i jak bardzo jest zajęta, stawia sobie za cel wykonanie jednej godziny ćwiczeń cardio. Poza tym uwielbia biegać na bieżni.